Strona główna

Fundacja Roberta Janowskiego Młode Talenty, Samorząd Uczniowski I lo w Bydgoszczy, Miasto Toruń, oraz Agencja Promocji gra


Pobieranie 5.56 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar5.56 Kb.
Fundacja Roberta Janowskiego Młode Talenty,

Samorząd Uczniowski I LO w Bydgoszczy,

Miasto Toruń,

oraz Agencja Promocji GRA


zapraszają na:
Eliminacje do V Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młode Talenty 2012 TORUŃ.

Zapraszamy wszystkich młodych ludzi w wieku 16-24 do wzięcia udziału w pierwszych eliminacjach, które odbędą się w dniach 28.09.2011-1.10.2011 w Baju Pomorskim na ul. Piernikarskiej 9 w Toruniu.


Aby przystąpić do eliminacji należy przesłać drogą internetową specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej: www.mlodetalenty.pl , w terminie od 1 do 21 września 2011r.

Każdego kandydata konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Jest to niezbędne do poprawnego wypełnienia zgłoszenia.Eliminacje odbędą się w czterech kategoriach:

  • tanecznej,

  • muzycznej soliści,

  • muzycznej zespoły

  • teatralnej

Kolejność przesłuchań ujęta została w harmonogramie.

Jury powołane przez organizatorów to znane i cenione osoby na polskiej arenie artystycznej, m.in. Robert Janowski, Andrzej Deskur czy Piotr Jagielski. Jurorzy dokonają ostatecznej oceny młody zdolnych i wyłonią zwycięzców.
Nagrodą główną w eliminacjach jest udział w bydgoskim finale oraz wiele inny atrakcji, zaś dla laureatów II i III miejsca przewidziano nagrody rzeczowe.
Dodatkową atrakcją toruńskich eliminacji będzie koncert Ewy Farnej. Piosenkarka zaśpiewa 30 września o godzinie 20:30 na Rynku w Toruniu. Przed gwiazdą wystąpią laureaci kategorii muzycznej zespoły, soliści oraz tanecznej. Nastąpi także wręczenie nagród z wymienionych kategorii.

Serdecznie zapraszamy!


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość