Adaptacja pomieszczeń na III piętrze w internacie Zespołu Szkół Ekonomicznych I Technicznych w Pasłęku na całoroczne schronisko młodzieżowe



Pobieranie 4.28 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar4.28 Kb.
ZNAK ZSEiT 22-2241/1/11

Pasłęk dnia 10.02.2011r



ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, al. Wojska Polskiego 36, 14-400 Pasłęk informuje, że w postępowaniu o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na: Adaptacja pomieszczeń na III piętrze w internacie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku na całoroczne schronisko młodzieżowe,

Zamawiający informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty. Do przetargu wpłynęło 13 ofert.

Do realizacji zamówienia wybrano ofertę firmy:

Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Laskowski AL-BAU Elbląg;
Al. Grunwaldzka 5/9; 82-300 Elbląg.

Wykonawca zaproponował kwotę brutto : 349 086,64 zł
Do przetargu przystąpiły następujące firmy:

Lp. Nazwa oferenta Cena w zł

1 IMPEL TECH SOLUTIONS Sp. z o.o. W-wa 399983,48

2 Zakład Ogólnobudowlany P. Buczkowski Gietrzwałd 503386,71

3 Usługi Remontowo –Budowlane K.B. Szyłejko Olsztyn 488175,93

4 Spółdzielnia Produkcyjno-Usługowa Rodło Kwidzyn 492262,95

5 Usługi Remontowo-Budowlane AL-BAU Elbląg 349086,64

6 FH-U Marbud M. DomerackiPasłęk 379865,87

7 WPPHU SADEL Nowy Dwór Gdański 356214,35

8 HMB-U DOMLUX S. Zieliński Pasłęk 379674,11

9 PU EKO-DREW Morąg 349160,38

10 ELEKTROMIR M. Piotrowski Olsztyn 513222,42

11 ROKKOL Sp. z o.o. Elbląg 380965,74

12 PB CEWAR s.c. Elbląg 356700,00

13 PRIMBUD FR-B Nowa Wieś 448819,95
Uzasadnienie wyboru

Na podstawie przyjętych kryteriów: cena 100%


Zatwierdził:

Marian Matuszczak
: media -> file -> przetargi
file -> Sudanu przez jeden z portów tranzytowych. Wieczorem przylot do Chartumu
file -> Regulaminy gimnazjum nr 2 im. Andrzeja pradzyńskiego we wrześni regulamin dyżURÓw nauczycielskich w gimnazjum nr 2 we wrześNI
file -> Program Małopolskiej Nocy Naukowców 2013 27 września 2013 r w godzinach 16. 00 – 23. 00 Instytut Techniczny
file -> II. bilans aktywa w zł I gr
file -> Magnetimarelli-checkstar pl L nip: 644-30-35-609 nip ue: pl6443035609 Kapitał zakładowy: 000. 000 Pln sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy krs: 0000012304 Order for licences/software
file -> Ocena celująca (6)
file -> Landiawa do krainy trolli + opcjonalnie Grenlandia
file -> Indie maharadżów czyli radżastan
file -> Do Biura Rozwoju Zarządzania Danymi. Rodzaj zatrudnienia : Praktyka Miejsce praktyki
przetargi -> Poczta bud. Nr 11 – Pakiet A




©snauka.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna
Komunikat prasowy
przedmiotu zamówienia
najkorzystniejszej oferty
Informacja prasowa
wyborze najkorzystniejszej
warunków zamówienia
istotnych warunków
sprawie powołania
Regulamin konkursu
udzielenie zamówienia
przetargu nieograniczonego
zamówienia publicznego
Nazwa przedmiotu
Specyfikacja istotnych
modułu kształcenia
Rozporządzenie komisji
studia stacjonarne
wyborze oferty
Zapytanie ofertowe
Szkolny zestaw
Ochrony rodowiska
ramach projektu
prasowy posiedzenie
trybie przetargu
obwodowych komisji
zagospodarowania przestrzennego
komisji wyborczych
komisji wyborczej
Program konferencji
Wymagania edukacyjne
Lista kandydatów
szkoły podstawowej
która odbyła
Województwa ląskiego
Decyzja komisji
przedmiotu modułu
poszczególne oceny
Sylabus przedmiotu
szkół podstawowych
semestr letni
Postanowienia ogólne
przedsi biorców
produktu leczniczego
Karta przedmiotu
Scenariusz lekcji
Lista uczestników
Program nauczania
Projekt współfinansowany
Informacje ogólne
biblioteka wojewódzka
semestr zimowy