Strona główna

Polska (transport: autokarem) Kortowo- funFestiwal dubbingowy


Pobieranie 16.74 Kb.
Data17.06.2016
Rozmiar16.74 Kb.
Polska (transport: autokarem)

Kortowo- FunFestiwal - dubbingowy


Wiek uczestników: 12-14 lat i 15-18 lat

Miasteczko akademickie Kortowo należy do Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, położone jest poza miastem nad jeziorem Kortowskim, w otoczeniu lasów i parków. Na terenie miasteczka znajdują się akademiki, budynki uczelni, stołówka, sklepy, księgarnia, poczta, boiska sportowe, korty tenisowe, przystań wodna ze sprzętem pływającym, kąpielisko strzeżone, hala sportowa, ośrodek jeździecki, dyskoteki. Miasteczko jest kompleksem chronionym przez straż akademicką.Kortowo FunFestival
Zapraszamy do wzięcia udziału w najciekawszym interdyscyplinarnym obozie w Polsce:
- warsztaty artystyczne z gwiazdami polskiej telewizji i estrady
- obozy sportowe pod okiem wybitnych polskich sportowców i trenerów
- warsztaty gitarowe i olsztyńska edycja Thanks Jimi Festival
- warsztaty dj-skie oraz dyskoteki prowadzone przez Dj Adamusa
- relacje filmowe z przebiegu obozów na www.almatur.pl
- uczestnictwo w imprezach artystyczno-rozrywkowych w ramach festiwalu "Olsztyńskie Lato Artystyczne" (4 czerwca - 20 września 2010 -www.olsztynskielatoartystyczne.pl) zarówno w charakterze widzów jak i wykonawców (pokazy i koncerty na profesjonalnej scenie)

Zakwaterowanie:
Dom studencki, pokoje 2,3,4 osobowe w segmentach 2 i 3 pokojowych z łazienkami.
W akademiku znajduje się świetlica, sala TV, całodobowa recepcja.

Wyżywienie:
Całodzienne (3 posiłki) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu ("szwedzki stół"), obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu i prowiant na drogę powrotną.

Transport:
autokar z klimatyzacją

Ubezpieczenie:
NNW (15.000 zł) Signal Iduna S.A.

Ceny obejmują:
zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie, opiekę instruktora-wychowawcy, pierwszą pomoc medyczną, ubezpieczenie, realizację programu, transport.

Program:
Zapraszamy na jedyny w Polsce obóz z kursem o takiej tematyce. Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalistów i praktyków w swojej branży. Nauką dubbingu i aktorstwa zajmie się niekwestionowany król tej profesji, aktor Mariusz Czajka od lat współpracujący ze Studiem Buffo. Jako pierwszy na świecie dubbingował Kaczora Donalda w języku polskim, Królika Bugsa, Goofiego lub Mistrza Yodę z "Gwiezdnych Wojen" oraz takich aktorów jak Jim Carrey w filmie "Seria Niefortunnych zdarzeń". W reklamie podkłada głos Chestera czy Pana Bobra. Nauka dubbingu na profesjonalnym sprzęcie będzie obejmowała: dykcję, elementy pantomimy, impostację głosu, charakterystykę postaci i wprawki aktorskie. Naukę charakteryzacji poprowadzą profesjonalistki współpracujące na co dzień z telewizją i produkcją filmową. Na zajęciach będą elementy pielęgnacji twarzy, nauka makijażu (dziennego, wieczorowego i scenicznego) oraz stylizacji. Wszyscy uczestnicy obozu zostaną umieszczeni w banku głosów profesjonalnego studia, które na co dzień zajmuje się obróbką głosu do filmów fabularnych, rysunkowych i do reklamy telewizyjnej i radiowej. Uczestnicy dzięki temu będą zapraszani przez studio na castingi, które mogą być początkiem ciekawej przygody w szybko rozwijającej się branży.

Uwaga:
Na trasach: Lublin - Warszawa, Kielce - Warszawa, Radom - Warszawa, Chełm - Warszawa oraz powrotnych, transport dzieci realizowany jest z wykorzystaniem regularnych linii pod opieką wychowawcy. Godziny i miejsca zbiórek uzyskacie Państwo 3 dni przed wyjazdem dzwoniąc na numer infolinii 0 801 50 00 05Terminy i ceny

dubbingowy    (skrót: DUDS)Nr grupy

Data

Cena

PPOK01

28.06 - 09.07

Sprzedaż zakończona

PPOK02

10.07 - 21.07

1699 zł 
PPOK03

22.07 - 02.08

1699 zł 
PPOK04

03.08 - 14.08

1699 zł 
PPOK05

15.08 - 26.08

Sprzedaż zakończona


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość