News player 6 listopada 2008 Sezon 2008/09Pobieranie 87.81 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar87.81 Kb.

NEWS PLAYER 6 listopada 2008

Sezon 2008/09Nr 2


Miło nam poinformować, że do grona naszych Partnerów dołączył bwin, który został sponsorem Ligi Typerów.
LIGA TYPERÓW bwin – REGULAMIN


 1. W LIDZE TYPERÓW (LT) mogą brać udział zawodnicy grający w Akademickiej Lidze Halowej Piłki Nożnej (tzn. zgłoszeni do składu na stronie www.akademickaliga.pl w linku drużyny)

 2. W wyjątkowych sytuacjach organizatorzy mogą dopuścić do udziału również kibiców

 3. Aby brać udział w LT należy się zalogować (podać login i hasło) w linku Liga Typerów. W przypadku gdy login jest już zajęty należy podać inny.

 4. Login i hasło zna wyłącznie zawodnik – sugerujemy złożone hasła

 5. Zalogowane osoby mogą obstawiać wyniki meczów w każdej lidze (grupie) lub tylko w wybranej przez siebie lidze (grupie)

 6. Można obstawiać tylko najbliższą kolejkę.

 7. LT znajduje się w menu każdej ligi (grupy) odpowiednio dla każdej ligi (grupy) w prawym menu

 8. W LT w sezonie 2008/09 przewidziane są dwa rodzaje nagród: dla najlepszego typera w poszczególnej lidze na koniec sezonu oraz po każdej kolejce w każdej lidze (grupie)

 9. LT trwa od 6 listopada 2008 do 30 kwietnia 2009 (od 3 do 22 kolejki)

 10. Nagrody sponsoruje bwin

 11. Nagrody na koniec sezonu – niespodzianka

 12. Nagrody za wygranie w poszczególnej kolejce – doładowanie konta w bwin w kwocie 50 zł (słownie pięćdziesiąt złotych). Co kolejkę do wygrania 350 zł (7 lig x 50 zł).

 13. W przypadku równiej ilości punktów uzyskanej przez dwie lub więcej osób o przyznaniu nagrody decyduje losowanie

 14. Warunkiem otrzymania nagrody jest zalogowanie się i założenie konta na bwin poprzez stronę www.akademickaliga.pl – dostęp poprzez kliknięcie na bannery bwin. Założenie konta na bwin jest bezpłatne.

 15. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem decydujący głos mają Organizatorzy ALHPN.

 16. Wyniki meczów można obstawiać do piątku do północy

Życzymy miłej zabawy i dziękujemy bwin za ufundowanie nagródEKSTRAKLASA
TZM’98 – Gladiatorzy 3:4 (3:0)

Druga kolejka sezonu 2008/2009 to jednocześnie pierwsza kolejka w której swoje możliwości zaprezentowała drużyna TZM’98. 11-letnie doświadczenie biało-czarnych w zderzeniu z brakiem doświadczenia u beniaminka (Gladiatorzy) powodowało, że to właśnie TZM’98 był murowanym faworytem tego spotkania. Gra Gladiatorów była bardzo chaotyczna, ofensywna, lecz pozbawiona konsekwencji i skutecznej obrony, co powodowało częste sytuacje podbramkowe. Tak doświadczona drużyna jak TZM’98 musiała za którymś razem skorzystać z okazji i otworzyć wynik meczu. „Granatowi” zdawali się jakby zagubieni, co się szybko zemściło. To właśnie gospodarze strzelili pierwszą bramkę meczu, a chęć szybkiego odrobienia straty przez przeciwników, przy braku dbałości o zabezpieczenia tyłów dały zawodnikom TZM’98 sposobność do powiększenia przewagi w pierwszej połowie. „Stary” pierwszoligowiec pokazał, że jest drużyną bardziej zgraną, świetnie wykorzystująca sytuacje podbramkowe i skuteczną w obronie. Mieli optyczną przewagę, którą zamienili na trzy ładne bramki, zamykając pierwszą połowę wynikiem 3:0. W drugiej odsłonie sytuacja zmieniła się diametralnie. Oczywiście gra była bardzo wyrównana, obie drużyny raz za razem przeprowadzały szybkie akcje bocznymi sektorami boiska, jednak goście z minuty na minutę zyskiwali coraz większa pewność w grze, a i bramka przeciwników stała się bardziej szczęśliwa. Zaczyna funkcjonować rozegranie, a i strzały zaczynają być coraz bardziej celne. I to oni zaczynają strzelać bramki. Przy wyniku meczu 3:3, kolejny raz w tej odsłonie szczęście sprzyja Gladiatorom, którzy na kilkadziesiąt sekund przed końcem spotkania strzelają bramkę, która daje im pierwsze zwycięstwo w Ekstraklasie. Wielki dramat gospodarzy, którzy ostatecznym rozrachunku na pewno zasłużyli na remis.


I Liga Grupa A
Dzieci Warszawy – Screan 7 8:3 (2:2)

Ten mecz to spotkanie starych wyjadaczy wcześniej drugo, a teraz pierwszoligowych z beniaminkiem pierwszej ligi. Obie drużyny chciały udowodnić w tym meczu wyższość nad przeciwnikiem, choć brak zmienników w drużynie Screan 7 mógł w zasadniczy sposób wpłynąć na realizację tego planu. Gospodarze grali bardzo uważnie w obronie, i starały się długimi i szybkimi podaniami z klepy przedostawać się pod bramkę rywali. Goście nie dawali za wygraną i raz za razem przeprowadzali szybkie kontry, jednak ich akcje i strzały w tym fragmencie spotkanie nie znalazły drogi do bramki. Z minuty na minutę tempo spotkani zaczęło wzrastać. O tym, że była to w miarę wyrównana połowa niech świadczy wynik jakim zakończyła się ta część meczu. Było 2:2. Jednak patrząc na obie drużyny w czasie regulaminowej przerwy miało się wrażenie, że grająca bez zmienników drużyna gości już po jednej połowie ma po prostu dość. Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie spotkania. Szybkie i składne akcje skrzydłami całkowicie rozbiły obronę gości. Ta część meczu to także spokojna gra Dzieci Warszawy, którzy stopniowo powiększali swoje konto bramkowe. Screan 7 pokazał w tej części meczu kilka ciekawych akcji, zakończonych niestety tylko jedną bramką.. Gospodarze opanowali środek boiska i nie dopuszczali zbyt często do wyprowadzania składnych akcji przez przeciwników. Mecz kończy się wynikiem 8:3.

I Liga Grupa B

Dzierżążnia - Certus 2:0 (1:0)

Po zeszłorocznym spadku do pierwszej ligi Certus przystępował do pierwszych spotkań w Akademickiej Lidze Halowej Piłki Nożnej z mocnym postanowieniem powrotu do Ligowej Ekstraklasy. Jednak pierwsze spotkanie całkowicie nie wyszło sympatycznej drużynie, a wysoka przegrana już na starcie ligi przygasiła morale Certusa. Drugie spotkanie nie łatwiejsze, z Dzierżążnią miało pokazać czy Certus
KONKURS:
Czy wiesz jakich języków można się uczyć w empik – szkole języków obcych?
Znasz odpowiedź? – podaj minimum 7 języków
Prześlij ją mailem do Artura artur@akademickaliga.pl
wśród osób, które nadeślą poprawną odpowiedź do 10 listopada rozlosujemy kurs językowy
dowolny język i poziom

będzie się liczył w walce o czołową szóstkę tej grupy. Praktycznie nowy skład gości i o dziwo dosyć szeroki, pozwalał na przystąpienie do tego spotkania z nutką optymizmu. Złośliwi z boku szeptali, że ilość to jeszcze nie jakość. A jednak mecz ten przyniósł wiele emocji i sportowej walki. Od początku wyrównane spotkanie. Obie drużyny miały momenty bardzo chaotyczne i niedokładne, co przeplatały świetnymi zagraniami i niespodziewanymi strzałami, a przy tym wykazywały duże zaangażowanie. W pierwszej połowie kilka koronkowych akcji z pierwszej piłki, lepsza skuteczność i znakomita indywidualna dyspozycja kapitana Dzierżążni - Janka pozwoliła na zakończenie tej części meczu minimalnym prowadzeniem 1:0. Druga część meczu niewiele różniła się od pierwszej, choć goście byli coraz bliżej strzelenia upragnionej bramki. Gra gospodarzy powoli stawała się troszkę bardziej chaotyczna, ofensywna i nonszalancka. Oczywiście swój poziom jak przystało na kapitana trzymał Janek i to on po raz drugi „ukłuł” przeciwników podwyższając po indywidualnej akcji na 2:0. Mimo takiego wyniku można powiedzieć, że przez cały mecz żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi. Pod koniec meczu proste błędy w defensywie gości, ale też i determinacja zawodników gospodarzy spowodowały, że mecz zakończył wynikiem 2:0. Na podkreślenie zasługuje jednak postawa całej drużyny Certusa, która w całkowicie nowym zestawieniu, na pewno dobrze zaprezentowała się na tle zawsze groźnej drużyny Dzierżążni. Jeżeli taki progres będzie nadal postępował w teamie Certusa, można być pewnym, że dobre wyniki


przyjdą sz ybciej niż można by się tego spodziewać. Jeżeli chodzi natomiast o gospodarzy, to jak co roku jest do drużyna, która jest wymieniana w gronie zespołów walczących o awans.
II Liga Grupa A

Stokrotki – Z.D. United 2:3 (0:1)


KONKURS:
Czy wiesz jakie europejskie zespoły piłkarskie sponsoruje bwin?
Znasz odpowiedź? – podaj minimum 3 piłkarskie kluby
Prześlij ją mailem do Artura artur@akademickaliga.pl
wśród osób, które nadeślą poprawną odpowiedź do 10 listopada rozlosujemy zestaw od naszego Partnera:

- torba sportowa

- smycz

- długopis

- t-shirt

- talia kart

- piłka nożna

- książeczka „Niezbędnik Bukmacherski”

Przy wyrównanym poziomie drużyn grających w Grupie A II Ligi, każde spotkanie jest ważne, dlatego też obie drużyny przystąpiły do meczu bardzo skoncentrowane. Pierwsze minuty pierwszej odsłony to wzajemne badanie się obu teamów, choć więcej błędów w obronie można było dostrzec w drużynie Stokrotek. Po jednym z takich błędów prowadzenie objęli goście. To zadziałało orzeźwiająco na gospodarzy, bo ich akcje stały się coraz szybsze i dokładniejsze, co automatycznie przełożyło się na zwiększenie ilości strzałów na bramkę przeciwnika. Goście jednak nie pozostawali dłużni i od czasu do czasu poważnie zagrażali bramce przeciwników. Do poprawienia pozostawała jeszcze ich skuteczność. Pierwsza odsłona kończy się zwycięstwem Z.D. United 1:0. Druga odsłona spotkania to mało zorganizowane próby ataków z obu stron. Goście starali się szybko rozgrywać i stwarzać sobie sytuacje strzeleckie, natomiast ekipa Stokrotek jak często się tylko dało wyprowadzała kontry. No i oba teamy się nam rozstrzelały, bo przy jednej bramce w pierwszej połowie, cztery w drugiej to już wiele. Mecz kończy się nieznaczną wygraną gości 3:2. Należy jednak podkreślić, że prowadzenie Z.D. United nie było nawet przez chwilę zagrożone. • Ogłaszamy drugą edycję konkursu Akademicka Liga w obiektywie.

 • Zdjęcia ubiegłorocznego laureata konkursu Michała Ufnala były publikowane miedzy innymi w Gazecie Studenckiej, Naszej Legii oraz na ulotkach promujących naszą ligę.

 • Konkurs trwa do 20 kolejki –termin zgłoszeń zdjęć upływa 22 kwietnia 2009.

 • Prosimy o przekazywanie zdjęć ma płycie Cd w rozdzielczości umożliwiającej druk.

 • Jedną z nagród będzie możliwość zrobienia zdjęć podczas meczu LEGII WARSZAWA.

 • Warunkiem udziału w konkursie jest zgoda na nieodpłatne wykorzystanie zdjęć przez Akademicką Ligę Halowej Piłki Nożnej w akcjach promocyjnych.

 • Zdjęcia nagrodzone w sezonie 2007/08

Czy wiesz, że …

Pierwsze polskie Multikino z ośmioma salami projekcyjnymi powstało w lipcu 1998 roku w Poznaniu. Kilkanaście miesięcy później – w październiku 1999 - podobny obiekt, dysponujący już 12 salami, został wybudowany w Warszawie i był to pierwszy multipleks w stolicy. Pod koniec 2000 roku oddano do użytku dwa kolejne kina – 13 salowe Multikino w Zabrzu i 10 salowe w Gdańsku. W maju 2001 roku ruszyło kino w Krakowie, a w kwietniu 2002 otwarto Multikino w Bydgoszczy. Najbardziej nowoczesnymi kinami sieci są: Multikino w Szczecinie, które zaprosiło pierwszych widzów w marcu 2004 roku, 6-salowe kino w Elblągu, otwarte w sierpniu 2005 oraz kino we Włocławku (6 sal) uruchomione w marcu 2007. W tym samym roku Multikino otworzyło dwa kina we Wrocławiu - Pasaż Grunwaldzki (11 sal) oraz Arkady (10 sal), a także drugie kino w Poznaniu oraz drugie kino w Warszawie - Multikino Złote Tarasy (8 sal). Najnowsze kino sieci zostało otwarte 26 października 2007 roku w Rybniku (7 sal).
W Multikinie możesz również znaleźć pracę
Pracownicy obsługi kompleksu kinowego

Opis pracy:
- obsługa kas biletowych
- przygotowanie i sprzedaż artykułów spożywczych
- utrzymywanie czystości obiektu
- dbałość o jakość obsługi klienta, w salach projekcyjnych i w punktach usługowych na terenie całego obiektu

Nasze wymagania:
- dyspozycyjność
- samodzielność
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność
- ukierunkowanie na klienta
- zaangażowanie w pracę

W zamian za entuzjazm i zaangażowanie:
- oferujemy możliwość zatrudnienia w pełnym oraz niepełnym wymiarze godzin,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole, w nowoczesnej , szybko rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju wraz z firmą w Polsce,
- atrakcyjne wynagrodzenie

Serdecznie zapraszamy do Multikina na Ursynowie (przy stacji metra Imielin).

Więcej informacji znajdziesz na http://www.multikino.pl/ursynowEKSTRAKLASA


KONKURSU:
Przy jakiej ulicy mieści się klub HYBRYDY?
Znasz odpowiedź?
Prześlij ją mailem do

artur@akademickaliga.pl
spośród osób, które do 10 listopada prześlą poprawną odpowiedź rozlosujemy

podwójne zaproszenie na

Koncert z cyklu "Hybrid Jazz" – 12 listopada
Wystąpi Walk Away
Meczem kolejki będzie mecz SQUAD – TZM’98. Obie drużyny myślą o miejscu na podium – po cichu nawet o najwyższym. Również obie drużyny przegrały swoje ostatnie dwa spotkania i muszą odnieść zwycięstwo, aby nie stracić dystansu do czołówki. Mecz będzie na pewno ostry i bardzo wyrównany.

Mecz w niedzielę o 17.20 Nasz typ: 1.90 – 2.00 – 2.10

I LIGA GRUPA A

SYNOWIE GMOCHA – ALBATROSY. Zarówno jedni, jak i drudzy stawiają sobie za cel awans do ekstraklasy. W bezpośrednim pojedynku młodość spotka się z doświadczeniem i wyrachowaniem. Mecz zapowiada się szlagierowo – zapraszamy wszystkich – to naprawdę warto zobaczyć.

Mecz w sobotę o 19.00 Nasz typ: 2.10 – 2.00 – 2.00

I LIGA GRUPA B

FC EKSPERYMENTALNA ŚMIERĆ – TWOJA STARA. FC EKSPERYMENTALNA ŚMIERĆ to bardzo dobra drużyna powstała po rozpadzie RACJONALNEGO TRAKTORA w ubiegłym sezonie, który spadł z ekstraklasy. TWOJA STARA otarła się o awans do grona najlepszych. O wyniku spotkania zadecyduje dyspozycja dnia i realny skład, który wystawią zespoły.

Mecz w niedzielę o 19.00 Nasz typ: 2.10 – 2.00 – 1.90

II LIGA GRUPA A

RUCH INP WARSZAWA - KFC RURABOMBER. Mecz drużyn z kompletem punktów. Nie ma zdecydowanego faworyta. Któraś z drużyn straci więc pierwsze punkty i pożegna się z marzeniami o odniesieniu samych zwycięstw. Bardziej bramkostrzelni są zawodnicy KFC RURABOMBER, którzy w dwóch meczach zdobyli, aż 16 goli. Ale czy będzie to decydującym wskaźnikiem w bezpośrednim starciu?

Mecz w niedzielę o 12.20 Nasz typ: 2.10 – 1.90 – 1.80II LIGA GRUPA B

SSAKI LEŚNE - WAS. Mecz drużyn z kompletem punktów. SSAKI LEŚNE są lepiej wyszklone technicznie i mają chyba lepszego bramkarza. WAS jest za to bardziej wybiegany i lepiej realizuje przedmeczową taktykę, starając się nie grać na żywioł. O wyniku zadecyduje dyspozycja i krycie braci Krzyśka i Piotra Jaroszów.

Mecz w niedzielę o 18.10 – Narbutta - Nasz typ: 1.90 – 2.00 – 2.10

II LIGA GRUPA C

ALCATRAZ – KARTOFELKI. Obie drużyny nastrzelały w poprzednim meczu sporo bramek swoim przeciwnikom. Jednak tak wysoki wynik już się nie powtórzy. Spodziewamy się dobrego i wyrównanego widowiska.

Mecz w niedzielę o 19.00 – Narbutta - Nasz typ: 2.10 – 2.00 – 1.90KONKURS:
Kto zdobył najwięcej bramek dla Legii Warszawa w ostatnim meczu ligowym z Lechią Gdańsk?

Znasz odpowiedź?

Prześlij ją mailem do Artura artur@akademickaliga.pl

wśród osób, które nadeślą poprawną odpowiedź do 10 listopada rozlosujemy koszulkęLEGII WARSZAWA

EKSTRAKLASA

JACEK OLBRYŚ - 8 BRAMEK - SAMBA

I LIGA GRUPA A

MARCIN RUMIŃSKI - 4 BRAMKI – SYNOWIE GMOCHA

KUBA ŚLEPOWROŃSKI - 4 BRAMKI – FC CATALUNYA

MARIUSZ SZCZEPAŃSKI - 4 BRAMKI – VÓDKA SQUAD

KAROL MILEWSKI – 4 BRAMKI – DZIECI WARSZAWY

MACIEJ HERBEĆ – 4 BRAMKI – DZIECI WARSZAWY

I LIGA GRUPA B

JANUSZ ŁABECKI – 7 BRAMEK – DZIERŻĄŻNIA

II LIGA GRUPA A

MICHAŁ PARZYDEŁ – 4 BRAMKI – CWAŁUJĄCE WIEPRZE

ADAM ŚWIECA – 4 BRAMKI – KFC RURABOMBER

II LIGA GRUPA B

PIOTREK JAROSZ – 10 BRAMEK – SSAKI LEŚNE

II LIGA GRUPA C

PIOTR SKOWYRSKI – 5 BRAMEK – KARTOFELKIEKSTRAKLASA

DAWID SKWARCZYŃSKI – 5 ASYST – WOOYEK LESTER

PAWEŁ TARNOWSKI – 5 ASYST - IP

I LIGA GRUPA A

FILIP DOMAGALSKI – 5 ASYST – FC CATALUNYA

KAROL MILEWSKI – 5 ASYST – DZIECI WARSZAWY

I LIGA GRUPA B

MICHAŁ TARŁOWSKI – 4 ASYSTY – BEIZONOT

II LIGA GRUPA A

MACIEJ PARZYDEŁ – 3 ASYSTY – CWAŁUJĄCE WIEPRZE

II LIGA GRUPA B

KRZYSIEK JAROSZ – 5 ASYST – SSAKI LEŚNE
II LIGA GRUPA C

ŁUKASZ STANKOWSKI – 6 ASYST – KARTOFELKI

EKSTRAKLASA

KAROL SŁAWIŃSKI -11 PKT – LOS FIESTEROS

I LIGA GRUPA A

BARTŁOMIEJ ŁUKASIK – 9 PKT – SCREEN 7

CEZARY SZMURŁO – 9 PKT – PIŁKARZYKI

I LIGA GRUPA B

MICHAŁ NIEDOMAGAŁA – 9 PKT – DZIERŻĄŻNIA

PRZEMYSŁAW SAŁEK – 9 PKT – WYKSZTAŁCIUCHY

II LIGA GRUPA A

ALDEK ULCYFER – 10 PKT – PARÓWKA SV

II LIGA GRUPA B

MICHAŁ WIŚNIEWSKI – 11 PKT – WAS

II LIGA GRUPA C

RADOSŁAW GACZYŃSKI – 6 PKT – LKS DZIKA GRAŻYNA

PRZYPOMINAMY FRAGMENTY REGULAMINU

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE i FAIR PLAY3.    Dla pierwszych trzech drużyn w KLASYFIKACJI FAIR PLAY przyznawane są nagrody – zniżki na kolejny sezon
Ø  150 zł z I miejsce
Ø  100 zł za II miejsce
Ø  50 zł za III miejsce
4.    Drużyna, która w sezonie uzyska 100 punktów karnych i więcej będzie płacić w kolejnym sezonie wyższe wpisowe:
Ø  100 punktów i więcej – 100 zł większe wpisowe
Ø  110 punktów i więcej – 200 zł większe wpisowe
Ø  itd. 100 zł więcej za każde kolejne 10 punktów

13. Kary za czerwone kartki:
a.     Pierwsza – kara meczu, absencja w następnej kolejce i kara 100 PLN
b.     Druga (i kolejne) – kara meczu, absencja w 2 następnych kolejkach oraz wpłacenie 200 PLN
14. Fundusze uzyskane za czerwone kartki pokryją wydatki na środki medyczne. Dokonanie wpłaty na cele medyczne jest warunkiem koniecznym dopuszczenia zawodnika do zawodów.
15. Sędzia jest zobowiązany do złożenia pisemnego sprawozdania z meczu, w którym ukarał zawodnika(-ów) czerwoną kartką i przekazania go Organizatorom.
16. Organizator na pisemny wniosek kapitana drużyny może anulować czerwoną kartkę gdy w sposób ewidentny była ona pomyłką sędziego. Wniosek uzasadniający anulowanie czerwonej kartki zgłasza kapitan drużyny nie później niż do poniedziałku do godziny 18.00 – na adres mailowy: slawek@akademickaliga.pl Po upływie tego czasu wnioski nie są przyjmowane
17. Organizator na pisemny wniosek zawodnika ukaranego czerwoną kartką może zmniejszyć obligatoryjny wymiar kary. Wniosek uzasadniający zmniejszenie obligatoryjnego wymiaru kary zgłasza zawodnik ukarany czerwoną kartką nie później niż do poniedziałku do godziny 18.00 - na adres mailowy: slawek@akademickaliga.pl
18. Organizatorzy podejmują decyzję najpóźniej do czwartku i powiadamiają o decyzji zainteresowanych oraz umieszczają stosowną informację na stronie internetowej  NEWS PLAYER – oficjalny tygodnik - Akademickiej Ligi Halowej Piłki Nożnej

www.akademickaliga.pl

Strona

: zalacznik
zalacznik -> Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia postępowanie nr A120-211-16/12/MR
zalacznik -> Nazwa instytucji oraz kraj, z którego delegacja przybywa
zalacznik -> „Poprawa jakości opieki nad osobami niesamodzielnymi, z zaburzeniami psychicznymi I niepełnosprawnymi intelektualnie – Filia zolirm w Owińskach”
zalacznik -> Chojnów: Utrzymanie terenów zielonych znajdujących się na terenie miasta Chojnowa od dnia 01. 04. 2011 r do dnia 30. 11. 2011 r. Numer ogłoszenia: 23596 2011; data zamieszczenia: 16. 02. 2011
zalacznik -> Załącznik nr 1 do siwz – zakres zamówienia zakres usług stanowiących przedmiot zamówienia
zalacznik -> Konkurs ekologiczny dla najmłodszych
zalacznik -> Międzynarodowej studenckiej konferencji naukowej „Wzajemne wzbogacenie literatur słowiańskich: doświadczenia analizy naukowej”
zalacznik -> Uchwała Nr 204/603/06 Zarządu Powiatu Jeleniogórskiego z dnia 20 listopada 2006 r w sprawie rozstrzygnięcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na : „Rozbudowę Powiatowego Centrum Ratownictwa Medycznego”
zalacznik -> Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie ul. Niepodległości 44
zalacznik -> Konkurs matematyczny
©snauka.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna
Komunikat prasowy
przedmiotu zamówienia
najkorzystniejszej oferty
Informacja prasowa
wyborze najkorzystniejszej
warunków zamówienia
istotnych warunków
sprawie powołania
Regulamin konkursu
udzielenie zamówienia
przetargu nieograniczonego
zamówienia publicznego
Nazwa przedmiotu
Specyfikacja istotnych
modułu kształcenia
Rozporządzenie komisji
studia stacjonarne
wyborze oferty
Zapytanie ofertowe
Szkolny zestaw
Ochrony rodowiska
ramach projektu
prasowy posiedzenie
trybie przetargu
obwodowych komisji
zagospodarowania przestrzennego
komisji wyborczych
komisji wyborczej
Program konferencji
Wymagania edukacyjne
Lista kandydatów
szkoły podstawowej
która odbyła
Województwa ląskiego
Decyzja komisji
przedmiotu modułu
poszczególne oceny
Sylabus przedmiotu
szkół podstawowych
semestr letni
Postanowienia ogólne
przedsi biorców
produktu leczniczego
Karta przedmiotu
Scenariusz lekcji
Lista uczestników
Program nauczania
Projekt współfinansowany
Informacje ogólne
biblioteka wojewódzka
semestr zimowy