Strona główna

Dolnośląskie


Pobieranie 43.98 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar43.98 Kb.
Wyróżnienia i nagrody wojewódzkie
Nagrody wojewódzkie w kategorii testów:

Dolnośląskie


Młodzik:

  1. Antoni Hyla - Szkoła Podstawowa Nr 109 im. E. Dembowskiego, ul. Inżynierska 54, Wrocław

  2. Radosław Rejsz - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Kościuszki 58, Kudowa Zdrój

  3. Anna Dąbrowska - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. H. Sucharskiego, ul. Komuny Paryskiej 36/38, Wrocław

Gimnazjalista:

  1. Marcin Zienkiewicz - Gimnazjum Nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów

  2. Mateusz Hebda - Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi, ul. Szkolna 1, Chocianów

  3. Adrianna Rak - Gimnazjum Nr 1, ul. Szpakowa 2, Lubin

Licealista:

  1. Łukasz Lisak - Zespół Szkół Społecznych, ul. Zaułek Zielony 20, Wołów

  2. Anna Wronowska - Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. M. Kopernika, ul. Wrocławska 12, Środa Śląska

  3. Michał Stępień - Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, ul. Kolejowa 4, Złotoryja



Kujawsko-Pomorskie


Młodzik:

  1. Julia Cieślak - Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Gniazdowskiego 7, Włocławek

  2. Zuzanna Zalewska - Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Gniazdowskiego 7, Włocławek

  3. Paweł Ossowski - Szkoła Podstawowa nr 14 im. Wł. Sikorskiego, ul. Żmudzka 12, Bydgoszcz

Gimnazjalista:

  1. Dawid Bresecki - Gimnazjum im. J. Dałkowskiego, ul. Gimnazjalna 17, Strzelno

  2. nie przyznano

  3. nie przyznano

Licealista:

  1. Beata Lazarowska - Zespół Szkół im. Waleriana Łukasińskiego, ul. Wymyślińska 2, Skępe

  2. Maciej Mańkowski - III Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, ul. Narutowicza 53, Inowrocław

  3. Tomasz Ostojski - I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, ul. Zaułek Prosowy 1, Toruń



Lubelskie


Młodzik:

  1. Aleksandra Szczęśniak - Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa, Dereźnia Solska 1a

  2. Justyna Łata - Zespół Szkolno – Przedszkolny, ul. Piłsudskiego 34, Turobin

  3. Anna Peichert - Zespół Szkolno – Przedszkolny, ul. Piłsudskiego 34, Turobin

Gimnazjalista:

  1. Kamil Leboszewski – Gimnazjum, Pl. St. Wielgoska 5, Stoczek Łukowski

  2. Izabela Kożuch - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. II Armii Wojska Polskiego 25, Borki

  3. Natalia Pietruszko - Gimnazjum im. C. Norwida, ul. Nowa 2, Konstantynów n/Bugiem

Licealista:

  1. Anna Melaniuk - Zakład Doskonalenia Zawodowego im. K. K. Baczyńskiego, ul. Jana Pawła II 97, Biała Podlaska

  2. Paweł Szydek - II Liceum Ogólnokształcące im. E. Plater, ul. Gabriela Narutowicza 39, Biała Podlaska

  3. Tomasz Denys - I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego, ul. Akademicka 8, Zamość



Lubuskie


Młodzik:

  1. Sylwia Musiadlik - Szkoła Podstawowa im. St. Żeromskiego, Górzyn

  2. Maciej Dudziak - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Matejki 29, Nowa Sól

  3. Andrzej Sziler - Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Chrobrego, ul. Partyzantów 9, Żary

Gimnazjalista:

  1. Jacek Turek - Gimnazjum Publiczne, ul. Słowackiego 14, Strzelce Krajeńskie

  2. nie przyznano

  3. nie przyznano

Licealista:

  1. Przemysław Socha - Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, Sulęcin

  2. Monika Besser - Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, Sulęcin

  3. Marek Matuszak - Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Piastowska 26, Gubin



Łódzkie


Młodzik:

  1. Paula Gorąca - Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza, ul. Andersa 37, Głowno

  2. Anna Dróżdż - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Żołnierzy POW, ul. Sienkiewicza 25, Bełchatów

  3. Kinga Rabenda - Szkoła Podstawowa im. M. Bielskiego, Biała 4A

Gimnazjalista:

  1. Martyna Żatkiewicz – Gimnazjum w Regnowie

  2. Aleksandra Tracz - Gimnazjum w Regnowie

  3. Dagmara Przybyłek - Publiczne Gimnazjum, ul. Wieluńska 14, Osjaków

Licealista:

  1. Katarzyna Kowalik - Liceum Ogólnokształcące im. J. Iwaszkiewicza, ul. Okrzei 1, Brzeziny

  2. Aneta Dorożko - II Liceum Ogólnokształcące im. St. Żeromskiego, ul. Jałowcowa 10, Tomaszów Maz.

  3. Michał Grzędowski - I Liceum Ogólnokształcące im. B Chrobrego, ul. Kopernika 1, Piotrków Tryb.



Małopolskie


Młodzik:

  1. Anna Czesak - Szkoła Podstawowa nr 4 im. R. Traugutta, ul. Smoleńsk 5-7, Kraków

  2. Natalia Piotrowicz - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej, Gorzów, ul. Szkolna 3

  3. Angelika Hec - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Konstytucji 3-Maja, Męcina

Gimnazjalista:

  1. Kinga Sukiennik - Gimnazjum Publiczne im. St. Wyszyńskiego, ul. Szkolna 5, Olesno

  2. Paulina Golonka - Gimnazjum Publiczne im. St. Wyszyńskiego, ul. Szkolna 5, Olesno

  3. Michał Zych - Gimnazjum Publiczne im. St. Wyszyńskiego, ul. Szkolna 5, Olesno

Licealista:

  1. Adam Opioła - Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego, ul. Piłsudskiego 81, Limanowa

  2. Magdalena Błażewicz - Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego, ul. Tysiąclecia 2, Biecz

  3. Przemysław Apostolski - VII Liceum Ogólnokształcące im. Z. Nałkowskiej, ul. Skarbińskiego 5, Kraków



Mazowieckie


Młodzik:

  1. Sylwia Chrzanowska - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej, ul. Szkolna 1, Kołbiel

  2. Katarzyna Siwek - Szkoła Podstawowa nr 1 im. G. Morcinka, ul. Wilcza 53, Warszawa

  3. Aleks Kołakowski - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. I. Szewińskiej, ul. New Britain 1, Pułtusk

Gimnazjalista:

  1. Wojciech Celej - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. M. Konopnickiej, ul. Narutowicza 35, Żyrardów

  2. Paweł Nowak - Gimnazjum nr 23, Zespół Szkół Ogółnokształcących nr 6, ul. Kilińskiego 25, Radom

  3. Patrycja Kozieł - Publiczne Gimnazjum, Przyłęk

Licealista:

  1. Jakub Popielarczyk - I Liceum Ogólnokształcące Im. Gen. J. Bema, ul. Traugutta 1, Ostrołęka

  2. Wioleta Chrostowska - Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. A. Chętnika, ul. Traugutta 10, Ostrołęka

  3. Dominik Trzaskowski - Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych im. St. Staszica, ul. Konopnickiej 3, Otwock



Opolskie


Młodzik:

  1. Beata Janiak - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. A. Mickiewicza, ul. Koszyka 21, Opole

  2. Marcin Karpowicz - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. A. Mickiewicza, ul. Koszyka 21, Opole

  3. Krzysztof Skrzypiec - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 im. A. Mickiewicza, ul. Koszyka 21, Opole

Gimnazjalista


  1. nie przyznano

  2. nie przyznano

  3. nie przyznano

Licealista


  1. Bartosz Augustyniak - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. M. Curie – Skłodowskiej, ul. Słowiańska 18, Brzeg

  2. Kamila Dach - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. M. Curie – Skłodowskiej, ul. Słowiańska 18, Brzeg

  3. Paweł Bychawski - Zespół Szkół RCKU im. E. Godlewskiego, ul. Rodziewiczówny 1, Nysa



Podkarpackie


Młodzik:

  1. Julia Zięba - Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki, ul. T. Kościuszki 4, Mielec

  2. Paulina Polak - Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza, ul. Hoffmanowej 11, Rzeszów

  3. Klaudia Karwan - Publiczna Szkoła Podstawowa, Przyszów Zapuście

Gimnazjalista:

  1. Bartłomiej Lichota - Gimnazjum nr 1 im. Orląt Przemyskich, ul. 3 Maja 38, Przemyśl

  2. nie przyznano

  3. nie przyznano

Licealista:

  1. Łukasz Łępa - Liceum Ogólnokształcące im. S. Petrycego, ul. Lwowska 14, Pilzno

  2. Jan Bańdur - Liceum Ogólnokształcące im. S. Petrycego, ul. Lwowska 14, Pilzno

  3. Agnieszka Więcław - Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego, ul. M. Skłodowskiej-Curie 6, Leżajsk



Podlaskie


Młodzik:

  1. Jakub Baranowski - Szkoła Podstawowa, Zespół Szkół Samorządowych, ul. Białostocka 16, Janów

  2. Juliusz Rakowski - Szkoła Podstawowa im. Wł. Reginisa, ul. Szkolna 31, Piątnica

  3. Agnieszka Miniuk - Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. Kusocińskiego, ul. 3-go Maja 54, Hajnówka

Gimnazjalista:

  1. Aleksandra Nowak - Gimnazjum im. A. Mickiewicza, ul. Polowa 26, Stawiski

  2. Aleksandra Komelska - Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II, ul. Niemcewicza 17, Łomża

  3. Andrzej Mystkowski - Gimnazjum im. Sybiraków, ul. Główna 3, Nowe Piekuty

Licealista:

  1. Paweł Teresiński - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki, ul. Bernatowicza 4, Łomża

  2. Patrycja Karwowska - I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, ul. Wojska Polskiego 34, Kolno

  3. Piotr Załęski - II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Technicznych, ul. Teofila Kubraka 6, Kolno



Pomorskie


Młodzik:

  1. Aleksandra Bieszke - Szkoła Podstawowa Nr 9 im. K. O. Borchardta, ul. Stoczniowców 6, Rumia

  2. Natalia Zwara - Szkoła Podstawowa Nr 6 im. A. Majkowskiego, ul. H. Sienkiewicza 30, Rumia

  3. Elżbieta Bołdyriew - Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 18 im. K. Makuszyńskiego, ul. Krasickiego 28, Gdynia

Gimnazjalista:

  1. Szymon Król - Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej, ul. Żabi Kruk 5, Gdańsk

  2. Paulina Sigowska - Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II, ul. Sienkiewicza 54, Sztum

  3. nie przyznano

Licealista:

  1. Przemysław Chman - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Marcinkowskiego 1, Lębork

  2. Paulina Łaga - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Marcinkowskiego 1, Lębork

  3. Jakub Stenka - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Marcinkowskiego 1, Lębork



Śląskie


Młodzik:

  1. Maciej Falkowski - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika, ul. Szkolna 4, Wrzosowa

  2. Gabriela Irzyk - Szkoła Podstawowa nr 20 im. Wł. Sikorskiego, ul. Adamieckiego 12, Dąbrowa Górnicza

  3. Filip Ślazyk - Szkoła Podstawowa im. "Synów Pułku", ul. Klimczoka 68, Bystra

Gimnazjalista:

  1. Karolina Kwaśniewska - Gimnazjum nr 12, ZSO nr 4, ul. Narutowicza 7-9, Bytom

  2. Maciej Sowiński - Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. Boh. Bitwy pod Mokrą 4, Kłobuck

  3. Monika Skowron - Gimnazjum w Łobodnie, ul. Sienkiewicza 69

Licealista:

  1. Maciej Lipiński - VIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie, 3-go Maja 42, Katowice

  2. Krzysztof Gańcorz - Zespół Szkół nr 5, ul. Edukacji 11, Tychy

  3. Michał Szczęsny - Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie, ul. 3 Maja 12, Koziegłowy



Świętokrzyskie


Młodzik:

  1. Mateusz Różycki - Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Nowinach, Białe Zagłębie 8

  2. Przemysław Rychel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, ul. Okrzei 6, Sandomierz

  3. Michał Biskup - Publiczna Szkoła Podstawowa, Ostrowce 31

Gimnazjalista:

  1. Justyna Biało - Katolickie Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej, ul. św. Jadwigi Królowej 5, Sandomierz

  2. Aneta Bielska - Gimnazjum nr 2 im. Batalionów Chłopskich, Rataje Słupskie

  3. Izabela Parka - Gimnazjum nr 2 im. Batalionów Chłopskich, Rataje Słupskie

Licealista:

  1. Katarzyna Pobiega - II Liceum Ogólnokształcące Im. J. Chreptowicza, ul. Rosłońskiego 1, Ostrowiec Św.

  2. Weronika Kasprzycka - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej, ul. Św. Jadwigi Królowej 5, Sandomierz

  3. Piotr Rodak - II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, Al. J. Piłsudskiego 50, Skarżysko-Kamienna



Warmińsko – Mazurskie


Młodzik:

  1. Mateusz Ćwiklak - Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Gen. Wł. Andersa 7, Iława

  2. Maciej Kucharski - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. M. Dąbrowskiej, ul. Konopnickiej 2, Reszel

  3. Marek Groszkowski - Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Gen. Wł. Andersa 7, Iława

Gimnazjalista:

  1. Maja Andrzejewska - Gimnazjum, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, ul. Traugutta 91, Elbląg

  2. Jakub Morze - Gimnazjum nr 23 Akademickie im. Marii i Georga Dietrichów, ul. Bałtycka 4, Olsztyn

  3. Maciej Rosocha - Gimnazjum nr 8, ul. Pocztowa 2, Elbląg

Licealista:

  1. Piotr Waśniewski - Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Sienkiewicza 1, Iława

  2. Gabriela Piechowicz - Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Warmii, ul. 1 Maja 28, Orneta

  3. Maciej Pańczak - Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 r., ul. Kopernika 8 A, Iława



Wielkopolskie


Młodzik:

  1. Marta Żyto - Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej, ul. Marii Konopnickiej 22, Kotlin

  2. Weronika Wasela - Szkoła Podstawowa, Łopienno

  3. Damian Olczyk - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, ul. 3 Maja 6, Dąbie

Gimnazjalista:

  1. Krzysztof Smolarkiewicz – Gimnazum, ul. 3 Maja 6, Dąbie

  2. Aneta Kołodziejek - Gimnazjum im. A. Borysa, ul. Poznańska 47, Witkowo

  3. Mikołaj Antoniak - Społeczne Gimnazjum nr 1 STO, ul. Grunwaldzka 154, Poznań

Licealista:

  1. Sławomir Rządkowski - I Liceum Ogólnokształcące im. O. Kolberga, al. Kościuszki 3, Kościan

  2. Marcin Klemenski - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Kurpińskiego 1, Leszno

  3. Michał Sadowski - Liceum Ogólnokształcące Tow. Salezjańskiego, ul. Dembowskiego 4, Piła



Zachodnio-Pomorskie


Młodzik:

  1. Karina Skołożyńska - Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena, ul. Gorzowska 9, Karsko

  2. Paweł Sak - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego, ul. Kupiecka 1, Kołobrzeg

  3. Patryk Rozesłański - Zespół Szkół Publicznych im. Lotników Polskich w Mostach

Gimnazjalista:

  1. Jakub Czerski - Gimnazjum STO im. Noblistów Polskich, ul. Tomaszowska 1, Szczecin

  2. Łukasz Bojda - Zespół Szkół Publicznych im. Lotników Polskich w Mostach

  3. nie przyznano

Licealista:

  1. Krzysztof Wesołowski - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Broniewskiego, ul. T. Kościuszki 28, Świdwin

  2. Przemysław Jaskulski - Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, ul. Wałowa 18, Gryfice

  3. Agata Pawłowska - Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego, ul. Wałowa 18, Gryfice

Osoby, które zajęły I miejsce w województwie otrzymują zestawy głośników.



Osoby, które zajęły II i III miejsce w województwie otrzymują wydawnictwa encyklopedyczne.

Wyróżnienia w kategorii prac indywidualnych:
Młodzik:

wyróżnienia I stopnia w kraju:

  • Julia Supeł - Szkoła Podstawowa im. M. Wasilewskiego, ul. Rawska 9, Głuchów

  • Natalia Rutecka - Szkoła Podstawowa, Zespół Szkół Publicznych Nr 3, ul. Krzywoustego 4, Pleszew

  • Natalia Sibilska - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie, ul. Wyzwolenia 3, Aleksandrów Łódzki

  • Michał Sobociński - Szkoła Podstawowa nr 4 im. St. Roweckiego "Grota", ul. Duża 3, Marki

wyróżnienia II stopnia w kraju:

  • Weronika Goliczewska - Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej, ul. Mariana Keniga 20, Warszawa

  • Monika Chaberka - Szkoła Podstawowa Nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej, ul. Starowiślna 7, Kraków

  • Michał Kołodziej - Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Łętowem

  • Krystyna Frąckiewicz - Szkoła Podstawowa nr 30 im. Powstańców 1863, ul. Kawęczyńska 2, Warszawa


Gimnazjalista:

wyróżnienia I stopnia w kraju:

  • Natalia Ziarko - Gimnazjum nr 1 im. J. Długosza, ul. Cieśli 2, Sandomierz

  • Kamil Kondzielski - Niepubliczne Gimnazjum nr 9 im. R. Schumana, ul. Zoltana Balo 1, Warszawa

  • Kamil Bendlin - Niepubliczne Gimnazjum nr 9 im. R. Schumana, ul. Zoltana Balo 1, Warszawa

  • Patrycja Kryśkiewicz - Gimnazjum nr 38 im. M. Curie – Skłodowskiej, ul. Świętokrzyska 18a, Warszawa

  • Julia Domiter - Gimnazjum Miejskie nr 2, ul. Rynek 21, Mszana Dolna

  • Aleksandra Marianowska - I Katolickie Gimnazjum im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Nowodworska 17, Bydgoszcz

wyróżnienia II stopnia w kraju:

  • Rita Andrzejczak - Zespół Szkół Sportowych im. J. Jaworowskiego, ul. Bankowa 7/11, Aleksandrów Łódzki

  • Karolina Zachwieja - Gimnazjum nr 4 im. Z. Wilkońskiego, ul. Daszyńskiego 29, Inowrocław

  • Anna Moskwa - Gimnazjum nr 23, Zespół Szkół Ogółnokształcących nr 6, ul. Kilińskiego 25, Radom

  • Bartosz Norek - Gimnazjum nr 7, Zespół Szkół nr 3, ul. G. Morcinka, Dąbrowa Górnicza

  • Patryk Wierdak - Gimnazjum nr 2 z oddziałami integracyjnymi im. Ignacego Łukasiewicza, ul. Szkolna 38, Jasło

  • Damian Jastrzębski - Gimnazjum, Zespół Placówek Oświatowych, Konieczno 80

  • Dominika Welsyng - Gimnazjum nr 4, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Al. J. Piłsudskiego 56, Olsztyn

  • Aleksandra Makowska - Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza, ul. Łęgska 26, Włocławek

  • Anna Słabicka - Gminne Gimnazjum im. J. Słowackiego w Zarębie, ul. Szkolna 2


Licealista:

wyróżnienia I stopnia w kraju:

  • Natalia Ciesielska - Zespół Szkół Zawodowych, ul. Maszewska 6, Goleniów

  • Aneta Kęder - I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół im. J. Piłsudskiego, ul. Długa 35, Garwolin

wyróżnienia II stopnia w kraju:

  • Martyna Kordecka - Zespół Szkół nr 1, im. Jana Pawła II, Al. Jana Pawła II 13, Przysucha

  • Małgorzata Ogiołda - Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. K. Miarki 17, Tarnowskie Góry

  • Justyna Gomułka - Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Jadwigi Królowej, ul. K. Wielkiego 11, Biecz

Osoby, które zdobyły wyróżnienie I st. na szczeblu krajowym otrzymują zestawy głośników.



Osoby, które zdobyły wyróżnienie II st. na szczeblu krajowym otrzymują wydawnictwa encyklopedyczne.


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość