Strona główna

Polskiej Platformy Technologicznej Żywności (pptż)


Pobieranie 6.27 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar6.27 Kb.
Olsztyn 30.10.2006


Szanowni Państwo,
W imieniu Polskiej Platformy Technologicznej Żywności (PPTŻ), której mam zaszczyt przewodniczyć pragnę zachęcić Państwa do uczestnictwa w pierwszej konferencji, która odbędzie się w Worlinach w Masuria Hotel&Spa k/Ostródy w terminie 28-29 listopada 2006.

Konferencja ta ma na celu zintegrowanie kluczowych partnerów gospodarczych i naukowo-badawczych zainteresowanych technologiami w zakresie produkcji żywności wysokiej jakości oraz omówienie i opracowanie wizji rozwoju sektora.

Celem wiodącym tworzenia Platform Technologicznych jest zjednoczenie ich uczestników wokół wspólnej wizji rozwoju konkretnych technologii, a w konsekwencji opracowanie i realizacja Strategicznego Programu Badań, który pozwoli na osiągnięcie celów strategicznych poszczególnych sektorów poprzez ukierunkowanie badań tak, aby osiągane wyniki mogły być wykorzystane w praktyce i podnosiły efektywność i konkurencyjność sektorów.

Konferencja organizowana jest przez Branżowy Punkt Kontaktowy przy Polskiej Platformie Technologicznej Żywność przy współudziale Rady Gospodarki Żywnościowej przy Ministrze Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Regionalnego Punktu Kontaktowego przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
Organizatorzy pokrywają koszt materiałów konferencyjnych oraz wyżywienia. Koszt noclegu oraz dojazdu uczestnicy pokrywają sami.
Mając powyższe na względzie liczymy na Państwa aktywny udział w konferencji.


Prof. Dr hab. Andrzej Babuchowski

Koordynator

Polskiej Platformy Technologicznej Żywności

Organizator:


Polska Platforma Technologiczna Żywność

Branżowy Punkt Kontaktowy

Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL” w Grajewie,Zakład Produkcji Mleczarskiej w Mrągowie


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość