Strona główna

L. p. Asortyment J. m. Ilość


Pobieranie 90.64 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar90.64 Kb.

L.p.

Asortyment


J.m.

Ilość

1

2

3

4

1.

Proszek czyszczący: proszek do czyszczenia (szorowania) urządzeń sanitarnych, a także garnków i zlewów, usuwający bardzo trudne zabrudzenia i plamy, do utrzymania czystości w kuchni i łazience, nie rysujący czyszczących powierzchni, dodający blasku i pozostawiający przyjemny zapach, produkt w opakowaniu z zamknięciem umożliwiającym dozowanie, pH od 10 do 11, o co najmniej 3 różnych zapachach, zawierający między innymi: alkilobenzenosulfonian sodu, węglan sodu, opakowanie 0,5 kg.

Szt.
2.

Proszek czyszczący: proszek do szorowania wszystkich powierzchni emaliowanych, chromowanych i ceramicznych znajdujących się w łazience i w kuchni, przykładowo zlewy, blaty kuchenne, wanny, umywalki, kafelki. Ziarenka proszku o niskim wskaźniku twardości. Proszek nie rysujący sprzątanych powierzchni, idealnie zmywa i dodaje blasku pozostawiając miły zapach, zawartość środków ściernych co najmniej 60 %, zawartość substancji rozpuszczalnych w alkoholu etylowym co najmniej 4 %, opakowanie 0,5 kg.

Szt.
3.

Pasta woskowa: płynna pasta podłogowa na wosku pszczelim, sporządzona na bazie terpentyny i rozpuszczalników organicznych z dodatkiem najwyższej jakości wosku pszczelego i wosków syntetycznych. Czyści, konserwuje, nadaje lustrzany połysk podłogom drewnianym i drewnopodobnym. Zawiera między innymi: naturalne i syntetyczne woski, które doskonale zabezpieczają surowe drewno, benzynę ciężką obrobioną wodorem, wosk pszczeli, terpentynę, opakowanie minimum 440 ml.

Szt.
4.

Emulsja do lastriko samo połyskowa, wysokowydajna, ekologiczna, wodorozcieńczalna emulsja akrylowa o lakierowym połysku do zabezpieczania parkietów, podłóg drewnianych, wykładzin PCV, marmuru, lastrika i glazury przed ścieraniem, brudem i wilgocią. Gwarantuje trwały i bardzo wysoki połysk bez polerowani i poślizgu, pH minimum 9, opakowanie 450 g.

Szt.


5.

Preparat do mycia i pielęgnacji drewna, skutecznie czyści i pielęgnuje drewniane powierzchnie, nie niszcząc ich struktury. Zawiera mydło otrzymane z naturalnego olejku sosnowego, nie tylko doskonale czyści, ale i przywraca naturalny blask podłogi. Zawiera alkohole etoksylowane, pH od 8,5 do 9,5. Nie pozostawia smug, może być używany na wszystkich zmywalnych powierzchniach drewnianych, takich jak: podłogi, meble, drzwi, okna, stoły, opakowanie 750 ml.

Szt.


6.

Preparat do ochrony, nabłyszczania i pielęgnacji podłoży z PCV, linoleum itp. Nadaje wysoki połysk bez konieczności polerowania, skutecznie zabezpiecza podłogę tworząc warstwę, która chroni przed zarysowaniami i ścieraniem, zwiększa właściwości antypoślizgowe, zabezpiecza podłoże przed wnikaniem wody, pH od 6,5 do 8; wydajność minimum 60m²/1litr, opakowanie 750 ml.

Szt.


7.

Preparat do ochrony, nabłyszczania i pielęgnacji kamienia i terakoty, nadaje połysk bez polerowania, skutecznie zabezpiecza podłogę tworząc warstwę, która chroni przed zarysowaniami i ścieraniem, zwiększa właściwości antypoślizgowe, zabezpiecza podłoże przed wnikaniem wody, pH od 8 do 9,5; wydajność minimum 60m²/1litr, opakowanie 750 ml.

Szt.


8.

Preparat do ochrony, nabłyszczania i pielęgnacji paneli i drewna; chroni parkiet przed zarysowaniem, wypełnia pory w drewnie, zabezpiecza panele przed wnikaniem wilgoci, nadaje połysk bez polerowania, pH od 6,5 do 8; wydajność minimum 60m²/1litr, opakowanie 750 ml.

Szt.


9.

Kostka do WC w plastikowym koszyczku z zawieszką, dwufazowa kostka o potrójnym działaniu, przeznaczona do urządzeń sanitarnych, czyści, odświeża, pozostawia obfitą pianę. Zawiera między innymi: sól sodową kwasu dodecylobenzenosulfonowego od 40 do 60%, o różnych zapachach. Pakowana w folię, opakowanie 40 g.

Szt.


10.

Odświeżacz powietrza w aerozolu. Szybko i skutecznie odświeża powietrze. Pozostawia świeży i przyjemny zapach, zdolność opróżniania pojemnika aerozolowego co najmniej 95%, rozpył jednokierunkowy w postaci mgły. Zwiera między innymi: węglowodory z destylacji ropy naftowej od 30 do 40%, opakowanie 300 ml.

Szt.


11.

Płyn do pielęgnacji, czyszczenia i konserwacji mebli o zapachu leśnym; czyści i odświeża meble, doskonale usuwa kurz i brud wszelkiego rodzaju. Zmniejsza osadzanie się kurzu, zawiera między innymi terpentynę, opakowanie minimum 95 ml.

Szt.


12.

Mleczko do pielęgnacji, czyszczenia mebli o zapachu drzewa sandałowego z rozpylaczem. Preparat czyści i pielęgnuje różnego rodzaju powierzchnie zarówno błyszczące jak i matowe. Doskonale usuwa zabrudzenia, tłuste plamy i odciski palców. Zawiera składnik antystatyczny, który pomaga w usuwaniu kurzu oraz zapobiega jego ponownemu osadzaniu. Nadaje delikatny połysk na długo pozostawia przyjemny, świeży zapach, pH produktu od 6 do 8, zawiera alkohol izopropylowy < 5%, nie pozostawia smug, opakowanie 500 ml.

Szt.


13.

Mleczko do czyszczenia i pielęgnacji mebli w sprayu, stosowany na powierzchniach matowych i błyszczących – doskonale czyści, pielęgnuje, nie pozostawia smug, zabezpiecza powierzchnie, tworzy antystatyczną warstwę ochronną, utrudnia wnikanie brudu w powierzchnię, nadaje delikatny połysk, pozostawia przyjemny zapach, pH obojętne, opakowanie 400 ml.

Szt.


14.

Odplamiacz do tkanin, nie zawiera chloru, nadaje się również do tkanin delikatnych, takich jak: wełna, stylon, jedwab, zawiera między innymi: od 5 do 10% nadtlenku wodoru, niejonowe związki powierzchniowo czynne, pH minimum 4, opakowanie 1 l.

Szt.


15.

Płyn do wybielania tkanin oraz czyszczenia i dezynfekcji urządzeń sanitarnych. Zawiera między innymi: minimum 4% aktywnego chloru, <5% węglanu sodu. Posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót preparatem biobójczym, opakowanie 1 l.

Szt.


16.

Preparat aldehydowy do mycia i dezynfekcji. Koncentrat do dezynfekcji i mycia narzędzi medycznych i innych wyrobów medycznych, działa bakteriobójczo, grzybobójczo, wirusobójczo. Preparat jest wodnym roztworem aldehydów, czwartorzędowych związków amoniowych i substancji powierzchniowo czynnych, zawiera chlorek didecylodimetyloaminowy, glutaraldehyd, glioksal, opakowanie 1 l.

Szt.


17.

Proszek do prania tkanin białych (obrusy, firanki), może być używany we wszystkich typach pralek oraz do prania ręcznego, w całym zakresie temperatur, tj. od 30 do 95ºC. Doskonale usuwa uporczywe plamy z błota, rdzy, gliny czy trawy już w niskiej temperaturze, pH minimum 10,5; gęstość minimum 700g/l, opakowanie 3,5 kg.

Kg.


18.

Proszek do prania tkanin kolorowych, może być używany we wszystkich typach pralek oraz do prania ręcznego, w całym zakresie temperatur, tj. od 30 do 95ºC, jednocześnie dba o kolory. Doskonale usuwa uporczywe plamy z błota, rdzy, gliny czy trawy już w niskiej temperaturze, pH minimum 10,5; gęstość minimum 700g/l, opakowanie 3,5 kg.

Kg.


19.

Proszek do prania tkanin białych, może być używany we wszystkich typach pralek oraz do prania ręcznego, nadający się do namaczania tkanin, zawiera system zmiękczający twardą wodę, działa skutecznie już w temperaturze 30º, opakowanie 400 g.

Szt.


20.

Proszek do prania zarówno w pralce automatycznej, jak i do prania ręcznego w temp. od 30 do 95º do tkanin białych i jasnych. Doskonale usuwa uporczywe plamy już w niskiej temperaturze, pH minimum 10,5; gęstość minimum 680g/l, zawartość fosforanów w przeliczeniu na fosfor 5-6%, łączna zawartość fosforanów i zeolitów, co najmniej 30%. Posiada stopniową formułę dogłębnie piorącą, która wygładza włókno, wprowadza środki piorące do jego wnętrza i usuwa zabrudzenia z głębokich warstw, opakowanie 400 g.

Szt.


21.

Proszek do prania zarówno w pralce automatycznej, jak i do prania ręcznego w temp. od 30 do 95º do tkanin kolorowych. Doskonale usuwa uporczywe plamy już w niskiej temperaturze, pH minimum 10,5; gęstość minimum 680g/l, zawartość fosforanów w przeliczeniu na fosfor 5-6%, łączna zawartość fosforanów i zeolitów, co najmniej 30%. Posiada stopniową formułę dogłębnie piorącą, która wygładza włókno, wprowadza środki piorące do jego wnętrza i usuwa zabrudzenia z głębokich warstw, opakowanie 400 g.

Szt.


22.

Płyn do prania ręcznego do tkanin kolorowych z dodatkiem lanoliny, zmiękcza prane tkaniny, sprawia, że tkaniny stają się miękkie w dotyku. Nadaje się do tkanin delikatnych, pozostawia miły zapach, zawiera między innymi: co najmniej 4% fosfonianów, niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło < 5%, opakowanie 2 l.

Szt.


23.

Płyn do mycia naczyń zawiera między innymi witaminy: A, E, F, które mają działanie ochronne i odżywcze dla skóry rąk, łagodny dla skóry, skutecznie rozpuszcza tłuszcze, ulega biodegradacji, bardzo wydajny, nadaje się do mycia naczyń w zimnej jak i w ciepłej wodzie. Stosowany w rozcieńczeniu 1 łyżeczka na 5 l wody, pH dla 1% roztworu od 5,0-7,0; zawartość substancji aktywnych 15%, opakowanie minimum 1000 g.

Szt.


24.

Płyn z rozpylaczem do mycia szyb i innych powierzchni szklanych, np. luster; na bazie octu, usuwa brud i tłuszcz, czyści do połysku bez smug, pozostawia powierzchnię krystalicznie czystą, zawiera między innymi: alkohol etylowy i/lub izopropylowy do 5%, pH od 10 do 11, opakowanie 500 ml.

Szt.


25.

Płyn jak wyżej (zapas), opakowanie pasujące do rozpylacza z pozycji 24, opakowanie 500 ml.

Szt.


26.

Płyn do mycia szyb z rozpylaczem. Zawiera między innymi: alkohol, który przyspiesza wysychanie, gwarantując połysk bez smug, anionowe środki powierzchniowo czynne < 5%. Jest wyposażony w 2-funkcyjną pompkę umożliwiającą dozowanie produktu w formie ciekłej lub w formie pianki, która przywiera do szyby rozpuszczając zabrudzenia, opakowanie 500 ml.

Szt.


27.

Środek do mycia okien, szyb, ram i powierzchni typu: parapety, lustra, kafelki, powierzchnie plastikowe, meble łazienkowe i kuchenne, drzwi; zawiera alkohol, wyjątkowo wydajny – opakowanie wystarcza na minimum 300 m² powierzchni, (różne zapachy), opakowanie 750 ml.

Szt.


28.

Płyn uniwersalny, do czyszczenia różnych powierzchni, również delikatnych, takich jak: ramy okienne, lustra, terakota, parapety, drzwi, marmur, ceramika, drewno, pH 6,0±1. Nierozcieńczony można stosować do silnych zabrudzeń. Zawiera mniej niż 5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, niejonowe środki powierzchniowo czynne, które ulegają szybkiej biodegradacji. Pozostawia długotrwały, świeży zapach i połysk bez spłukiwania, o różnych kwiatowych zapachach, opakowanie 1 l.

Szt.


29.

Mleczko wybielająco - czyszczące, nadaje połysk białym powierzchniom, może być stosowane do czyszczenia powierzchni emaliowanych, ceramicznych, chromowanych i z tworzyw sztucznych, np. zlewy, kafelki, kuchenki, wanny, płytki ceramiczne (za wyjątkiem powierzchni lakierowanych), zawiera między innymi: wybielacz na bazie chloru, anionowe środki powierzchniowo czynne <5% , podchlorynu sodu od 1 do 5%, pH od 13 do 14, opakowanie 750 ml.

Szt.


30.

Płyn czyszcząco - dezynfekujący. Płyn zagęszczony czyści i dezynfekuje urządzenia i pomieszczenia sanitarne, zawiera między innymi: <1% wodorotlenku sodu i <5% niejonowych związków powierzchniowo-czynnych, podchloryn sodu, pH od 13 do 14, perfumowany. Posiada właściwości: bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze. Posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót preparatem biobójczym, opakowanie 750 ml.

Szt.


31.

Preparat w postaci płynu do czyszczenia i dezynfekcji sanitariatów. Skutecznie usuwa osady kamienia, rdzy, likwiduje bakterie i grzyby drożdżakopodobne. Zawiera między innymi: mieszaninę kwasu fosforowego, alkoholu etoksylowanego, kwasu amidosulfonowego, kwas glikolowy, nie zawiera chloru, pH <1. Posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót preparatem biobójczym, opakowanie 500 g.

Szt.


32.

Płyn przeznaczony do zmywania powierzchni z lastryka, wykładzin PCV, paneli, nie zostawia plam oraz nabłyszcza myte powierzchnie, opakowanie 5 l.

Szt.


33.

Preparat służący do mycia, dezynfekcji i konserwacji ceramiki sanitarnej, nabłyszczania armatury, nie wydziela trujących oparów, zostawia ładny zapach, opakowanie 500 ml.

Szt.


34.

Zmywacz do gruntowego czyszczenia podłóg (między innymi: zmywa preparat Sidolux z różnych powierzchni). Zawiera między innymi: anionowe środki powierzchniowo czynne minimum 2%, pH 13 Wydajności minimum 60m²/1litr, opakowanie 500 ml.

Szt.


35.

Mydło w płynie z gliceryną, o dobrych właściwościach myjąco-pielęgnacyjnych, ładnie pachnące, mocno skondensowane i zagęszczone. Zawiera pochodne lanoliny i inne substancje zapobiegające wysuszaniu skóry, pH 5,5 – 6,6, opakowanie 5 l.

Szt.


36.

Pasta do mycia rąk i utrzymania czystości ubrań roboczych, mydlano-detergentowa, gęsta, o przyjemnym zapachu, nie podrażnia skóry rąk, usuwa trudne zabrudzenia np. smary, smołę, farby. Zawiera anionowe oraz niejonowe środki powierzchniowo czynne: od 5% do 15%, sól sodową karboksymetylocelulozową <5%, środki nawilżające zapobiegające wysuszaniu skóry, a także kompozycje zapachowe. Opakowanie: pudełko z wieczkiem, opakowanie 500 g.

Szt.


37.

Szampon do prania wykładzin, dywanów i obić tapicerskich, 3 w 1 (czyści, odświeża, zapobiega zabrudzeniom) zawiera wysokopieniące związki powierzchniowo – czynne, pH 7±1. Podczas czyszczenia piana wnika w głąb tkaniny i rozpuszcza brud. Zawarty w niej aktywny tlen usuwa najtrudniejsze, zaschnięte plamy np. po kawie, czerwonym winie, soku czy błocie. Odświeża dzięki aktywnemu tlenowi, neutralizuje nieprzyjemny zapach, jak np. dym z papierosów, zapach stęchlizny czy zapachy zwierzęce. Zapobiega zabrudzeniu: po wyschnięciu piana zamienia się w kryształki i po odkurzeniu na dywanie nie ma lepkich substancji do których klei się brud, opakowanie 500 ml.

Szt.


38.

Środek - żel do WC, służy do czyszczenia i dezynfekcji toalet. Posiada bardzo silne działanie, skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, rozpuszcza naloty i osady z kamienia. Posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Nadaje się również do mycia ceramicznych i metalowych umywalek, wanien, brodzików itp. Pozostawia na długo świeży i przyjemny zapach, gęsta konsystencja żelu sprawia, że pokrywa i przylega do powierzchni muszli, nawet pod jej obrzeżem, zawiera między innymi: mrówczan sodu lub kwas solny od 1 do 10%, pH od 0,6 do 4,5. Posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót preparatem biobójczym, opakowanie 750 ml.

Szt.


39.

Żel do usuwania kamienia i rdzy z armatury sanitarnej, środek doskonale usuwa kamień, rdzę, osady z mydła, zacieki wodne, tłuste plany i inny oporny brud. Nabłyszcza elementy chromowane, takie jak: baterie łazienkowe i kuchenne, czy słuchawki prysznicowe. Zawiera między innymi: < 5% amfoteryczny środek powierzchniowo-czynny, kwas sulfamidowy 5 – 10%, kwas fosforowy 1 – 5%, pH <1,0, opakowanie minimum 420 g.

Szt.


40.

Krem, który doskonale pielęgnuje każdy rodzaj skóry, nadaje się również do skóry rąk. Nie zawiera środków konserwujących, posiada silne działanie natłuszczające i ograniczające ucieczkę wody ze skóry, a także nawilżające właściwości gliceryny, wzbogacony pentanolem. Opakowanie z PP z wieczkiem zakręcanym, opakowanie minimum 50 ml.

Szt.


41.

Krem do rąk z witaminą A+E, glicerynowo-aloesowy lub glicerynowo-cytrynowy. Działa regenerująco i nawilżająco. Witaminy neutralizują wolne rodniki oraz odbudowują i wygładzają szorstką skórę. Łatwo się wchłania, a systematycznie stosowany chroni przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, opakowanie minimum 75 ml.

Szt.


42.

Płyn do płukania tkanin, środek przeznaczony do ostatecznego płukania zarówno tkanin naturalnych jak i syntetycznych, nadaje ubraniom delikatny, długotrwały zapach. Powoduje, że tkaniny są miękkie i delikatne w dotyku. Dzięki działaniu składników antyelektrostatycznych, zapobiega elektryzowaniu się. Wzbogacony o składnik ochrony koloru, pH od 2,5 do 4,5; opakowanie 4 l.

Szt.


43.

Płyn do mycia podłóg i innych powierzchni zmywalnych. Przeznaczony do mycia wszelkiego rodzaju podłóg (wykładziny PCV, lenteks, drewno lakierowane, terakota, marmur, gres, panele, meble laminowane, lamperie, drzwi, futryny okienne, boazerie lakierowane). Zawiera między innymi: etasiarczan sodowy 4 - 5%, emulsje woskową 1-1,5%, pH 8 – 9, opakowanie 1 l.

Szt.


44.

Preparat do udrażniania i dezynfekcji rur kanalizacyjnych i odpływowych oraz syfonów w instalacjach kanalizacyjnych w granulacie z aktywatorem aluminiowym (samoczynnie usuwa z rur i syfonów zanieczyszczenia stałe i organiczne: tłuszcz, włosy, papier, watę, odpadki kuchenne), na bazie wodorotlenku sodu (stężenie NaOH 50-90%), całkowicie rozpuszczający się w wodzie, pH 1% roztworu 12-13,5; zawiera substancje o działaniu antybakteryjnym, likwiduje nieprzyjemny zapach. Posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót preparatem biobójczym, opakowanie 500 g.

Szt.


45.

Krochmal syntetyczny w płynie, który jest stosowany zarówno do krochmalenia ręcznego, jak i w pralkach automatycznych. Poprawia biel tkanin i ożywia kolory. Przeznaczony jest do krochmalenia tkanin: lnianych, bawełnianych oraz z domieszką tworzyw sztucznych. Zawiera między innymi: gumę polisacharydową, pH 3-5,5; opakowanie 750 ml.

Szt.


46.

Pielęgnacyjne mydło toaletowe, Skład: mydło sodowe, sole sodowe oleju kokosowego, woda, sole sodowe oleju palmowego, środki zapachowe, gliceryna, chlorek sodu, ciekła parafina, dwutlenek tytanu, czterosodowy EDTA, aminokwasy jedwabiu, lanolina, wosk pszczeli, kwas etidronowy, benzenosulfonian disodu, z dodatkiem mleczka nawilżającego lub z wyciągiem z białek jedwabiu utrzymujące równowagę wilgotności skóry, zabezpieczające przed wysuszeniem, o przyjemnym zapachu. Mydło w kostkach, opakowanie 100 g.

Szt.


47.

Proszek (detergent) do zmywarki. Zmywa trudne zabrudzenia po kawie, herbacie. Pozostawia naczynia błyszczące. Zawiera między innymi: wybielacz na bazie tlenu do 5%, fosforany, niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, węglan sodu 30-60%, nadwęglan sodu 1-5%, opakowanie 1 kg.

Szt.


48.

Sól do zmywarki sypka. Skład: 100% chlorku sodu. Zapobiega tworzeniu się zacieków na naczyniach i chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia, opakowanie 1,5 kg.

Szt.


49.

Nabłyszczasz do zmywarki, płynny. Nabłyszcza myte naczynia i umożliwia szybsze wysychanie bez zacieków i plam. Zawiera środek zapobiegający przed osadzaniem się kamienia na mytych naczyniach, niejonowe środki powierzchniowo czynne 5-15%, opakowanie 400 ml.

Szt.


50.

Tabletki do zmywarki. Zawierają funkcję: zmiękczania, nabłyszczania, zapobiegania osadzaniu się kamienia. Zapobiegają matowieniu szkła. Zawierają między innymi: fosforany co najmniej 30%, wybielacz na bazie tlenu 5-15%, policarboksylany nie mniej niż 5%, fosfoniany poniżej 5%, opakowanie 40 szt.

Op.


51.

Detergent do mycia szkła laboratoryjnego stosowany w pracowniach diagnostycznych, chemicznych i biochemicznych. Płyn jest łatwo wypłukiwany z powierzchni szkła i tworzyw sztucznych, nie pozostawia zacieków i zmętnień oraz pozostałości wpływających na przebieg reakcji biochemicznych, enzymatycznych i oznaczeń analitycznych, opakowanie 1 l.

Szt.


52.

Odkamieniacz, preparat usuwa kamień i rdzę z urządzeń tak jak: czajniki, expresy do kawy, umywalki itp. Łagodny i ekologiczny, nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu, zawiera między innymi: kwas amidosulfonowy 12-13%, pH od 0,2 do 3; opakowanie 1 l.

Szt.


53.

Płyn do maszyny myjącej. Silny środek alkaliczny, czyszczący o zasadowym pH, przeznaczony do nawierzchni odpornych na działanie alkalidów, stosowany w zakładach przemysłowych. Produkt rozpuszcza silne zabrudzenia olejowo-tłuszczowe, jest niskopieniący i wydajny, ulega biodegradacji. Środek jest odpowiedni do mycia maszynowego i pod wysokim ciśnieniem, nie krystalizujący się, zawiera między innymi: <5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, <5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, 5-15% fosforanów oraz substancje zapachowe, pH 13-14, opakowanie 10 l.

Szt.


54.

Środek do czyszczenia wszystkich wodoodpornych podłóg. Odpowiedni do powierzchni pielęgnowanych emulsjami i dyspersjami. Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia wszelkiego rodzaju. Zawarte w nim substancje nabłyszczające chronią podłoże przed wyługowaniem i ponownym zabrudzeniem, powstawaniem zarysowań na gumowych powierzchniach. Środek zapobiega ślizganiu, nadaje się do automatów czyszczących, zawiera miedzy innymi: sól sodową siarczanu eteroalkilowego 1-5%, pH 7, opakowanie 10 l.

Szt.


55.

Niskopieniacy środek o silnym działaniu czyszczącym. Rozpuszcza oleje i tłuszcze maszynowe, sadzę, smary grafitowe oraz zabrudzenia po spalinach. Idealny do mycia szorowarką automatyczną i myjką wysokociśnieniową. Przeznaczony do wszystkich zasadoodpornych i wodoodpornych powierzchni, nie krystalizujący się. Zawiera miedzy innymi: anionowe związki powierzchniowo czynne <5%, niejonowe związki powierzchniowo czynne <5%, fosfoniany <5%, rozpuszczane w wodzie rozpuszczalniki, środki antykorozyjne, zasady, barwniki, pH koncentratu 13, opakowanie 10 l.

Szt.


56.

Preparat do czyszczenia i pielęgnacji z komponentami antypoślizgowymi (koncentrat). Usuwa brud pozostawiając gładki, matowo-błyszczacy, antypoślizgowy film ochronny. Przy każdym kolejnym myciu komponenty antypoślizgowe i pielęgnacyjne są wymieniane na nowe, co wyklucza ich nawarstwianie się. Preparat zawiera niejonowe związki powierzchniowo czynne, mydło, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, substancje pielęgnacyjne i zapachowe. Preparat stosowany do wodoodpornych, twardych i elastycznych wykładzin podłogowych tj. PCV, linoleum, guma, poliolefiny, marmur, beton poddany obróbce, żywica epoksydowa oraz powłoki woskowe i z tworzywa sztucznego. Idealny do mycia szorowarką automatyczną, nie krystalizujący się. Zawiera miedzy innymi: niejonowe związki powierzchniowo czynne 5-15%, mydło <5%, polikarboksylaty <5%, rozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki, substancje pielęgnujące, substancje zapachowe, pH koncentratu 10, opakowanie 10 l.

Szt.
57.

Środek (detergent) ochronny do pralki automatycznej w proszku. Chroni elementy grzewcze przed przegrzaniem, bęben i plastikowe części przed osadzaniem się kamienia a powierzchnie gumowe przed uszkodzeniem. Może być używany do wszystkich rodzajów i kolorów tkanin pranych w różnych skalach temperatur, różnych programach, opakowanie 500 g.

Szt.
58.

Neutralny środek myjący nadający się do wszystkich zmywalnych wykładzin, podłóg zabezpieczonych powłokami polimerowymi i poliuretanowymi. Służy do codziennego mycia ręcznego i maszynowego. Nie pozostawia śladów i smug, niskopieniący, o dobrych właściwościach odtłuszczających, o współczynniku pH minimum 7,5; opakowanie 10 l.

Szt.

©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość