Strona główna

Aktualności o transformacji kwiecień 2013


Pobieranie 23.34 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar23.34 Kb.
Aktualności o transformacji - kwiecień 2013

Prowadziłam inspirującą rozmowę z innym szamańskim nauczycielem, kiedy pojawił się temat, którym chciałabym się z wam podzielić. Myślę, że jest to ważny aspekt do dodania do tego, o czym piszę na temat inicjacji.


W czasie prowadzonych przeze mnie warsztatów uczę na temat delikatnego problemu, który może pojawić się w czasie pracy z klientem, przyjacielem lub kochaną osobą, u której zdiagnozowano poważną chorobę.
Czasami klient lub ukochana osoba może poprosić niektórych z was, którzy wykonują podróże, abyście skonsultowali się z duchem pomocniczym i dostali przepowiednię, czy oni umrą czy nie.
Problemem, który się tutaj pojawia jest to, że jeśli ktoś, u kogo zdiagnozowano zagrażającą życiu chorobę i zostanie ona wyleczona, to on czy ona przejdą przez śmierć na jakimś poziomie, aby zostać wyleczonym. Taki rodzaj uzdrowienia bowiem wymaga poniesienia śmierci tam, gdzie nie ma wsparcia dla zdrowego życia.
Jeśli wybierzesz się w podróż do ducha pomocniczego i zapytasz się, czy klient, przyjaciel czy kochana osoba umrze, odpowiedź będzie „tak”. Jeśli wybierzesz się w podróż do ducha pomocniczego i zapytasz się, czy klient, przyjaciel czy kochana osoba będzie żyła, odpowiedź będzie „tak”. Nasz duch bowiem jest wieczny.
Czasami pojawiają się w moim gabinecie klienci mówiący o tym, że lekarz zdiagnozował u nich nieuleczalną chorobę. Często jestem proszona o to, abym odbyła podróż i zapytała się, czy mój klient przeżyje, czy umrze
Moją odpowiedzią jest wtedy, że dokonam uzdrowienia potrzebnego do tego, abyś stał się całością. Jako część uzdrawiania wykonuję scalanie duszy, aby przywrócić osobie część utraconej duszy. W czasie wykonywania tego dusza jest obecna, aby pomóc poprowadzić przez następne kroki procesu. Tylko nasza dusza zna następny krok. Dla niektórych ludzi następnym krokiem jest śmierć fizyczna, dla niektórych pozostanie przy życiu.
Życie jest ciągiem inicjacji, w czasie których ponosimy śmierć w pewnych aspektach naszego życia tak, aby nasze własne światło wewnętrzne, nasza boska natura mogła promieniować na zewnątrz.
W miarę jak odzyskujemy z powrotem utracone części nas samych, żyjemy w bardziej świadomy sposób. I kiedy nadejdzie czas, świadomie umrzemy. Zasadniczą rzeczą jest tutaj, aby być całkowicie obecnym po to, aby poprowadzić naszą świadomość ku darom, które przynosi nam życie tak, abyśmy ponieśli śmierć w starych aspektach naszego życia i odrodzili się na nowym poziomie świadomości.
Osoby pomagające lekarzom, którzy pracują z ludźmi w końcowym stadium życia, często zwracają uwagę na to, jak bardzo promienna jest osoba w obliczu śmierci. Widziałam to wiele razy u ludzi, których znałam. Przeświecające światło, podczas kiedy ciało obumiera, jest niesamowite i piękne.
Widzę również, że takie samo olśniewające światło prześwieca przez ludzi, kiedy przechodzą oni przez życiowe inicjacje, które przynoszą doświadczenia śmierci, gdzie tyle starych spraw pozostaje pozostawionych. Śmierć również prowadzi do narodzin czegoś nowego. Osoby, którzy mają jakieś podziały w życiu, powracają czując się odnowieni i zregenerowani. Wszyscy wiemy jak olśniewająco promieniuje kobieta w ciąży. My również promieniujemy, kiedy dajemy życie głębszemu i bardziej świadomemu aspektowi nas samych.
Proces umierania i proces narodzin przenosi nas na głębszy poziom duchowy, kiedy boskość prześwieca.
W zeszłym roku napisałam o tym, w jaki sposób bolesne przeżycia prowadzą do ekspansji naszych serc, kiedy stajemy się większymi przekaźnikami bezwarunkowej miłości. Napisałam o tym, że bezwarunkowa miłość wychodzi poza granice miłości do człowieka. Jest to miłość, która nie ma więzi z ludźmi, czy okolicznościami życiowymi. Jest to czysta moc Stwórcy i jest odzwierciedleniem miłości, która została włożona do naszego stworzenia, także stworzenia świata.
Zaczęłam również doświadczać w moim świecie wewnętrznym tego, że radość ma takie same bezwarunkowe przymioty.
Piszę i nauczam stale o tym, że prawdziwa radość, zdrowie, bogactwo oraz spokój znajdują się wewnątrz. I głównym aspektem naszych duchowych praktyk jest dbanie o nasz ogród wewnętrzny w taki sposób, aby stworzyć bogaty świat wewnętrzny.
Piszę i nauczam o tym, czego sama muszę się nauczyć. I moje życie jest naprawdę poświęcone praktykowaniu tego, czym dzielę się w swoich naukach. Wiele razy z swoim życiu zostałam poddana testom, kiedy poszukiwałam prawdziwego znaczenie radości wewnętrznej.
I zdałam sobie sprawę, że moją przeszkodą w doświadczeniu radości wewnętrznej jest to, że moja radość jest uwarunkowana warunkami ze świata zewnętrznego. Jednakże z duchowej perspektywy radość jest bezwarunkowa. Radość wychodzi poza ramy pragnień osobistych. Bezwarunkowa radość jest po prostu radością dla samego życia. Narodziliśmy się w tym materialnym świecie, aby w pełni doświadczyć radości życia. I kiedy sięgniemy do naszego autentycznego pragnienia, aby doświadczyć radości życia bez żadnych warunków, przeżywamy bezwarunkową radość w taki sam sposób, jak bezwarunkową miłość. Odnosi się to także do duchowej definicji bogactwa i spokoju. Te bowiem wartości, które przyjmujemy w naszym świecie wewnętrznym nie mają nic wspólnego z naszym uwarunkowaniami zewnętrznymi.
Pełnia księżyca będzie 25 kwietnia. Wykonajmy podróż do wnętrza i doświadczmy bezwarunkowej miłości dla wszystkiego co żyje, a także bezwarunkowej radości z daru bycia żywym. Z tego potężnego miejsca boskiego światła, miłości oraz radości kontynuujmy kreowanie promiennej ludzkiej sieci światła wewnątrz i naokoło planety Ziemi.
Kontynuujmy nasze pracę nad transfiguracją dla każdego z nas w naszym globalnym kręgu.
Tych, którzy po raz pierwszy czytają Aktualności o Transformacji odsyłam do artykułu „Creating a Human Web of Light zamieszczonego na naszej stronie, aby dowiedzieć się na temat ceremonii dokonywanych w czasie pełni księżyca.

Tłumaczenie: Dorota Goczał


Ogłoszenia:
How to Heal Toxic Thoughts: Simple Tools for Personal Transformation is now available in paperback.
My book How to Thrive in Changing Times is being re-released with a new title and cover. The new title is: Shaman’s Toolkit: Ancient Tools for Shaping the Life and World You Want to Live In.
The marketing department at Weiser felt that the new title will align the book with my other titles.
As you know publishers are all about sales. Personally I did not agree with this decision. For How to Thrive in Changing Times was written for a non-shamanic audience to make the work more available to a public who cannot relate to the word “shamanism”.
I wanted to let you know about this change for as you see the title The Shaman’s Toolkit advertised on sites such as Amazon it is a re-release of How to Thrive in Changing Times. Nothing in the book has changed except the title and cover.
I am very excited to announce that I will be teaching two workshops at Joshua Tree Retreat Center in Southern California in 2014. I have been wanting to teach there for years, but the timing was not right. Joshua Tree is such a powerful place on earth.
I will be teaching Medicine for the Earth and Healing with Spiritual Light March 12-16 2014. And I will be teaching a Five Day Soul Retrieval Training on October 14-19 2014. As soon as I have all the information I need I will post the workshops on my Training and Announcement Section.

Catherine Steinberg (Rubybear) sent me a gift of her Mary Painting Cards. These cards have so much power and life to them. I felt so moved by the images that I wanted to share her work with you.


Catherine has just released the Mary Painting Cards, which are reproductions of her original paintings that contain aspects of the Divine Feminine that were conceived through dreams and shamanic journey work. The 13 image card set, each with its own inspirational writing on the back, comes with an originally designed cloth bag and can be purchased for $35 through Catherine’s website: www.catherinensteinberg.com or by contacting her through email: ctcl@comcast.net. Catherine is a psychotherapist, shamanic practitioner, and artist in Connecticut. She also leads workshops in Shamanic Painting.

In July Llewellyn Vaughan- Lee is publishing a book titled Spiritual Ecology: The Cry of the Earth. It is a collection of essays written by spiritual teachers and leaders from different traditions. I wrote an essay on “Medicine for the Earth” for the book.


A website to accompany the book has been launched. The website features many voices of spiritual teachers who articulate the need to focus on the work of spiritual ecology.
Please visit the website: www.spiritualecology.org

Here’s another wonderful book to check out:Body of Wisdom: Women's Spiritual Power and How it Serves is now

available to pre-order on Amazon and will be released in April.


In Body of Wisdom, Hilary Hart identifies nine hidden powers alive in women’s bodies and instincts, waiting to be used in contemporary challenges including the building of community, the healing of the earth, and the restoration of life’s spiritual nature. Based on

interviews with the world’s most visionary teachers and on the dreams and experiences of ordinary women, Body of Wisdom ushers in a new spirituality in which the body and the shared body of the earth are known as a seat of mystical power and women take responsibility for spiritual work that only they can do.


Interviewees include: Dorothy Atalla, Elizabeth Frediani, Sandra Ingerman, Larry Merculieff, Dr. Guan Cheng Sun, Llewellyn Vaughan-Lee and Pamela Wilson.

My good friend and brilliant teacher and healer Bhola Banstola is returning to the United States to teach and see clients. He has such a remarkable presence and his teachings are extraordinary. I suggest that if you have the opportunity to work with Bhola you do so.


Bhola Banstola, a 27th consecutive generation Nepalese shaman is coming to the United States again this June! Bhola is a remarkable shaman who enriches his teaching with marvelous stories, dancing, drumming and healing heart energy. Attending his workshops is deliciously transformative! Whether through his teaching, individual sessions or his trips to Nepal, his command of the English language and unique ability to bridge across cultures provides students a safe portal into ancient wisdom that can be used in our everyday lives.
Here is what the people are saying about his work:
“We have been sponsoring Bhola Banstola's workshops for six years and every one of them has been an extremely positive experience for our community in New England! Participants in his classes or his trips abroad receive personal healing and nourishment for the mind, body and soul.” -- Evelyn Rysdyk & Allie Knowlton
“One-on-one work with Bhola is a gift! Never have I experienced so much healing power delivered in a purely gentle manner.” --Brenda Grant Hays
“A wonderful human being and shaman.... Humble, alive and exuberant, his presence itself is a healing. He is so real!” --Maggie Rodriguez
“Bhola is a trusted and compassionate travel companion who selflessly shares the sacredness of his land and the beauty of its people in an inexpressible life-changing experience.” --Kathleen Mary
“…Bhola is truly a citizen of the world and having the opportunity to travel with him is an incredible life changing experience…. “ -- Cheri Brady
Bhola's 2013 weekend courses, individual healing sessions and tours can be found at: www.nepalese.it
Also please visit Bhola’s website www.nepalese.it and go to the English section to read informative articles about his work.

On May 7 I will be interviewed on a teleseminar that is titled “The Self Care Revolution”. This series is sponsored by Santa Fe Soul in Santa Fe.


Here is the description for the teleseminar series:
It's time to sharpen your mind and strengthen your body so that you can inspire others to do the same. It's time to live life the way we were meant to live in: in joy and gratitude, making a contribution to the planet. But how can we help others when many of us are health-challenged ourselves?
In this revolutionary 12-month series, you will:

Discover what Self-Care is and how you can become your own best

self-care advocate.
Explore how to improve and restore your health the natural way.
Learn how to reverse and prevent disease and live life to the fullest.

Receive access to over 70 Teleseminars and Q&A Calls with Self-CareExperts and Self-Care Coaches™, and much more.
Basic Membership is 100% FREE. You'll receive access to all recorded calls on the topic, 'Thoughts and Food as Medicine', as well as free gifts and offers from Speakers and Self-Care Coaches™.
www.JoinTheSelfCareRevolution.com


Copyright 2013 Sandra Ingerman


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość