Strona główna

Konferencja „kobieta na szpilkach” IV edycja „Bo Kobieta potrafi!”


Pobieranie 13.05 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar13.05 Kb.
KONFERENCJA „KOBIETA NA SZPILKACH” IV Edycja

Bo Kobieta potrafi!”Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zaprasza na IV edycję ogólnopolskiego Projektu „Kobieta na Szpilkach”, którego tegoroczna odsłona ma hasło „Bo Kobieta potrafi!”.

Konferencja odbędzie się 10 kwietnia (czwartek) 2014 roku w siedzibie RIG w Katowicach przy ul. Opolskiej 15 w godz. 9:00 – 15:00.Kogo zapraszamy?

Zapraszamy przede wszystkim młode, aktywne kobiety, studentki i absolwentki rozpoczynające karierę zawodową, a także osoby poszukujące swojego miejsca w kontekście pracy i zainteresowane rozwojem osobistym. Do wymiany poglądów zapraszamy kobiety w każdym wieku. Uwaga: panel dyskusyjny będzie otwarty także dla mężczyzn.Jak osiągać cele?

Wiele z nas na pewno zastanawia się, jak osiągnąć wymarzony cel, którym jest sukces - skąd czerpać siłę do kreowania własnego życia? Jak w pełni wykorzystać możliwości, które daje nam obecny rynek pracy? Jeśli te dylematy dotyczą także Ciebie, przyjdź na Konferencję Kobieta na Szpilkach.

To jedyne w roku takie spotkanie aktywnych i przedsiębiorczych kobiet z aglomeracji śląskiej, które zechciały podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z kobietami ze śląskich uczelni, czy tych pracujących w naszej aglomeracji .

I część Konferencji zostanie przeznaczona na dialog w formie otwartego Panelu Dyskusyjnego pt.: Zarządzanie w spódnicy, czyli kobieta – szef (nie tylko w firmie!)”. Omówione zostaną między innymi aspekty łączenia biznesu z rodziną oraz postrzegania kobiet na stanowiskach kierowniczych.Kto będzie?

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się nasze Ekspertki – Kobiety sukcesu:  • Aleksandra Gajewska - radna sejmiku województwa śląskiego,

  • Dorota Sokołowska- Domagalska - koordynatorka Śląskich Geek Girls Carrots,

  • Jolanta Klimczak-Ziółek- socjolog i pedagog, Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Elżbieta Klimkiewicz - właścicielka SMC BIZNES i EVENTS & WEDDING.

Moderator: Janusz Dramski, Manager Business Link Katowice, Przewodniczący Forum Młodych RIG w Katowicach.

Szkolenia!

Następnie odbędą się bezpłatne, certyfikowane szkolenia, do których poprowadzenia zostali zaproszeni praktycy środowiska biznesowego i eksperci w swoich branżach. W trakcie warsztatów szczególny nacisk zostanie położony na praktykę, dzięki czemu ich uczestnicy będą mogli wykorzystać przedstawione narzędzia w życiu codziennym.  • „Moje decyzje – czy wiem czego chcę?” – Anna Górka, Cinema City

  • „Traktują mnie tak, jak pozwalam się traktować - asertywna sztuka wyrażania uczuć, myśli i życzeń” – Anna Jędrusik, Etma Sp. z o.o.

  • „Zrzuć z siebie pelerynę! Czyli jak unikać autosabotażu” – Adrianna Pluta, Kopalnia Motywacji

Po spotkaniu odbędzie się uroczyste wręczenie nagród dla Uczestniczek, przygotowanych przez Partnerów Konferencji.

PROGRAM KONFERENCJI:

8:30 – 9:00 - Rejestracja uczestników

9:00 – 11:00 - Panel Dyskusyjny ”Zarządzanie w spódnicy, czyli kobieta – szef (nie tylko w firmie!)

11:00 – 11.45 - Czas dla mediów, przerwa kawowa i atrakcje

11.45 – 14.00 - Warsztaty rozwojowe

14.00 – 15.00 - Rozdanie nagród, zakończenie konferencjiUWAGA: IV edycję Konferencji poprzedzi specjalnie zorganizowane Wydarzenie towarzyszące, które odbędzie się 9 kwietnia (środa) 2014 roku w sali gimnastycznej A Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, ul. Bogucicka 3

Zapraszamy na:  • Kurs samoobrony, prowadzący: Andrzej Firlus, Śląska Szkoła Aikido, 17:00 – 18:00

  • Warsztaty dancehall , prowadzący: Angela Latos, Studio tańca ISKRA, godz. 18:30 – 19.30

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez link: http://bit.ly/IVKobietaNaSzpilkach

Zgłoszenia przyjmujemy do 8.04 do godziny 23.59
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Przyjęcie rezerwacji i zapisanie do grupy szkoleniowej zostanie potwierdzone mailowo.

Dodatkowe informacje i szczegóły: www.facebook.com/kobietanaszpilkach oraz u koordynatora projektu:

Agata Klimek

+48 667 575 129aklimek@rig.katowice.pl

Przyjdź i udowodnij, że Kobieta potrafi!


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość