Strona główna

Zegarek jak kameleon


Pobieranie 12.71 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar12.71 Kb.
Zegarek jak kameleon

Minimalizm połączony z praktycznością dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów - Timex prezentuje wiosenną kolekcję zegarków z wymiennymi paskami Weekender Fairfield.

Warszawa, marzec 2016 – Nowa kolekcja zegarków firmy Timex jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość i potrzebę wyrażenia siebie w postępującej uniwersalizacji. Wachlarz zegarków z cyklu Timex Weekender Fairfield, dopasowuje się do stylu i osobowości użytkownika. Wyboru można dokonać spośród 12 dostępnych modeli.
JAK KAMELEON W MIEJSKIEJ DŻUNGLI

Współczesna kobieta sukcesu w ciągu dnia łatwo uzupełni stylizację o zegarek z elegancką bransoletą, po przyjściu z pracy zaś, zamieniając jedynie pasek, dopasuje czasomierz do charakteru swojego stroju na randkę lub spotkanie z przyjaciółkami. Podobnie mężczyzna przywiązujący uwagę do szczegółów, który po biznesowym spotkaniu wraca do domu i zmienia stylizację na swobodniejszą, by wyjść na koncert lub spotkanie z kolegami.

ZAMIEŃ SIĘ Z CHŁOPAKIEM

Uwagę kolekcji Weekender Fairfield przyciąga prostota i minimalizm modeli: okrągła koperta, indeksy zamiast numerów i jedynie 3 wskazówki. Zegarki będą współgrać zarówno z damskim jak i męskim nadgarstkiem. Wymiana zegarków w parze może być nie tylko dobrą zabawą, ale wzbogaceniem własnego stylu o nowy element. Koperty dostępne są w trzech odcieniach: złotym, srebrnym i złoto-różowym. W zależności od indywidualnych potrzeb każdy znajdzie fason dla siebie – zarówno pod względem osobistego stylu jak i ulubionej gamy kolorystycznej.
GAMA WZORÓW, WACHLARZ MOŻLIWOŚCI
Damska gama wzorów prezentuje pięć modeli pasków materiałowych: dwa w poziome, drobne paseczki i trzy w podłużne. Kolory są nasycone i przejrzyste. Można wybierać wśród wielu intrygujących połączeń: marynarskiego granatu przeplatanego bielą; seledynowej zieleni z różem; wersji dwóch odcieni granatów, szmaragdowej zieleni i różu; koloru cielistego zestawionego z modnym pomarańczem i brązem oraz uniwersalnej czerni z dwoma paskami bieli i jednym różowym.

Część kolekcji unisex obejmuje siedem modeli. Trzy z nich wyposażone są w gładki, skórzany pasek w kolorach grafitowej szarości, wielbłądziego, jasnego brązu i przygaszonej pomarańczy. Pozostałe cztery posiadają materiałowe bransolety z odrobiną szaleństwa pionowych pasków, wśród których znajdują się: połączenie czerni ze szmaragdową zielenią lub kanarkową żółcią, morski błękit w zestawieniu z bielą i marynarskim granatem a także niebieski w akompaniamencie bieli i wyrazistej czerwieni.


FUNKCJONALNOŚĆ W PARZE Z DESIGNEM
Funkcjonalność czasomierza Fairfield jest równie ważna w codziennym użytkowaniu jak jego wygląd. Okrągła koperta zegarka wykonana jest z mosiądzu. W wersji damskiej tarcza Weekendera jest nieco mniejsza niż w wersji unisex (41mm) i mierzy 37mm. Pasek każdego z modeli kolekcji zamyka się klamrą, faktura materiału jest drobna i zwarta. Każdy z czasomierzy posiada też system analogowy Quartz Analog, podświetlenie tarczy INDIGLO® oraz wodoodporność na poziomie 3 ATM.

Ceny zegarków: na materiałowym pasku: 299PLN, na skórzanym: 329PLN
Zegarki z kolekcji dostępne są na stronie http://www.timex.pl/

Informacje o Timex Group:

Timex Group jest jednym z największych w skali globalnej producentów oraz sprzedawców innowacyjnych zegarków i biżuterii. Założony w 1854 roku Timex jest częścią Timex Group – firmy, do której należy kilka marek, i która zatrudnia ponad 5 tysięcy osób na całym świecie. Polskie przedstawicielstwo Timex, z siedzibą w Warszawie działa od 1994 roku. Zegarki Timex dostępne są w sklepie internetowym www.timex.pl oraz w autoryzowanych sklepach na terenie całego kraju.


Więcej informacji:

Aleksandra Szafraniec, Omega Communication


aszafraniec@communication.pl
22 854 16 29, 692 059 401
# # #


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość