Strona główna

Krono Original: finał akcji „Bezpieczne wakacje gwiazdy w międzyzdrojach


Pobieranie 5.9 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar5.9 Kb.
Krono Original: finał akcji „Bezpieczne wakacje”
GWIAZDY W MIĘDZYZDROJACH

Mocnym akcentem zakończył się letni wypoczynek dla tysięcy wczasowiczów nad polskim Bałtykiem. Realizowana przez dwa miesiące wielka akcja Krono Original pn. „Bezpieczne wakacje”, której patronowała Otylia Jędrzejczak, miała swój wielki finał w Międzyzdrojach.

W lipcu i sierpniu na plażach Mielna, Mrzeżyna, Dziwnowa i oczywiście Międzyzdrojów tłumy wczasowiczów i kolonistów chętnie uczestniczyły w zaproponowanych grach i zabawach. Nikogo nie trzeba było zapraszać do plażowej nauki udzielania pierwszej pomocy czy wiązania węzłów marynarskich. Do pokazów aerobiku na plaży zgłaszały się jednocześnie wręcz tysiące chętnych, którzy potem – w naszych firmowych koszulkach i czapeczkach – karnie powtarzali figury prezentowane przez instruktorów. Liczne propozycje zabaw dla dzieci przyciągały tłumy maluchów, które z wypiekami na twarzach malowały na kolorowe swoje buzie, biegały z kołem ratowniczym czy pomagały starszym przeciągać linę. Nie przeszkadzał nikomu ani nieprawdopodobny tłok, ani czasami niezbyt wakacyjna pogoda: liczyła się wyłącznie wspaniała zabawa.

W końcu sierpnia Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach zaświeciła jeszcze mocniej niż zwykle. A wszystko za sprawą ostatniej imprezy w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”. Na scenie w centrum miasta, całej w barwach Krono Original, zaprezentowały się gwiazdy absolutnie z najwyższej półki.

Ci, którzy zobaczyli tu Otylię Jędrzejczak przecierali oczy ze zdumienia. To naprawdę ona? Prawdziwa? Tu? W Międzyzdrojach? A pani Ambasador marki Krono Original, uśmiechnięta i zrelaksowana, cierpliwie pozowała do zdjęć, chętnie rozdawała autografy i na scenie przed tłumem gości zachowywała się ze swobodą najprawdziwszej gwiazdy. A kiedy w powietrze poleciały zdjęcia pływaczki, na dokładkę z jej autografem, euforia sięgnęła zenitu.

To jeszcze nie koniec atrakcji tego wieczoru. Wspaniały koncert w wykonaniu Reni Jusis z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów. Na scenie, oprócz tej znakomitej piosenkarki, pysznił się efektowny wóz rajdowy w barwach Krono Original, w którym znakomity kierowca Marcin Majcher popędził wcześniej po tytuł Mistrza Polski w klasie N3.Bez przesady można powiedzieć, że sporą część polskich plaż nad Bałtykiem w tegoroczne wakacje opanowała marka Krono Original. Goście naszych imprez wrócili do domów nie tylko z miłymi wspomnieniami, nie tylko z nagrodami zdobytymi w licznych konkursach, ale także z ulotkami reklamującymi poszczególne wyroby marki. Wiele osób z pewnością zachowa na dłużej nasze firmowe koszulki i czapeczki, a całkiem spora grupa pochwali się zdjęciami i autografami Otylii Jędrzejczak. Z każdej strony słyszeliśmy podziękowania za tak udane wakacje i mile spędzone chwile.

I na koniec: kto zgadnie o co najczęściej pytali wczasowicze bawiący się tego lata na plażach Bałtyku pod marką Krono Original? To chyba oczywiste: czy znowu spotkamy się w przyszłym roku? Sami zresztą zaraz odpowiadali: DO ZOBACZENIA!


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość