Strona główna

Katowice 09. 09. 2014. Do : Partnerzy Handlowi firmy Delta Dotyczy: Wycofanie ze sprzedaży drzwi dwuskrzydłowych delta grand p szanowni Państwo !


Pobieranie 5.48 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar5.48 Kb.Katowice 09.09.2014.
Do : Partnerzy Handlowi firmy Delta

Dotyczy: Wycofanie ze sprzedaży drzwi dwuskrzydłowych DELTA GRAND P

Szanowni Państwo !
Z dniem 10.09.2014 całkowicie wycofujemy z naszej oferty handlowej drzwi dwuskrzydłowe DELTA GRAND P. Powodem wycofania z produkcji tego modelu jest wcześniejsza zmiana zamków systemu centralnego skrzydła czynnego, którym w modelu DELTA GRAND P jest skrzydło PREMIUM. Zastosowanie nowego rozwiązania z drugim, górnym zamkiem pomocniczym, uniemożliwiło zgodne ryglowanie ze skrzydłem biernym. W miejscu, gdzie powinny być otwory na rygle zamka pomocniczego jest górny KANTRYGIEL, czyli blokada skrzydła biernego z ościeżnicą.

W praktyce oznacza to, że nie można by było zaryglować skrzydło czynne ze skrzydłem biernym.


Oto poglądowe zdjęcia, na których widać powód braku możliwości ryglowania obu skrzydeł :

Natomiast w dalszym ciągu pozostaje w sprzedaży model DELTA GRAND S, gdzie skrzydłem czynnym jest model SPECIAL’2. W tym modelu nie następują żadne zmiany asortymentowe.


Przepraszamy za małe zamieszanie, ale mamy nadzieję, że zmiana ta nie wpłynie na Państwa relacje handlowe z Waszymi klientami oraz, że zmiana systemu zamków w modelu DELTA PREMIUM korzystnie odbije się na Państwa obrotach handlowych, bilansując ewentualne straty z powodu wycofania drzwi dwuskrzydłowych DELTA GRAND P.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem handlowym,

tel. (32) 730-36-30 lub 256-55-36.


Z poważaniem:

Andrzej GawronDELTA©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość