Strona główna

Zbadaj swoje włosy i zatroszcz się o nie na wiosnę! Studio Badania Włosa Gliss Kur podpowie nam, jak dbać o włosy


Pobieranie 15.96 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar15.96 Kb.


Warszawa, marzec 2010 r.


INFORMACJA PRASOWA


Zbadaj swoje włosy i zatroszcz się o nie na wiosnę!

Studio Badania Włosa Gliss Kur

podpowie nam, jak dbać o włosyJaki typ włosów mam? Jakie kosmetyki będą dla nich najlepsze? Jak powinnam o nie dbać? Na te i wiele innych pytań o kondycję i pielęgnację włosów odpowiedzą konsultantki marki Gliss Kur ze Studio Badania Włosa. Zrobią to wyjątkowo rzetelnie, ponieważ najpierw za pomocą specjalnego urządzenia zbadają włosy każdej klientki, która zgłosi się do jednego z 87 punktów w całej Polsce.
Wiele z nas zastanawia się, jaki szampon dobrać do swoich włosów… No właśnie, jakich? Suchych, cienkich, kręconych, farbowanych? Marka Gliss Kur wychodzi naprzeciw naszym potrzebom i będzie edukować nas w zakresie znajomości swoich włosów i ich odpowiedniej pielęgnacji. Studio Badania Włosa to innowacyjny program edukacyjny dla konsumentek, które chcą właściwie dbać o swoje włosy, aby były mocne i odżywione, a co za tym idzie
– naturalnie piękne. Konsultantki zostały specjalnie przeszkolone, aby dokładnie i wyczerpująco wytłumaczyć konsumentkom cel i działanie badania.
Zbadać swoje włosy oraz porozmawiać z konsultantką Studio Badania Włosa można do połowy kwietnia 2010 r. Wszystkie zainteresowane panie zapraszamy do sklepów dużych sieci handlowych (Auchan, Leclerc, Tesco) oraz 20 drogerii Natura w całej Polsce. Badanie jest nieinwazyjne, bezbolesne i bardzo proste. Konsultantka skanuje włos specjalnym czytnikiem, a następnie razem z jego właścicielką" mogą go bardzo dokładnie, w mikroskopowym powiększeniu, obejrzeć na ekranie. Dzięki temu badaniu panie mają okazję dowiedzieć się, czy mają włosy normalne, suche czy przetłuszczające się, czy ich włosy są odpowiednio nawilżone i odżywione, czy są wystarczająco miękkie czy może nazbyt sztywne.
W zależności od kondycji włosów konsultantka pomoże ustalić potrzeby włosów i właściwie dobrać odpowiedni program pielęgnacyjny. Gliss Kur w ten sposób chce pomóc kobietom poznać wartość zregenerowanych, właściwie odżywionych włosów i wskazać sposób osiągnięcia upragnionego celu – olśniewającej fryzury.
Pod marką Gliss Kur dostępnych jest aż 11 linii, które możesz idealnie dopasować do potrzeb swoich włosów:


  • Total Repair - do włosów suchych i zniszczonych

  • Liquid Silk Gloss - do włosów matowych i łamliwych

  • Color Shine & Protect - do włosów farbowanych

  • Oil Nutritive - do włosów długich, skłonnych do rozdwajania

  • Nutri-Protect - do włosów suchych i zmęczonych

  • Asia Straight – do włosów trudnych do ułożenia

  • Hair Active – do włosów cienkich, suchych i łamliwych

  • Shea Cashmere – do włosów suchych, odwodnionych

  • Gold Shine Blond - do włosów blond

  • Shimmer Brown - do włosów brązowych


Rekomendowane ceny produktów Gliss Kur:

Szampon – delikatnie myje włosy, zapewniając im codzienną pielęgnację. Poj. 250 ml. Rekomendowana cena detaliczna to ok. 10 zł.
Balsam – ułatwia rozczesywanie i redukuje łamliwość włosów. Balsam przeznaczony jest do codziennego użytku, należy go spłukać po 1-2 min. po nałożeniu. Poj. 200 ml. Rekomendowana cena detaliczna to ok. 10 zł.
Ekspresowa odżywka regeneracyjna w spray’u – nie wymaga spłukiwania, ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom miękkość. Poj. 150 ml. Rekomendowana cena detaliczna to ok. 14 zł.
Ekspresowa maseczka regeneracyjna - idealne połączenie pielęgnującej odżywki i  balsamu. Natychmiastowy efekt działania. Poj. 200 ml. Rekomendowana cena detaliczna to ok.18 zł.
Maseczka Żelowa - lekka, przeźroczysta formuła żelu głęboko pielęgnuje włosy. Maseczkę należy stosować 2-3 razy w tygodniu i spłukać po 5 minutach od nałożenia. Poj. 250 ml. Rekomendowana cena detaliczna to ok. 23 zł.
***

Kosmetyki Gliss Kur już od 50 lat pozwalają spełniać marzenia o pięknych, zdrowych i doskonale odżywionych włosach. Formuła produktów zawiera kompleks Scan Repair, który „skanuje” włos, rozpoznając jego zniszczone i zdrowe fragmenty zarówno na powierzchni jak i wewnątrz struktury. W ten sposób włosom zapewniana jest regeneracja dokładnie w tych miejscach, które jej potrzebują, bez konieczności nadmiernego obciążania zdrowych fragmentów. Gliss Kur to 11 linii produktów opracowanych specjalnie z myślą o rozwiązaniu konkretnych problemów z włosami, takich jak ich suchość, łamliwość czy brak połysku. Dzięki wykorzystaniu cennych składników takich jak ekstrakty z pereł, olejki z drzewa argonowego, orzechów brazylijskich czy filtry UV, włosy odzyskują zdrowy wygląd i piękny połysk.


Od ponad 130 lat Henkel nie ustaje w wysiłkach, by czynić życie ludzkie łatwiejszym, lepszym i piękniejszym. Klasyfikowana w rankingu największych firm na świecie Fortune Global 500 i, według magazynu Fortune, najbardziej podziwiana firma w Niemczech, oferuje silne marki i technologie w trzech strategicznych obszarach: środków piorących i czystości, kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała oraz klejów, uszczelniaczy i technologii powierzchniowych. Każdego dnia ponad 52 tysiące pracowników Henkla w 125 krajach całego świata wypełnia misję firmy zgodnie z mottem "A Brand like a Friend" (Marka jak Przyjaciel). W 2008 roku Henkel odnotował sprzedaż w wysokości 14,1 miliarda euro, skorygowany zysk operacyjny firmy wyniósł 1,46 miliarda euro.

__________________________________________________________________________


Dodatkowych informacji udziela:

Aleksandra Pac

Dział PR Henkel Polska

tel.: (22) 56 56 640

tel. kom.: 728 306 640e-mail: aleksandra.pac@pl.henkel.com


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość