Platforma Obywatelska



Pobieranie 86.45 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar86.45 Kb.






Klub Parlamentarny
Platforma Obywatelska
(PO)

Bogdan Zdrojewski – Przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO

Bogdan.Zdrojewski@sejm.pl


Zbigniew Chlebowski – Wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego PO

Zbigniew.Chlebowski@sejm.pl


Grzegorz Dolniak - Wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego PO

Grzegorz.dolniak@sejm.pl
Stefan Niesiołowski - Wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego PO

senator@niesiolowski.senat.pl


Sławomir Rybicki - Sekretarz Klubu Parlamentarnego PO

Slawomir.Rybicki@sejm.pl


Andrzej Biernat - Skarbnik Klubu Parlamentarnego PO

andrzej@biernat.to


Członkowie Prezydium Klubu Parlamentarnego PO:
Tadeusz Aziewicz

tadeusz.aziewicz@pomorze.platforma.org



Mirosława Nykiel

mnykiel@promarket.biz



Stanisława Okularczyk

okularczyks@neostrada.pl



Maria Pasło-Wiśniewska

maria_wisniewska@onet.pl



Sławomir Piechota

s.piechota@onet.pl



Ireneusz Raś

biuro_poselskie@ireneuszras.pl



Zbigniew Rynasiewicz

starlez@pro.onet.pl



Paweł Śpiewak

Pawel.Spiewak@sejm.pl



Jarosław Wałęsa

jaroslaw.walesa@pomorze.platforma.org


Biuro Krajowe PO

ul. Andersa 21, 00-159 Warszawa


tel.: (22) 635-78-79, (22) 831-55-07
fax: (22) 635-76-41
e-mail: poczta@platforma.org






Klub Parlamentarny
Sojuszu Lewicy Demokratycznej
(SLD)



55 posłów

 

www

 

współpracownicy

 

kontakt




Jerzy Szmajdziński Jerzy.Szmajdzinski@sejm.pl

PRZEWODNICZĄCY KLUBU


Izabela Jaruga Nowicka

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO Izabela.Jaruga-Nowacka@sejm.pl


Ryszard Kalisz

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO Ryszard.Kalisz@sejm.pl


Jacek Piechota Jacek.Piechota@sejm.pl

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO


Jolanta Szymanek Deresz Jolanta.Szymanek-Deresz@sejm.pl

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO


Wacław Martyniuk Wacław.Martyniuk@sejm.pl

Członek Prezydium Klubu


Wojciech Olejniczak Wojciech.Olejniczak@sejm.pl

Członek Prezydium Klubu







Klub Parlamentarny
Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
(Samoobrona)



46 posłów

 

www

 

współpracownicy

 

kontakt




Andrzej Lepper
Przewodniczący Klubu andrzej.lepper@sejm.pl
Krzysztof Sikora Krzysztof.sikora@sej.pl

P.O. Przewodniczącego Klubu


Genowefa Wiśniowska Genowefa.wisniowska@sejm.pl

Wiceprzewodnicząca Klubu


Janusz Maksymiuk Janusz.maksymiuk@sejm.pl

Wiceprzewodniczący Klubu


Krzysztof Filipek Krzysztof.filipek@sejm.pl

Rzecznik d.s. dyscypliny Klubu


Renata Beger Renata.Beger@sejm.pl
Sekretarz
Rajmund Moric Rajmund.Moric@sejm.pl

Członek Prezydium


Bolesław Borysiuk Bolesław.Borysiuk@sejm.pl

Członek Prezydium


Danuta Hojarska Danuta.hojarska@sejm.pl

Członek Prezydium







Klub Parlamentarny
Liga Polskich Rodzin
(LPR)



29 posłów

 

www

 

współpracownicy

 

kontakt




Roman Giertych Roman.giertych@sejm.pl

Prezes Zarządu Głównego LPR


Janusz Dobrosz Janusz.dobrosz@sejm.pl

Przewodniczący Rady Politycznej


Wojciech Wierzejski biuro@wierzejski.pl

Wiceprezes


Sylwester Chruszcz sylwester.chruszcz@sejm.pl

Wiceprezes


Piotr Ślusarczyk piotr.ślusarczyk@sejm.pl

Skarbnik
Radosław Parda Radosław.parda@sejm.pl

Sekretarz
Paweł Sulowski paweł.sulowski@sejm.pl

Członek Zarządu


Janusz Kołodziej Janusz.kolodziej@sejm.pl

Członek Zarządu


Edward Ośko Edward.osko@sejm.pl

Członek Zarządu


Rafał Wiechecki Rafał.wiechecki@sejm.pl

Członek Zarządu


Robert Strąk Robert.strak@sejm.pl

Członek Zarządu


Andrzej Mańka Andrzej.manka@sejm.pl

Członek Zarządu


Przemysław Andrejuk przemysla.andrejuk@sejm.pl

Członek Zarządu


Daniel Pawłowiec daniel.pawlowiec@sejm.pl

Członek Zarządu


Szymon Pawłowski Szymon.pawlowski@sejm.pl

Członek Zarządu


Stanisław Zadora Stanisław.zadora@sejm.pl

Członek Zarządu


Mirosław Orzechowski Mirosław.orzechowski@sejm.pl

Członek Zarządu


Leszek Murzyn leszek.murzyn@sejm.pl

Członek Zarządu






Klub Parlamentarny
Polskiego Stronnictwa Ludowego
(PSL)



25 posłów

 

www

 

współpracownicy

 

kontakt




Waldemar Pawlak waldemar.pawlak@Sejm.pl

Prezes PSL

Jan Bury Jan.bury@sejm.pl

Wiceprezes NKW PSL


Witold Perka Witold.perka@sejm.pl

Wiceprezes NKW PSL


Jolanta Fedan jolanta.fedan@sejm.pl

Wiceprezes NKW PSL


Janusz Piechociński Janusz.piechocinski@sejm.pl

Wiceprezes NKW PSL


Stanisław Jekiełek Stanisław.jakielek@sejm.pl

Sekretarz NKW PSL


Ewa Kierkowska Ewa.kierkowska@sejm.pl

Sekretarz NKW PSL


Stanisław Żelichowski Stanisław.zelichowski@sejm.pl

Skarbnik NKW PSL


Tadeusz Drab Tadeusz.drab@sejm.pl

Członek NKW PSL


Stanisław Dycha stanilaw.dycha@sejm.pl

Członek NKW PSL


Zdzisław Kołodziejski Zdzisław.kołodziejski@sejm.pl

Członek NKW PSL


Mieczysław Łuczak Mieczysław.luczak@sejm.pl
Członek NKW PSL
Janusz Maćkowiak Janusz.mackowiak@sejm.pl

Członek NKW PSL


Stanisław Rakoczy Stanisław.rakoczy@sejm.pl

Członek NKW PSL


Władysław Serafin Władysław.serafin@sejm.pl

Członek NKW PSL


Czesław Siekierski Czesław.siekierski@sejm.pl

Członek NKW PSL


Marian Starownik marian.tarownik@sejm.pl

Członek NKW PSL


Wiesław Woda Wiesław.woda@sejm.pl

Członek NKW PSL






 

Koło Poselskie
Ruch Ludowo-Narodowy
(RLN)



7  posłów

 

www

 

współpracownicy

 

kontakt





Józef Cepli Jozef.cepli@sejm.pl
Tadeusz Dębicki Tadeusz.debicki@sejm.pl
Bogusław Kowalski Bogusław.kowalski@sejm.pl
Gabriela Masłowska Gabriela.maslowska@sejm.pl
Józef Pilarz Jozef.pilarz@sejm.pl
Anna Sobecka Anna.sobecka@sejm.pl
Krzysztof Szyga Krzysztof.szyga@sejm.pl




Koło Poselskie
Prawica Rzeczypospolitej
(PR)



6  posłów

 

www

 

współpracownicy

 

kontakt




Małgorzata Maria Bartyzel Malgorzata.bartyzel@sejm.pl
Jurek Marek Jurek.marek@sejm.pl
Dariusz Antoni Kłeczek dariusz@kleczek.pl
Marian Piłka marian.pilka@sejm.pl
Lucyna Wiśniewska Lucyna.wisniewska@sejm.pl
Artur Zawisza Artur.Zawisza@sejm.pl


 

Koło Posłów Bezpartyjnych
(KPB)



3  posłów

 

www



współpracownicy

 

kontakt    





Jan Bestry Jan.Bestry@sejm.pl
Halina Molka Halina.Molka@sejm.pl
Bernard Ptak bernard.prtak@sejm.pl




Prezydium Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość

Marek Kuchciński marek.kuchcinski@sejm.pl
Przewodniczący KP Pis biuro@marekkuchcinski.pl

Tadeusz Cymański
zastępca Przewodniczącego ds. sejmowych tadeusz.cymanski@sejm.pl

Krzysztof Jurgiel
zastępca Przewodniczącego ds. sejmowych krzysztof.jurgiel@sejm.pl

Krzysztof Tchórzewski
zastępca Przewodniczącego ds. sejmowych krzysztof.tchorzewski@sejm.pl

Tomasz Markowski
zastępca Przewodniczącego ds. sejmowych tomasz.markowski@sejm.pl

Jolanta Szczypińska
zastępca Przewodniczącego ds. sejmowych jolanta.szczypinska@sejm.pl

Aleksandra Natalli-Świat
zastępca Przewodniczącego ds. sejmowych aleksandra.natalli-swiat@sejm.pl

Krzysztof Putra
zastępca Przewodniczącego ds. senackich putra@nw.senat.gov.pl

Ryszard Legutko
zastępca Przewodniczącego ds. senackich legutko@nw.senat.gov.pl

Zbigniew Girzyński
sekretarz ds. organizacyjnych zbigniew.girzynski@sejm.pl

Dawid Jackiewicz
zastępca sekretarza ds. organizacyjnych dawid.jackiewicz@sejm.pl

Andrzej Mazurkiewicz
zastępca sekretarza ds. senackich biuro@mazurkiewiczandrzej.com
Małgorzata Sadurska malgorzata.sadurska@sejm.pl

sekretarz ds. legislacyjnych



Jędrzej Jędrych jedrzej.jedrych@sejm.pl
skarbnik
Marek Suski
rzecznik dyscyplinarny marek.suski@sejm.pl
Andrzej Adamczyk
zastępca rzecznika dyscyplinarnego andrzej.adamczyk@sejm.pl

Dorota Arciszewska-Mielewczyk
zastępca rzecznika dyscyplinarnego ds. senackich


Członkowie Prezydium Klubu Parlamentarnego Pis

Joachim Brudziński joachim.brudzinski@sejm.pl
Witold Czarnecki witold.czarnecki@sejm.pl
Tomasz Dudziński tomasz.dudzinski@sejm.pl
Jarosław Jagiełło jaroslaw.jagiello@sejm.pl
Karol Karski karol.karski@sejm.pl
Izabela Kloc izakloc@poczta.onet.pl
Stanisław Kogut aigielska@poczta.onet.pl
Leonard Krasulski leonard.krasulski@sejm.pl
Piotr Krzywicki piotr.krzywicki@sejm.pl
Beata Mazurek beata.mazurek@sejm.pl
Krzysztof Michalkiewicz krzysztof.michalkiewicz@sejm.pl
Maria Nowak maria.nowak@sejm.pl
Stanisław Szwed stanislaw.szwed@sejm.pl
Paweł Zalewski pawel.zalewski@sejm.pl




©snauka.pl 2019
wyślij wiadomość

    Strona główna
Komunikat prasowy
przedmiotu zamówienia
najkorzystniejszej oferty
Informacja prasowa
wyborze najkorzystniejszej
warunków zamówienia
istotnych warunków
sprawie powołania
Regulamin konkursu
udzielenie zamówienia
przetargu nieograniczonego
zamówienia publicznego
Nazwa przedmiotu
Specyfikacja istotnych
modułu kształcenia
Rozporządzenie komisji
studia stacjonarne
wyborze oferty
Zapytanie ofertowe
Szkolny zestaw
Ochrony rodowiska
ramach projektu
prasowy posiedzenie
trybie przetargu
obwodowych komisji
zagospodarowania przestrzennego
komisji wyborczych
komisji wyborczej
Program konferencji
Wymagania edukacyjne
Lista kandydatów
szkoły podstawowej
która odbyła
Województwa ląskiego
Decyzja komisji
przedmiotu modułu
poszczególne oceny
Sylabus przedmiotu
szkół podstawowych
semestr letni
Postanowienia ogólne
przedsi biorców
produktu leczniczego
Karta przedmiotu
Scenariusz lekcji
Lista uczestników
Program nauczania
Projekt współfinansowany
Informacje ogólne
biblioteka wojewódzka
semestr zimowy