Strona główna

Instalacja gry 1812: Serce Zimy na urządzeniach z systemem Android


Pobieranie 9.57 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar9.57 Kb.

Instalacja gry 1812: Serce Zimy na urządzeniach z systemem Android

Wymagania:


 • Telefon z systemem Android 2.1 lub wyższy i rozdzielczością wyświetlacza: 320x480, 480x800, 480x854, 600x1024, 800x1280.

 • Minimum 512 MB wolnego miejsca na karcie pamięci telefonu

 • Dostęp do Internetu

 • Kabel USB do podłączenia telefonu do komputera lub czytnik kart pamięciSposób instalacji


Sposób przebiegu instalacji może różnić się w zależności od producenta urządzenia, na którym instalowana jest gra. Poniższe zrzuty ekranu mogą wyglądać inaczej podczas instalacji Twojej kopii gry. Do instalacji możesz wykorzystać komputer lub przeprowadzić ją w całości na telefonie/tablecie.


 1. Otwórz stronę internetową www.sercezimy.pl a następnie przejdź do działu „Pobierz grę”. Wybierz wersję którą chcesz zainstalować poprzez wybranie odpowiedniego linku:

  1. Wersja pełna dla Android

  2. Demo dla Android
 1. W przypadku wersji pełnej zostaniesz przeniesiony do strony płatności. Po dokonaniu płatności udostępniony zostanie plik instalacyjny o rozszerzeniu .apk.
 1. Włącz możliwość instalacji aplikacji spoza Android Market:

  1. Naciśnij przycisk „menu” i wybierz opcję „ustawienia” („settings”)

  2. Wybierz opcję „Aplikacje” („Applications”)

  3. Upewnij się, że opcja „Nieznane źródła” („Unknown sources”) jest zaznaczona

 1. Jeśli pobrałeś grę przy pomocy telefonu/tabletu, otwórz pobrany plik i przejdź do punktu 9.

 2. Jeśli pobrałeś grę przy pomocy komputera: skopiuj plik instalacyjny (rozszerzenie .apk) do pamięci wewnętrznej lub na kartę pamięci urządzenia. Proces ten różni się w zależności od producenta urządzenia, jednak najczęściej polega na podłączeniu urządzenia do komputera i dotknięcia notyfikacji o podłączeniu USB oraz wybrania opcji „Podłącz” („Mount”). Spowoduje to podłączenie urządzenia jako dysk zewnętrzny.
 1. Po zakończeniu kopiowania odłącz telefon od komputera poprzez wybranie opcji „Rozłącz” („Turn off”) lub odłączenie kabla od komputera.

 1. Uruchom menadżer plików. Twój telefon/tablet powinien mieć fabrycznie zainstalowaną aplikację tego typu. Jeśli nie wiesz jaka to aplikacja lub jej nie posiadasz, zainstaluj darmową aplikację „ASTRO File Manager” przy pomocy Android Market.

 2. Odnajdź i otwórz plik 1812_Serce_Zimy.apk, który został skopiowany z komputera. Jeśli korzystasz z ASTRO File Manager, wybierz opcję Open App Manager (jeśli plik był umieszczony na karcie pamięci, znajduje się prawdopodobnie w katalogu „sd”).

 1. Wybierz opcję „Zainstaluj” („Install”) i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telefonu/tabletu.

 1. Po zakończeniu instalacji gra jest gotowa do użycia i znajduje się na liście aplikacji.


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość