Strona główna

Euro Media Cup czy Bieg Ulicą Piotrkowską


Pobieranie 5.71 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar5.71 Kb.
Tenis i biznes wbrew pozorom coś łączy. Tą płaszczyznę, na której się spotykają stanowi upór oraz konsekwentne dążenie do celu. Nie bez powodu Andre Agassi powiedział:

Codziennie rano, kiedy się obudzę pierwszą rzeczą, jaką robię to patrzę w lustro i pytam siebie „Co jest takiego, czego chcę, i czego nad czym dziś potrzebuję pracować?”

Andre Agassi 


Podobnie w biznesie, systematyczne dążenie do celu i ciągła praca nad sobą są działaniami, które prowadzą do osiągnięcia sukcesu.

Turniej ŁÓDŹ BIZNES OPEN jest to amatorski turniej tenisowy dla biznesmenów. Jest jedynym tego typu wydarzeniem w regionie łódzkim, którego ideą jest integracja środowiska biznesowego. Poprzez event organizowany na tak dużą skalę, organizatorzy pragną promować sport jednocząc tym samym grono osób reprezentujących biznes.

Turniej odbędzie się w dniach 6-8 września 2013 r. na kilku obiektach sportowych w Łodzi, w tym przede wszystkim na terenie Centrum Tenisowego „Zawada” w Łodzi.Dzięki zaangażowaniu organizatorów oraz grupy znakomitych, renomowanych firm, przedsięwzięcie będzie znakomitym wydarzeniem sportowym oraz medialnym. Zamierzeniem organizatorów jest uczynienie z niego imprezy cyklicznej, podobnej w swym charakterze do organizowanych już od lat przedsięwzięć, takich jak: turniej piłki nożnej dziennikarzy Euro Media Cup czy Bieg Ulicą Piotrkowską. Przede wszystkim liczy się stworzenie niepowtarzalnego, elitarnego klimatu, jaki zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

ŁÓDŹ BIZNES OPEN to wyjątkowe wydarzenie, które wspiera organizacja Amatorski Tenis Polski. Rywalizacji sportowej będą również wtórowały ciekawe wydarzenia towarzyszące. Dla uczestników ŁÓDŹ BIZNES OPEN, przygotowane zostały: jazdy testowe luksusowymi modelami BMW, przeloty samolotami oraz szybowcami organizowane przez Aeroklub Łódzki, pokazy oraz degustacje kuchni japońskiej sporządzane przez Sushi Kushi oraz inne. Znakomite grono uczestników, po zmaganiach sportowych zostanie zaproszone na imprezę wieczorną.

Niepowtarzalna atmosfera turnieju ma w zamierzeniu organizatorów sprzyjać nawiązywaniu kontaktów oraz znajomości w branży biznesowej, a także międzybranżowych, co wpłynęłoby pozytywnie na wizerunek Łodzi.

Priorytetem jest stworzenie eventu jedynego w swoim rodzaju, gdzie nie nagrody są najwyższą wartością, ale sam udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Zapraszamy wszystkich na ŁÓDŹ BIZNES OPEN!


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość