Strona główna

Xxii ogólnopolskie Igrzyska lzs młodzieży Szkolnej w Zamościu


Pobieranie 1.18 Mb.
Strona1/4
Data20.06.2016
Rozmiar1.18 Mb.
  1   2   3   4
XXII Ogólnopolskie Igrzyska LZS Młodzieży Szkolnej w Zamościu

16-17 czerwca 2007

MĘŻCZYŹNI/MEN

100 metrów juniorów mł.

FINAŁ -1,6 12:40

1 ZIENTEL Mateusz 90 LKS Orzeł Namysłów (ZSR Namysłów) OPL 11.07 PB 9

2 KOSSAKOWSKI Grzegorz 91 KS Podlasie Białystok (PG Białystok) POD 11.25 7

3 HERMANOWICZ Emil 90 KS Podlasie Białystok (PG Białystok) POD 11.27 6

4 HELIZONOWICZ Jakub 90 MLUKS Tarnów (IV LO Tarnów) MLP 11.32 PB 5

5 WOŹNIAK Mariusz 90 UKS Błyskawica Domaniewice (LO Łopuszno) LDZ 11.36 4

6 DITRICH Krzysztof 90 MLKS Sokół Lubin DOL 11.39 PB 3

7 MUDLAFF Andrzej 91 LKS Ziemi Puckiej POD 11.43 PB 2

8 KRAWCZYK Damian 90 UKS Zelów (ZSR Powodowo) LDZ 11.53 1

100 metrów juniorów mł.

Bieg 1/3 -2.5 11:20

1 KOSSAKOWSKI Grzegorz 91 KS Podlasie Białystok (PG Białystok) POD 11.36 Q

2 KRAWCZYK Damian 90 UKS Zelów (ZSR Powodowo) LDZ 11.54 q

3 MUDLAFF Andrzej 91 LKS Ziemi Puckiej POD 11.60 q

4 FRUKACZ Piotr 90 LKS Omega Kleszczów (ZSP Bełchatów) LDZ 11.84 SB

5 WÓJCICKI Jakub 90 LKS Pomorzanka Skórcz (ZSP Skórcz) POM 12.11

WASILUK Piotr 91 WLKS Siedlce Iganie Nowe (Gim. Nr 1 Siedlce) MAZ DNS

MOLENDOWICZ Miłosz 91 MLKS Agros Żary (Gim. 3 Żary) LBU DNS

CZUCHRAJ Kajetan 90 ZLKL Zielona Góra (VII LO Zielona Góra) LBU DNS

Bieg 2/3 -3.2 11:20

1 HERMANOWICZ Emil 90 KS Podlasie Białystok (PG Białystok) POD 11.42 Q

2 WOŹNIAK Mariusz 90 UKS Błyskawica Domaniewice (LO Łopuszno) LDZ 11.57 q

3 DITRICH Krzysztof 90 MLKS Sokół Lubin DOL 11.66 q

4 MARCINKIEWICZ Paweł 90 LUKS MGOKSiR Korfantów (ZS Nysa) OPL 11.78

5 MASŁOWSKI Łukasz 91 UKB Szubin (Gim. Szubin) KPO 11.88

6 JANOSIKOWICZ Krzysztof 90 ULKS Technik Trzcinica (I LO Jasło) PDK 11.93

7 URAN Wojciech 91 LKS Orzeł Namysłów OPL 12.37

Bieg 3/3 -2.1 11:20

1 ZIENTEL Mateusz 90 LKS Orzeł Namysłów (ZSR Namysłów) OPL 11.21 SB Q

2 HELIZONOWICZ Jakub 90 MLUKS Tarnów (IV LO Tarnów) MLP 11.41 q

3 SUSZEK Marcin 90 ULKS Technik Trzcinica (I LO Jasło) PDK 11.88

4 TARAŃSKI Mateusz 90 KS Agros Zamość LBE 12.18 PK

JANKOWSKI Mateusz 90 LKS Lubusz Słubice (ZSR Słubice) LBE DNS

DOBROWOLSKI Jakub 91 LKS Lubusz Słubice LBU DNS

100 metrów mężczyzn

FINAŁ -5,2 12:50

1 STACHOWIAK Paweł 88 MLKS Sokół Lubin (ZSS Lubin) DOL 11.42 9

2 PODGAJNY Radosław 88 KS Agros Zamość (ZSZ Radzyń Podl.) LBE 11.58 7

3 LEWKO Przemysław 89 KS Podlasie Białystok (ZSR CKP Białystok) POD 11.67 6

4 WASIAK Patryk 89 MLUKS Rawa Mazowiecka LDZ 11.74 5

5 KWIATKOWSKI Jacek 88 MKL 12 Jelenia Góra (LO Zgorzelec) DOL 11.81 4

6 STASIEŁUK Andrzej 89 MKS Płońsk (LO Ciechanów) MAZ 11.81 3

7 WALASZCZYK Kamil 89 ULKS Technik Trzcinica (ZS Trzcinica) PDK 11.86 2

8 FAJFER Bartosz 88 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 11.91 1

100 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 -4.2 11:40

1 KOSSOWSKI Daniel 81 RLTL ZTE Radom MAZ 11.14 PK

2 STASIEŁUK Andrzej 89 MKS Płońsk (LO Ciechanów) MAZ 11.66 Q

3 KWIATKOWSKI Jacek 88 MKL 12 Jelenia Góra (LO Zgorzelec) DOL 11.70 Q

4 WASIAK Patryk 89 MLUKS Rawa Mazowiecka LDZ 11.78 q

5 STAWECKI Piotr 89 LKS Delfin Połaniec (ZS Połaniec) SWK 12.00

6 KACZMAREK Mateusz 89 LKS Vectra Włocławek (ZST Włocławek) KPO 12.03

KUCHARSKI Patryk 89 ULKS Technik Trzcinica (ZS Iwonicz) PDK DNS

BADOWSKI Krzysztof 88 ZLKL Zielona Góra (LO Żary) LBU DNS

Bieg 2/2 -4,3 11:40

1 STACHOWIAK Paweł 88 MLKS Sokół Lubin (ZSS Lubin) DOL 11.23 Q

2 PODGAJNY Radosław 88 KS Agros Zamość (ZSZ Radzyń Podl.) LBE 11.48 Q

3 LEWKO Przemysław 89 KS Podlasie Białystok (ZSR CKP Białystok) POD 11.59 q

4 FAJFER Bartosz 88 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 11.74 q

5 WALASZCZYK Kamil 89 ULKS Technik Trzcinica (ZS Trzcinica) PDK 11.77 q

6 ZRADA Mirosław 89 LUKS Orneta (ZSLiZ Pieniężno) WMZ 11.90

400 metrów juniorów mł.

Bieg 1/5 16:40

1 LEŚNIAK Łukasz 90 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 52.29

2 MUSZAK Łukasz 91 WKS Baszta Bytów (Gim. 2 Bytów) POM 54.98

LEWICKI Damian 91 LUKS Orneta (Gim. Orneta) WMZ DNS

PATER Jakub 90 UKS WiR Łopuszno (LO Stąporków) SWK DNS

Bieg 2/5 16:40

1 MILEWICZ Maciej 90 LKS Vectra Włocławek (IV LO Włocławek) KPO 50.52 5

2 RUMIŃSKI Dawid 91 LKS Promień Kowalewo (Gim. Kowalewo) KPO 50.79 2

3 FALKOWSKI Damian 91 LKS Promień Kowalewo (Gim. Wąbrzeźno) KPO 51.54

4 WÓJCICKI Jakub 90 LKS Pomorzanka Skórcz (ZSP Skórcz) POM 52.26

5 MIŚ Piotr 90 LKS Orzeł Namysłów (LO Namysłow) OPL 53.73

6 JACYNO Oskar 90 MLKS Ostróda (LO Ostróda) WMZ 53.83

Bieg 3/5 16:40

1 HURMAN Piotr 91 LKS Orzeł Namysłów (PGZ Namysłów) OPL 51.34

2 LEWANDOWSKI Maciej 91 MOSiR Działdowo (Gim. Rybno) WMZ 51.49 PB

3 TRYBUŁA Mateusz 90 UKS Fajfer Łopanów (LO Gdów) MLP 52.02 PB

LIZOŃ Łukasz 90 LUKS Podium Kup (ZSZ Opole) OPL DNS

CELEP Paweł 90 WKS Baszta Bytów (ZSP Bytów) POM DNS

PASTUSZKA Kamil 90 RLTL ZTE Radom MAZ DNS

Bieg 4/5 16:40

1 WALAS Dawid 90 PLKS Gwda Piła (ZSP 2 Piła) WLP 50.55 PB 4

2 GORZELANNY Wojciech 90 LKS Orkan Wlkp. Poznań (LO Środa Wlkp.) WLP 50.75 PB 3

3 BIŃKOWSKI Piotr 90 MLUKS Rawa Mazowiecka (ZSJZU Rawa Maz.) LDZ 51.42

4 PAMPUCH Stefan 91 LUKS Podium Kup (PD Dobrzeń Wielki) OPL 52.09

5 OWCZAR Krzysztof 91 LKS Orzeł Namysłów (Gim. 1 Namysłów) OPL 56.17

Bieg 5/5 16:40

1 GRYNKIEWICZ Marcin 90 LKS Pomorze Stargard (Gim. Łobez) ZPO 49.23 9

2 ASKUNTOWICZ Wojciech 90 GLKS Olsza Olszyna (ZSS GryfówŚląski) DOL 50.04 PB 7

3 SKRZYPACZ Adrian 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec (I LO Bolesławiec)DOL 50.10 6

4 OSZEK Paweł 90 LKS Pszczyna (PGM Pszczyna) SLK 51.31 1

5 KRÓL Tomasz 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec (ZS 22 Wrocław) DOL 51.39

6 ŻMUDA Marcin 90 MLKS Echo Twardogóra DOL 52.30

400 metrów mężczyzn

Bieg 1/3 17:00

1 WILAMOWSKI Łukasz 89 KS Podlasie Białystok (ZSR CKP Białystok) POD 49.99 7

2 KURDYK Piotr 89 LLKS Gubin (ZSR Gubin) LBU 50.47 4

3 ADAMEJT Krystian 88 KS Podlasie Białystok (ZSR CKP Białystok) POD 51.31 1

WYRZYKOWSKI Kamil 88 LLKS Gubin (ZSZ Gubin) LBU DNS

KOŁACZ Łukasz 89 UKS WiR Łopuszno (ZSO Warszawa) SWK DNS

OSIŃSKI Marek 88 LKS Brodnica (LO Brodnica) KPO DNS

Bieg 2/3 17:00

1 WÓJCIK Karol 89 LKLA Krokus Leszno WLP 50.18 6

2 SZORNAK Paweł 92 LKS Ziemi Puckiej (LO Puck) POM 50.79 PK

3 PAWLAK Arkadiusz 89 LKS Lubusz Słubice (I LO Gorzów) LBU 51.13 PB 3

4 REIMUS Szymon 89 LKS Pomorzanka Skórcz (ZSP Skórcz) POM 51.87

5 POPŁAWSKI Marcin 89 KS Podlasie Białystok (ZSR CKP Białystok) POD 52.59

6 FRONCZAK Jakub 89 luks centrum Zdzieszowice (LO Golin) OPL 53.38

Bieg 3/3 17:00

1 BUDZIEJEWSKI Kamil 88 MLUKS Rawa Mazowiecka LDZ 49.97 9

2 KUT Norbert 89 LKS Pomorze Stargard (SNR 5 CKP Stargard) ZPO 50.32 5

3 FAJFER Bartosz 88 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 51.14 2

4 KAŁKA Paweł 88 LKS Omega Kleszczów (ZSEl/El. Radowo) LDZ 51.60

5 KLASA Łukasz 89 LKS Braci Petk Lębork (ZSP Wejherów) POM 52.54

GRALA Łukasz 88 LKS Orkan Wlkp. Poznań (ZSTiO Września) WLP DNS

1500 metrów juniorów mł.

Bieg 1/1 18:05

1 LANCMAN Michał 90 LKS Pomorze Stargard (I LO Stargard) ZPO 4:04.55 9

2 LEWEK Bartosz 90 LUKS Sokoły Ostrzeszów (ZS 2 Ostrzeszów) SWK 4:08.41 7

3 LESZCZYŃSKI Jacek 90 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 4:08.61 6

4 SKOCZELAS Grzegorz 90 LKS Braci Petk Lębork POM 4:11.70 5

5 IRLA Arkadiusz 90 MLUKS Tarnów (ZSME Tarnów) MLP 4:12.96 4

6 PIOTROWSKI Mateusz 91 MLKS Ostróda WMZ 4:14.15 3

7 BOREK Grzegorz 90 STS Skarżysko Kamienna (III LO Skarżysko) SWK 4:16.85 2

8 MAŁYSZEK Sebastian 91 KS Agros Zamość (Gim. 7 Zamość) LBE 4:20.89 PK

9 WARDAS Łukasz 90 LUKS Zabrzeg (ZMSiL Bielsko-Biała) SLK 4:26.11 1

10 HERING Mateusz 91 WKS Baszta Bytów (Gim. 2 Bytów) POM 4:27.93

11 MACHULEC Dariusz 90 LKS Pszczyna (ZSZ Rol.) SLK 4:29.14

12 NYCZ Łukasz 90 LUKS Zabrzeg (ZMSiL Bielsko-Biała) SLK 4:30.82

GRYNKIEWICZ Marcin 90 LKS Pomorze Stargard (Gim. Łobez) ZPO DNS

SZOK Filip 91 WKS Baszta Bytów (Gim. 2 Bytów) POM DNS

SYCZ Kamil 91 KS Agros Zamość (Gim. Lubycza) LBE DNS

DRELICH Kamil 90 TKS Tomasovia Tom. Lub LBE DNS

SKORUPA Marek 91 MLKS Agros Żary (Gim. 3 Żary) LBU DNS

SAMBORSKI Arkadiusz 90 LUKS MGOKSiR Korfantów (ZS Nysa) OPL DNS

FILIPIAK Michał 91 LUKS Centrum Zdzieszowice (PG Zdzieszowice) OPL DNS

ZAKRZEWSKI Łukasz 91 LKS Vectra Włocławek (Gim. 7 Włocławek) KPO DNS

PAUL Sebastian 90 KS Agros Zamość LBE DNF

WOŹNIAK Łukasz 90 UKS WiR Łopuszno (ZSO Warszawa) SWK DNS

FRAŚ Jan 90 LKS Orkan Wlkp. Poznań (LO Środa Wlkp.) WLP DNS

LIPOWSKI Mateusz 90 MOSiR Działdowo (ZS 1 Działdowo) WMZ DNS

RAMA Piotr 90 MOSiR Działdowo (ZSZ Iłowo) WMZ DNS

1500 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 18:15

1 MIOTKE Damian 88 GKS Luzino (ZSP Luzino) POM 3:58.53 9

2 KRUPA Mateusz 89 LKS Zantyr Sztum (LO Sztum) POM 4:01.51 4

3 CZUPER Michał 89 LUKS Hańcza Suwałki (ZS 6 Suwałki) POD 4:01.64 3

4 WĄSICKI Sebastian 88 LKS Braci Petk Lębork (ZSP Wejherów) POM 4:02.23 1

5 DWOJAK Paweł 88 ULKS Lipinki (ZS 1 Gorlice) MLP 4:02.81 PB

6 MAĆKOWIAK Paweł 89 LKS Lubusz Słubice (ZSPG Barlinek) LBU 4:02.84 PB

7 KRAKOWIAK Łukasz 89 MKS Unia Hrubieszów LBE 4:08.46

8 WOJCIECHOWSKI Kamil 88 LKS Vectra Włocławek (ZST Włocławek) KPO 4:09.02

9 GALICA Jarosław 89 UKS Fajfer Łopanów MLP 4:09.31

10 WADZIŃSKI Kamil 89 LUKS Centrum Zdzieszowice (LO Kędzierzyn OPL 4:24.03

Koźle)


DĘBSKI Hubert 89 UKS WiR Łopuszno (LO Łopuszno) SWK DNS

BÓL Krzysztof 88 STS Skarżysko Kamienna (II LO Skarżysko) SWK DNS

SOBIEGRAJ Krzysztof 88 UKS WiR Łopuszno (LO Łopuszno) SWK DNS

GOLA Marcin 88 LUKS Zabrzeg (SZT Silesia Czech.-Dziedz.) SLK DNS

Bieg 2/2 18:15

1 KRAWCZYK Szymon 88 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 3:58.58 PB 7

2 NOWOGRODZKI Dawid 88 KS Agros Zamość (ZSZ 3 Zamość) LBE 3:59.03 6

3 WOŹNIAK Mariusz 88 UKS WiR Łopuszno (LO Łopuszno) SWK 4:00.24 SB 5

4 NASTAŁY Wiesław 88 MLKS Olimpia Bytów POM 4:01.66 2

5 BUCZAK Tomasz 89 KS Agros Zamość (ZSZ 5 Zamość) LBE 4:02.29

6 NOGA Damian 89 STS Skarżysko Kamienna (III LO Skarżysko) SWK 4:04.52 SB

7 RUTKOWSKI Piotr 88 KS Podlasie Białystok (ZSR CKP Białystok) POD 4:05.56

8 FUSIEK Łukasz 89 WKS Baszta Bytów (ZSP Bytów) POM 4:09.54

9 POCIECHA Tomasz 88 ULKS Lipinki (ZS 3 Gorlice) MLP 4:21.21

SITEK Grzegorz 88 LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (ZSZ Lubiejewo) MAZ DNF

MIANOWICZ Łukasz 89 WLKS Siedlce Iganie Nowe MAZ DNS

PIWKO Patryk 88 STS Skarżysko Kamienna (III LO Skarżysko) SWK DNS

ŁACH Piotr 88 MLUKS Tarnów (ZST Tarnów) MLP DNS

PAWLAK Marcin 89 LKS Orkan Ostrzeszów (ZS 2 Ostrzeszów) WLP DNF

DACKA Patryk 88 PLKS Gwda Piła (ZSP Stara Łubianka) WLP DNS

2000 m przeszkody mężczyzn

Bieg 1/1 18:45

1 BAJSZTOK Mateusz 88 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 5:53.65 PB 9

2 ZWIASTOWSKI Marek 88 LKS Ostrowianka Ostrów Maz. (ZSZ Lubiejewo) MAZ 5:58.16 7

3 ANKIEL Arkadiusz 89 WLKS Wrocław (ZS 22 Wrocław) DOL 5:59.97 PB 6

4 PIWKO Patryk 88 STS Skarżysko Kamienna (III LO Skarżysko) SWK 6:01.02 5

5 ZABAWSKI Jarosław 88 MLUKS Tarnów MLP 6:03.61 SB 4

6 DYKAS Damian 88 ULKS Technik Trzcinica (ZS Trzcinica) PDK 6:08.14 SB 3

7 MATUSZAK Piotr 89 LKS Orkan Wlkp. Poznań (ZSTiO Września) WLP 6:15.57 2

8 JARCZOK Miłosz 89 LUKS Zabrzeg (ZSTiL Czech.-Dziedz.) SLK 6:18.00 1

9 GOLA Marcin 88 LUKS Zabrzeg (SZT Silesia Czech.-Dziedz.) SLK 6:21.98

10 ISAŃSKI Zbigniew 89 LKS Lubusz Słubice (ZSE Słubice) LBU 6:28.96

11 BÓL Krzysztof 88 STS Skarżysko Kamienna (II LO Skarżysko) SWK 6:46.19

NOGA Damian 89 STS Skarżysko Kamienna (III LO Skarżysko) SWK DNS

MAŁECKI Artur 88 LKS Brodnica (LO Brodnica) KPO DNS

2000 m przeszkody juniorów mł.

Bieg 1/1 18:30

1 STEC Jarosław 90 LKS Znicz Biłgoraj (ZSZiO Biłgoraj) LBE 6:14.74 9

2 FILIPIAK Michał 91 LUKS Centrum Zdzieszowice (PG Zdzieszowice) OPL 6:19.90 7

3 RAMA Piotr 90 MOSiR Działdowo (ZSZ Iłowo) WMZ 6:20.12 6

4 ZGNILEC Michał 90 KS Agros Zamość (ZSP 5 Zamość) LBE 6:20.53 PB 5

5 DURKALEC Paweł 91 LUKS Zabrzeg (Gim. 1 Czech.-Dziedz.) SLK 6:24.87 4

6 MUSZYŃSKI Filip 91 LUKS Burza Rogi (SG Rogi) PDK 6:25.60 3

7 SAMBORSKI Arkadiusz 90 LUKS MGOKSiR Korfantów (ZS Nysa) OPL 6:28.18 SB 2

8 OSSOWSKI Mateusz 91 MLKS Nadwiślanin Chełmno (Gim. Chełmno) KPO 6:36.28 1

9 SZOK Filip 91 WKS Baszta Bytów (Gim. 2 Bytów) POM 6:40.57

10 KACZMARCZYK Tomasz 90 MLUKS Tarnów (ZST Tarnów) MLP 6:42.51

11 LIPOWSKI Mateusz 90 MOSiR Działdowo (ZS 1 Działdowo) WMZ 6:55.93

12 BRZEZIŃSKI Paweł 91 WKS Baszta Bytów (Gim. 2 Bytów) POM 7:00.30

13 PISAREK Mateusz 91 LUKS Zabrzeg (ZS Zabrzeg) SLK 7:27.78

JANIAK Norbert 91 LUKS PMOS Zduńska Wola LDZ DNF

ZUBRZYCKI Mateusz 90 LLKS Osowa Sień (Gim. 2 Wschowa) LBU DNS

110 m ppł juniorów (99,0)

Bieg 1/2 -3.3 10:00

1 RUMIJOWSKI Radosław 89 MLKS Osa Zgorzelec (LO Zgorzelec) DOL 14.89 9

2 CZAJKOWSKI Michał 88 RLTL ZTE Radom MAZ 15.91 PB 5

3 KRUK Adrian 89 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 15.99 PB 3

BARANOWSKI Tomasz 89 ZLKL Zielona Góra (VII LO Zielona Góra) LBU DNS

WALASZCZYK Marcin 88 ULKS Technik Trzcinica (ZS Trzcinica) PDK DNS

KOŁACZ Łukasz 89 UKS WiR Łopuszno (ZSO Warszawa) SWK DNS

Bieg 2/2 -2,1 10:00

1 KWIATKOWSKI Jacek 88 MKL 12 Jelenia Góra (LO Zgorzelec) DOL 15.20 7

2 GAJDA Mateusz 89 ULKS Technik Trzcinica (ZS Trzcinica) PDK 15.59 6

3 WDOWSKI Mateusz 88 MLKS Echo Twardogóra (ZS 22 Wrocław) DOL 15.92 4

4 PERCZAK Adam 89 LKS Orkan Wlkp. Poznań (ZSTiO Września) WLP 16.28 2

5 SZCZEPANIAK Mateusz 88 MLKS Echo Twardogóra (ZSP Twardogóra) DOL 16.36 1

BODUŁA Karol 88 RLTL ZTE Radom MAZ DNS

PAWŁOWSKI Krzysztof 89 RLTL ZTE Radom MAZ DNS

110 m ppł juniorów mł. (91,4)

Bieg 1/2 -2,8 10:10

1 MAŁACZYŃSKI Rafał 91 ZLKL Zielona Góra (Gim. 4 Zielona Góra) LBU 15.79 4

2 EICHLER Adam 91 LKS Orkan Wlkp. Poznań (G 2 Środa Wlkp.) WLP 15.83 3

3 BONDALSKI Wojciech 90 LUKS Orkan Września (ZSTiO Września) WLP 17.00

4 KLAK Mateusz 91 LKS Pomorzanka Skórcz (ZSP Skórcz) POM 17.80

5 CETNAROWICZ Artur 90 ULKS Lipinki (ZS 3 Gorlice) MLP 18.15

MASŁOWSKI Łukasz 91 UKB Szubin (Gim. Szubin) KPO DNS

WOŹNIAK Piotr 91 LUKS Orneta (Gim. Orneta) WMZ DNS

KRZYŻANOWSKI Piotr 91 LKS Pomorzanka Skórcz POM DNS

Bieg 2/2 -3,1 10:10

1 CELEP Paweł 90 WKS Baszta Bytów (ZSP Bytów) POM 15.04 9

2 ZALWERT Maciej 91 LKS Orzeł Namysłów (PG Nr.2 Namysłów) OPL 15.04 7

3 DRAPIEWSKI Maciej 90 LUKS Podium Kup (ZS Polanowice) OPL 15.11 6

4 WOLNY Norbert 90 MLKS Echo Twardogóra (ZS 22 Wrocław) DOL 15.15 5

5 KONDRACKI Wojciech 90 LUKS Podium Kup (ZS Polanowice) OPL 16.50 2

6 ŚNITKO Grzegorz 90 LKS Zantyr Sztum POM 16.64 1

7 JASIŃSKI Patryk 91 MLKS Agros Żary (Gim. 3 Żary) LBU 16.94

4x100 metrów mężczyzn

Bieg 1/2 17:35

1 Podlaskie POD 42.46 9

2 Dolnośląskie DOL 43.11 7

3 Wielkopolskie WLP 43.36 6

4 Podkarpackie PDK 44.69 2

Lubuskie LBU DQ

Bieg 2/2 17:35

1 Opolskie OPL 44.26 5

2 Łódzkie LDZ 44.29 4

3 Warmińsko-Mazurskie WMZ 44.29 3

4 Opolskie OPL 45.10 PK

Pchnięcie kulą juniorów (6kg)

FINAŁ 19:58

1 KUSIAK Damian 88 LKS Znicz Biłgoraj (RCEZ Biłgoraj) LBE 18.12 9

2 SUCHOCKI Mateusz 89 KS Podlasie Białystok (ZSR CKP Białystok) POD 18.08 PB 7

3 SIEREWICZ Kacper 89 ZLKL Zielona Góra (LO Świebodzin) LBU 17.70 PB 6

4 KLON Marcin 88 MLKS Krajna Sępólno (LO Sępólno) LBU 17.23 PB 5

5 FRYSZTAK Piotr 88 RLTL ZTE Radom (ZSZ Radom) MAZ 16.29 PB 4

6 ŚMIAŁEK Adrian 88 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 15.69 3

7 JUREWICZ Kamil 88 PZ LZS Płock (ZSCE Płock) MAZ 15.68 2

8 SUFRYD Maciej 89 LKS Orkan Ostrzeszów (ZSM Ostrów Wlkp.) WLP 15.55 1

9 ZIELIŃSKI Sylwester 89 LIUKS Kryszwica (ZSP Kruszwica) KPO 14.95

10 HASIEC Damian 89 KS Agros Zamość LBE 14.42

11 BUŁA Maciej 89 ZLKL Zielona Góra LBU 14.01

12 KĄKOL Filip 89 GKS Luzino (ZSP Luzino) POM 13.58

13 DARGA Marcin 89 LKS Ziemi Puckiej POD 13.03

14 SYZDEK Mariusz 89 ULKS Technik Trzcinica (ZS Trzcinica) PDK 12.06

15 STEĆ Łukasz 88 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 11.95

16 FAJDEK Paweł 89 ULKS Zielony Dąb Żarów (ZSBE Świdnica) DOL 11.78

17 KIRYS Paweł 89 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO 11.59

18 PTAK Marcin 89 ULKS Technik Trzcinica (ZS Trzcinica) PDK 11.52

KUSIAK Damian 17.20 17.27 17.67 x x 18.12

SUCHOCKI Mateusz 16.85 x 17.73 17.67 18.08 17.85

SIEREWICZ Kacper 16.64 17.70 16.70 17.10 17.05 17.05

KLON Marcin 16.80 17.13 17.23 x x 17.03

FRYSZTAK Piotr x 15.59 16.22 16.29 x 15.92

ŚMIAŁEK Adrian 13.73 x 15.38 x 15.69 15.64

JUREWICZ Kamil 14.79 15.49 15.67 15.68 x 15.59

SUFRYD Maciej 15.11 x 15.55 x x 14.95

ZIELIŃSKI Sylwester x 14.95 14.43

HASIEC Damian 14.31 14.42 14.39

BUŁA Maciej 12.35 14.01 x

KĄKOL Filip 12.12 13.07 13.58

DARGA Marcin 11.50 13.03 12.89

SYZDEK Mariusz 12.06 x x

STEĆ Łukasz 11.95 x 11.83

FAJDEK Paweł 11.12 x 11.78

KIRYS Paweł 11.59 x x

PTAK Marcin 10.75 11.17 11.52

Pchnięcie kulą juniorów mł. (5kg)

FINAŁ 18:50

1 KOZŁOWSKI Wojciech 90 KS Podlasie Białystok (ZSR CKP Białystok) POD 17.43 PB 9

2 SYGIT Tomasz 90 KS Podlasie Białystok (ZSR CKP Białystok) POD 16.69 7

3 ORZECHOWSKI Kamil 91 LKS Orzeł Namysłów (PG Nr.2 Namysłów) OPL 16.20 6

4 KRAMARCZYK Adam 91 LKS Lubusz Słubice LBU 14.48 5

5 MAŁACZYŃSKI Rafał 91 ZLKL Zielona Góra (Gim. 4 Zielona Góra) LBU 13.92 PB 4

6 WCISŁO Radosław 90 ULKS Technik Trzcinica (ZS Trzcinica) PDK 13.54 3

7 TOMIAK Przemysław 90 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 13.54 2

8 GRZELAK Sławomir 90 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 13.38 1

9 NOGAJ Roger 90 WMLKS Nadodrze Powodowo (ZSR Powodowo) WLP 13.11

10 ANTOSZEWSKI Dawid 90 MLKS Nadwiślanin Chełmno (ZS CKP Grubno) KPO 12.67

11 KIRYS Łukasz 91 MLKS Nadwiślanin Chełmno (Gim. Chełmno) KPO 12.02

MICHALSKI Patryk 90 UKS Cyprjanka (ZST Włocławek) KPO DNS

GRUBA Mateusz 90 GKS Luzino POM DNS

SOBCZAK Janusz 90 RLTL ZTE Radom MAZ DNS

I II III IV V VI

KOZŁOWSKI Wojciech 16.31 16.51 16.19 17.43 17.13 17.34

SYGIT Tomasz 16.38 15.98 x 16.69 x x

ORZECHOWSKI Kamil 15.54 x x 14.88 16.20 16.09

KRAMARCZYK Adam 14.03 13.84 14.48 x x x

MAŁACZYŃSKI Rafał 13.47 x 13.90 13.92 x 13.59

WCISŁO Radosław x 13.54 13.45 12.06 x 12.22

TOMIAK Przemysław 13.19 13.54 13.08 x x 13.11

GRZELAK Sławomir 13.38 12.86 12.82 x x x

NOGAJ Roger 13.11 x 12.65

ANTOSZEWSKI Dawid x 12.67 11.66

KIRYS Łukasz 12.02 11.88 x

Rzut oszczepem juniorów mł. (700)

FINAŁ 16:25

1 RUSCHEWSKI Mateusz 90 KS Podlasie Białystok (ZSR CKP Białystok) POD 68.88 9

2 MICHALSKI Patryk 90 UKS Cyprjanka (ZST Włocławek) KPO 68.56 SB 7

3 PLENER Marcin 90 MLKS Krajna Sępólno (ZS Nakło) LBU 63.82 PB 6

4 NIEZGODZIŃSKI Wiktor 90 MKS Bolesłavia Bolesławiec (I LO Bolesław) DOL 59.19 5

5 STEFAŃCZUK Paweł 90 KS Podlasie Białystok (LO Dąbrowa Biała) POD 58.28 4

6 SZALECKI Krzysztof 91 KS Podlasie Białystok (PG Supraśl) POD 58.05 3

7 LEMKE Radosław 90 LKS Ziemi Puckiej (LO Gdynia) POM 50.44 2

8 WOLNY Norbert 90 MLKS Echo Twardogóra (ZS 22 Wrocław) DOL 50.20 1

9 SZMIDTKA Piotr 90 LKS Ziemi Puckiej POD 48.42

10 SIWIEC Adam 91 LUKS Zabrzeg (Gim. 1 Czech.-Dziedz.) SLK 43.93

11 PORADZISZ Patryk 91 UKS Fajfer Łopanów (Gim. Łopanów) MLP 42.50

12 CZYŻ Rafał 91 ULKS Lipinki (Gim. Lipinki) MLP 41.64

I II III IV V VI

RUSCHEWSKI Mateusz 66.53 68.60 68.88 63.93 x x

MICHALSKI Patryk 64.87 62.70 57.71 68.50 x 62.91

PLENER Marcin 59.70 63.82 62.87 57.18 62.62 61.63

NIEZGODZIŃSKI Wiktor 55.01 57.93 56.17 59.19 54.80 56.18

STEFAŃCZUK Paweł 52.90 54.85 52.84 58.28 x 55.14

SZALECKI Krzysztof 54.80 x 56.00 58.05 x 54.84

LEMKE Radosław 48.69 x 48.45 47.64 50.44 47.45

WOLNY Norbert 50.20 46.90 45.06 x 46.07 x

SZMIDTKA Piotr 48.42 x 48.11

SIWIEC Adam 43.93 x 42.20

PORADZISZ Patryk 42.50 x 37.81

CZYŻ Rafał 37.17 37.26 41.64

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

FINAŁ 20:20

1 FRĄCKIEWICZ Piotr 89 ZLKL Zielona Góra (VII LO Zielona Góra) LBU 67.84 9

2 CHMIELAKI Hubert 89 LUKS Hańcza Suwałki (ZS 2 Suwałki) POD 65.57 7

3 DOBROGOWSKI Kamil 88 KS Podlasie Białystok (ZSR CKP Białystok) POD 61.54 6

4 MICHAŁOWSKI Łukasz 88 MLKS Sokół Lubin (LO Lubin) DOL 59.96 5

5 TRZECIAKOWSKI Hubert 88 UKS Cyprjanka (ZSS Włocławek) KPO 59.55 4

6 HOŁUBOWICZ Cezary 88 LUKS Hańcza Suwałki POD 59.50 3

7 WDOWSKI Mateusz 88 MLKS Echo Twardogóra (ZS 22 Wrocław) DOL 53.34 2

8 WIĘCKOWSKI Krzysztof 89 LKS Pomorze Stargard (SNR 5 CKP Stargard) ZPO 53.14 PB 1

9 MYSZKA Dawid 88 LKS Puck POM 52.80

10 SZYMIŃSKI Paweł 89 LIUKS Kryszwica (ZSP Kruszwica) KPO 52.69

11 SOŁTYS Marcin 89 ULKS Uczniak Szprotawa (ZSR CKU Szprotawa) LBU 50.44

12 MARĆ Grzegorz 89 ULKS Technik Trzcinica (ZS Trzcinica) PDK 41.46

I II III IV V VI

FRĄCKIEWICZ Piotr 67.84 x 51.80 49.65 51.83 x

CHMIELAKI Hubert 65.57 63.15 63.15 64.03 62.96 62.83

DOBROGOWSKI Kamil 61.54 55.68 55.25 59.67 56.13 57.45

MICHAŁOWSKI Łukasz 55.63 57.63 x 54.14 59.96 x

TRZECIAKOWSKI Hubert 57.71 59.55 58.10 57.29 55.55 54.27

HOŁUBOWICZ Cezary 58.54 x 55.23 59.11 59.50 x

WDOWSKI Mateusz x 50.64 53.34 49.68 47.86 x

WIĘCKOWSKI Krzysztof 53.14 50.81 52.40 50.79 50.75 50.75

MYSZKA Dawid 52.80 x 52.17

SZYMIŃSKI Paweł 48.53 49.78 52.69

SOŁTYS Marcin x 46.96 50.44

MARĆ Grzegorz x 41.46 x

Skok wzwyż mężczyzn

FINAŁ 13:30

1 KIECANA Szymon 89 KS Agros Zamość (ZSP 5 Zamość) LBE 2.00 PB 9

2 RZEPA Łukasz 89 MLKS Nadwiślanin Chełmno (ZS CKP Grubno) KPO 2.00 7

3 GOŚCINIAK Marcin 89 LKS Orkan Wlkp. Poznań (ZSTiO Września) WLP 2.00 PB 6

4 MARĆ Grzegorz 89 ULKS Technik Trzcinica (ZS Trzcinica) PDK 1.75 5

WDOWSKI Mateusz 88 MLKS Echo Twardogóra (ZS 22 Wrocław) DOL DNS

  1   2   3   4


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość