Strona główna

Przed I po rozgrywkach III rundy Mistrzostw Okręgu Warszawskiego w Jeździe Samochodem z Przyczepą


Pobieranie 6.58 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar6.58 Kb.
Przed i po rozgrywkach III rundy Mistrzostw Okręgu Warszawskiego w Jeździe Samochodem z Przyczepą

Przed … to w dniu 18 września br. odbyła się II runda MOWwJSzP. Zwycięzcą, spośród jedenastu sklasyfikowanych zawodników, został Błażej Wojciechowski przed Andrzejem Bieleckim i swoim ojcem Tomaszem.

Już tradycyjnie, imprezę zwaną „Jesienne Spotkanie Caravaningowe”, podczas której została rozegrana wspomniana runda, poprowadził Andrzej Bielecki we współpracy z Tomkiem Wojciechowskim. Odbyła się ona również tradycyjnie na terenie Ośrodka AP na Bemowie. Ciekawym elementem zawodów była, rozgrywana po raz kolejny (po imprezie wiosennej), „Jazda równoległa” – bardzo widowiskowa próba nadająca się do powtarzania na przyszłych zawodach na Bemowie.
(pokaz zdjęć) https://picasaweb.google.com/108907830042793224328/SpotkanieCaravaningoweNaBemowiePokazZdjec?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJT2nsW-09We8gE&feat=directlink
W dniach 22 i 23 października 2011 r. odbyła się ostatnia w tegorocznej edycji Mistrzostw Okręgowych III runda. Jej rozegranie zaplanowaliśmy na imprezie kończącej Warszawski Sezon Caravaningowy, odbywającej się na campingu „Sielanka” w Warce.

Niepewność dobrej pogody spowodowało małą frekwencję – było 25 uczestników. Część z nich przybyła pojazdami campingowymi (były 2 przyczepy i 5 camperów), reszta zamieszkała w pokojach. Ci co zdecydowali się na przyjazd nagrodzeni zostali ładną słoneczną pogodą w sobotę i niezłą w niedzielę.

W sytuacji nie wystartowania w próbach sprawnościowych „rutynowanych” zawodników (część z nich jest posiadaczami camperów, a do prób trzeba mieć samochód osobowy – to jest problem ogólnopolski w rozgrywkach mistrzowskich) zwycięzcami zostali zawodnicy spoza „stajni”. W gronie 14 sklasyfikowanych zawodników I miejsce uzyskał Marian Makowski z klubu „Radomianie”, drugim był Stefan Łuczyński, a trzecim Grzegorz Dudziński.

Podczas imprezy, poza częścią towarzyską (ognisko z kwizami i fundowanym poczęstunkiem) odbyło się szkolenie Organizatorów Sportu Popularnego PZM w dziedzinie caravaningu. Jego część teoretyczną poprowadzili Kazimierz Grzesikiewicz i Bogumił Mierkowski. Całością imprezy zawiadowali Zdzisław Kotański i Andrzej Przybylski.Przed nami – caravaningowcami z AP, pozostał w tym roku jedynie Wieczór Wspomnień, który odbędzie się w grudniu w siedzibie Klubu.

(pokaz zdjęć)

https://picasaweb.google.com/108907830042793224328/Warka2011PokazZdjec?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPbQ9dSdhtm3Yg&feat=directlink


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość