Strona główna

Różne Oblicza Miłości: „ Trzy


Pobieranie 12.79 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar12.79 Kb.

Informacja prasowa Warszawa, 25 listopada 2015
DKF „IMAGINARIUM” – Różne Oblicza Miłości:

Trzy” reż. Tom Tykwer


21. grudnia o godz. 20.15 Kino Praha zaprasza na filmowe spotkanie, które odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „IMAGINARIUM” – Różne Oblicza Miłości. Pokażemy film Toma Tykwera „Trzy”, a spotkanie z widzami poprowadzi Mariusz Kurc, redaktor naczelny dwumiesięcznika „Replika”.
DKF „Imaginarium”*- Różne Oblicza Miłości to cykl comiesięcznych spotkań łączących projekcje filmów o tematyce LGBT oraz dyskusje na temat różnorodnych postaw społecznych. W ramach DKF-u „Imaginarium” - Różne Oblicza Miłości pokażemy filmy, których fabuła będzie punktem wyjścia do dyskusji odbywających się po projekcjach filmowych. Poruszymy specyficzne kwestie dotyczące relacji w związkach międzyludzkich, problem dojrzewania, homofobii i akceptacji społecznej. Punktem odniesienia będą uniwersalne tematy, takie jak miłość, przyjaźń, rodzina, akceptacja odmienności, samoakceptacja oraz odnajdywanie swego miejsca w społeczeństwie.
Spotkania w ramach DKF „Imaginarium” poprowadzi Mariusz Kurc**. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu (w poniedziałek) o godz. 20.15.

Cena biletu – 14zł

Cena karnetu (min. 4 spotkania) – 11zł
SKRÓCONY PROGRAM - DKF „IMAGINARIUM”

Poniedziałek, godz. 20.15

21 grudnia – Bo w tym cały jest ambaras, żeby troje chciało na raz: „Trzy”, reż. Tom Tykwer

*DKF „Imaginarium” rozpoczął działalność w 2007 roku organizując filmowe spotkania m.in. w warszawskiej Kinotece. Obecnie Klub, po krótkiej przerwie w aktywności, znalazł swoją nową siedzibę w Kinie Praha (ul. Jagiellońska 26). Na widzów czekają prezentacje najciekawszych produkcji filmowych zarówno polskiej, jak i światowej kinematografii. Projekcjom towarzyszyć będą dyskusje, ciekawe debaty oraz spotkania z twórcami i osobami związanymi ze sztuką filmową.**Mariusz Kurc redaktor naczelny dwumiesięcznika „Replika”, działacz Kampanii Przeciw Homofobii, prowadzi Klub Filmowy LGBT w Krytyce Politycznej, na antenie radia TOK FM prowadzi audycję „Lepiej późno niż wcale” o tematyce LGBT.
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM „DKF IMAGINARIUM”
21 grudnia – Bo w tym cały jest ambaras, żeby troje chciało na raz: „Trzy”

reż. Tom Tykwer, rok produkcji: 2010, czas: 2h.

Simon i Hanna są parą od 20 lat. Mieszkają w Berlinie. Są atrakcyjni, modni, dojrzali, bezdzietni, mocno stąpający po ziemi. Romanse, pragnienie posiadania dzieci, wspólne mieszkanie, poronienie, ucieczki i powroty: prezenterka i inżynier sztuki mają to już za sobą. Kiedy spoglądają w przyszłość, nie widzą wiele. Do momentu, kiedy oboje, nie wiedząc o swoich czynach, zakochują się w tym samym mężczyźnie, Adamie.INFORMACJA

Kino Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

Tel.: 22 343 03 10
KONTAKT DLA MEDIÓW:

Katarzyna Polubiec-Mrowińskaemail: kasia@kinopraha.pl

tel.: 728 875 350

WWW.KINOPRAHA.PL


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość