Strona główna

Joanna Koroniewska trzeci kwartał z kolei okazała się najczęściej występującą osobą na okładkach pism kobiecych. Głównym powodem tak wysokiej frekwencji aktorki w prasie był jej związek z Maciejem Dowborem


Pobieranie 6.8 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar6.8 Kb.
Poznań, 23 października 2012 roku

INFORMACJA PRASOWA


Do trzech razy sztuka?
Joanna Koroniewska trzeci kwartał z kolei okazała się najczęściej występującą osobą na okładkach pism kobiecych. Głównym powodem tak wysokiej frekwencji aktorki w prasie był jej związek z Maciejem Dowborem.
Nie po raz pierwszy informacje o niepowodzeniach w życiu osobistym celebrytów były najbardziej interesujące dla mediów. Częsta obecność Koroniewskiej na jedynkach jest tego najlepszym przykładem. Od początku roku aktorka pojawiła się na 33 okładkach, w tym od lipca do września 9 razy. Prasa bacznie obserwowała kolejne odsłony jej rozstania z długoletnim partnerem. Odkąd jednak pogodziła się z Maciejem Dowborem, straciła na uwadze mediów (we wrześniu tylko jedna okładka).
Kolejne miejsca w rankingu popularności na jedynkach prasy dla pań w III kwartale zajęły również aktorki. Drugie miejsce należy ex aequo do Małgorzaty Kożuchowskiej i Małgorzaty Sochy. Obie zdobyły po 8 okładek i to z czysto zawodowych powodów. Pierwsza pojawiała się na jedynkach w związku z promocją serialu „Rodzinka.pl”, druga – „Przyjaciółek”. Miejsce trzecie podzieliły między siebie Anna Dereszowska i Aleksandra Kwaśniewska. Problemy w związku Anny Dereszowskiej z Piotrem Grabowskim przyniosły aktorce siedem okładek. Tyle samo jedynek zdobyła Aleksandra Kwaśniewska, której ślub i poprzedzające go przygotowania przyciągnęły znaczną uwagę mediów.

Pełen raport Okładki pism kobiecych

Osoba do kontaktu:

Marlena Sosnowska

Rzecznik prasowy, menedżer ds. PR

kom: +48 697 410 980

tel. +48 61 66 26 005 wew. 128

msosnowska@press-service.com.pl


PRESS-SERVICE Monitoring Mediów

60-782 Poznań, ul. Grunwaldzka 19www.press-service.com.pl


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość