Strona główna

Ratuj naszą planetę projekt uczniów z Rumunii


Pobieranie 12.31 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar12.31 Kb.

Ratuj naszą planetę – projekt uczniów z Rumunii


Opis: Uczniowie ze szkoły podstawowej w Rumunii poszukują partnerów do projektu poświęconego ochronie środowiska. Inicjatywa „Ratuj naszą planetę” ma angażować uczniów w różnym wieku. Młodzi Rumunii posiadają doświadczenie we współpracy międzynarodowej.
Gdzie: Rumunia i współpraca online
Kiedy: ?
Kontakt: Daniela Theodorescu
E-mail: daniela_theodorescu@yahoo.com

Młodzieżowa wymiana z Litwinami


Program Młodzież w Działaniu – Młodzież dla Europy
Opis: Grupa młodzieży w wieku 14-18 lat z Litwy poszukuje rówieśników, zainteresowanych udziałem w międzynarodowej wymianie. Temat spotkania zostanie ustalony z partnerami.
Gdzie: Kaunas (Litwa) < br />Kiedy: 2007/2008 Najbliższy termin składania wniosków: 01.09.07
Kontakt: Lukas Elis
E-mail: lukelis1@yahoo.com
Tel: +37 0607 63 581

Opieka osób starszych w Niemczech


Program Młodzież w Działaniu – Wolontariat Europejski
Opis: Praca z osobami starszymi i chorymi poświęcone będzie zadaniem wolontariuszy w dwóch projektach, koordynowanych przez Fundację Steinbeis. Dokładne opisy projektów znajdują się w bazie EVS: 2005-DE-241 i 2005-DE-256.
Gdzie: Freiburg (Niemcy)
Kiedy: ? N ajbliższy termin składania wniosków: 01.09.07. Osoby zainteresowane powinny jak najszybciej skontaktować się z organizacją wysyłającą w Polsce, a swoje CV i list motywacyjny przesłać do koordynatora projektu.
Kontakt: Ekkehard Lippold
E-mail: evs.stz.ist@t-online.de

Austria: praca w centrum młodzieżowym


Program Młodzież w Działaniu – Wolontariat Europejski
Opis: Wolne miejsce dla wolontariusza zainteresowanego pracą w centrum młodzieżowym czeka w Austrii. Dokładny opis projektu znajduje się w bazie EVS: 2006-AT-27.
Gdzie: Amstetten (Austria)
Kiedy: grudzień 2007 – wrzesień 2008 Najbliższy termin składania wniosków: 01.09.07. Osoby zainteresowane powinny jak najszybciej skontaktować się z organizacją wysyłającą w Polsce, a swoje CV i list motywacyjny przesłać do koordynatora projektu.
Kontakt: Brigitte Hagenauer
E-mail: brigitte.hagenauer@jugendinfo-noe.at

Społecznie i lokalnie we Włoszech


Program Młodzież w Działaniu – Wolontariat Europejski
Opis: Organizacja Academy of Applied Psychology (APA) z Włoch poszukuje osoby zainteresowanej udziałem w dziewięciomiesięcznym wolontariacie. Zadaniem wolontariusza będzie praca na rzecz społeczności lokalnej i promocja dialogu międzykulturowego. Dokładny opis projektu znajduje się w bazie EVS: 2007-IT-36.
Gdzie: Palermo (Włochy)
Kiedy: ? Najbliższy termin składania wniosków: 01.09.07. Osoby zainteresowane powinny jak najszybciej skontaktować się z organizacją wysyłającą w Polsce, a swoje CV i list motywacyjny przesłać do koordynatora projektu.
Kontakt: Musa Kirkar
E-mail: info@psicologia-applicata.it

Czechy: informacja młodzieżowa na wolontariacie


Program Młodzież w Działaniu – Wolontariat Europejski
Opis: Klub studencki z Czech poszukuje wolontariusza, zainteresowanego pracą w centrum informacji młodzieżowej. Dokładny o pis projektu znajduje się w bazie EVS: 2005-CZ-18.
Gdzie: Prostejov (Czechy)
Kiedy: ? Najbliższy termin składania wniosków: 01.09.07. Osoby zainteresowane powinny jak najszybciej skontaktować się z organizacją wysyłającą w Polsce, a swoje CV i list motywacyjny przesłać do koordynatora projektu.
Kontakt: Stanislava Rotterova
E-mail: s.rotterova@seznam.cz

Niemcy: praca z osobami niepełnosprawnymi


Program Młodzież w Działaniu – Wolontariat Europejski
Opis: Ośrodek dla osób niepełnosprawnych w Niemczech poszukuje wolontariusza. Wyb rana osoba będzie zajmować się organizacją warsztatów kulturalnych oraz animacją wolnego czasu podopiecznych ośrodka. Dokładny opis projektu znajduje się w bazie EVS: 2007-DE-46.
Gdzie: Großhansdorf (Niemcy)
Kiedy: listopad 2007 – wrzesień 2008 Najbliższy termin składania wniosków: 01.09.07. Osoby zainteresowane powinny jak najszybciej skontaktować się z organizacją wysyłającą w Polsce, a swoje CV i list motywacyjny przesłać do koordynatora projektu.
Kontakt: Inka Hasenfuss
E-mail: i.hasenfuss@vfb.net

Prawa człowieka na szkoleniu - Gdańsk


Rada Europy: Młodzieżowy Program Edukacji o Prawach Człowieka
Opis: Po lska Rada Młodzieży i AEGEE-Gdańsk zapraszają liderów młodzieżowych z Polski, Niemiec, Słowacji oraz Litwy do udziału w szkoleniu All rights for All. Celem szkolenia jest m.in. wymiana doświadczeń między osobami, posiadającymi doświadczenie w realizacji przedsięwzięć promujących prawa człowieka. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie.
Gdzie: Gdańsk
Kiedy: 23-30.09.07 Zgłoszenia można przesyłać do 05.09.07.
Kontakt: Bartosz Kotowicz
E-mail: rtcgdansk@gmail.com
Więcej informacji w załączniku: Application_Gdansk.(źródło: Eurodesk Polska) 


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość