Strona główna

"Zdjęcia" trzeci singiel I trzeci teledysk Janek Samołyk wypuścił trzeci singiel z albumu "Wrocław". Po nowoczesnym "i ain't Gonna Give Up (Yet)" słuchacze mogą zapoznać się z nostalgiczną stroną osobowości artysty


Pobieranie 4.34 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar4.34 Kb.
"Zdjęcia" - trzeci singiel i trzeci teledysk

Janek Samołyk wypuścił trzeci singiel z albumu "Wrocław". Po nowoczesnym "I Ain't Gonna Give Up (Yet)" słuchacze mogą zapoznać się z nostalgiczną stroną osobowości artysty. Piosence towarzyszy teledysk, w którym tytułowe zdjęcia mieszają się z filmem rysunkowym.

Poprzednie promowane piosenki z płyty „Wrocław” („Wszy”, „I ain't gonna give up yet”) pokazywały brzmienia zespołowe, pełne perkusji i gitar elektrycznych. "Zdjęcia" to kameralny utwór z ciepłym refrenem, nawiązujący do nurtu singer-songwriter, z którym Samołyk jest identyfikowany.

Za teledysk odpowiada firma FopaFilmFamily. "Pomysł współpracy narodził się podczas rozdania nagród dla wrocławskich artystów, do których nominowana była zarówno Monika Kotecka, jak i ja. Nikt z nas nie wygrał, za to narodził się fantastyczny pomysł współpracy, z której jestem bardzo zadowolony." - mówi Janek Samołyk.

http://www.youtube.com/watch?v=Uy2Niq7yDYg

Scenariusz: Jacek Chamot, Aleksandra Kotecka, Monika Kotecka, Karolina Poryzała

Zdjęcia - Monika Kotecka

Montaż - Jacek Chamot

Produkcja - Aleksandra i Monika Koteckie

Rysunki - Kamil LachAnimacje - Natalia Nguyen

Więcej informacji o artyście na stronie: janeksamolyk.com


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość