Strona główna

Specjalna oferta na zestaw alpiny bc


Pobieranie 40.04 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar40.04 Kb.


SPECJALNA OFERTA NA ZESTAW ALPINY BC


W skład zestawu wchodzi:

  • Narta: BC Discovery RED.

  • Buty: BC 5 LEAR.

  • Wiązanie: BC Manual lub BC Auto.

Poniżej umieściliśmy:



  • Opisy i specyfikacje poszczególnych modeli.

  • Jak dobierać sprzęt do BC z zestawu

  • Informacja o stanie magazynowym.

  • Informacja o 30% rabacie dla Partnerów Biznesowych

Kontakt:

Adam: +48 505456404 adam@mgbsport.pl

Łukasz: +48 501123779 lukasz@mgbsport.pl


Narta Alpina Discovery przeznaczona jest dla tych, którzy planują krótsze odcinki wędrówek. Krawędzie stalowe są w na całej długości co sprawia, że narta jest sztywniejsza i lepiej funkcjonuje podczas zjazdów na lekkich pagórkach czy dużych stokach. Na ślizgu podstawą jest Posi-Grip w środkowej części , która umożliwia wspinanie się niczym lew góski :), a dokładniej pozwala na swobodne poruszanie się na nartach BC. Należy także podkreślić, że narta wykonana jest materiałów przyjaznych środowisku i w pełni odnawialnych pozwalająca na pełną utylizacje.


Wśród osób zainteresowanych mogą się znaleźć wielbiciele wypraw z plecakiem, a także osoby starsze, które dzięki szerokim i krótszym nartą czują się pewniej i mogą ze spokojem podziwiać zimową aurę.



Wiązania ROTTEFELLA BC Manual lub BC Auto


Proponujemy dwa wiązania do zestawu.

Pierwsze BC MANUAL, które znajdują uznanie u narciarzy, którzy chodzą po bardzo głębokim śniegu po nieprzygotowanej trasie. Szeroka narta BC unosi po śniegu narciarza, a na wypadek nieprzewidzianej sytuacji i upadki w zaspę łatwiej jest zdjąć odpiąć nartę dysponując wiązanie manualnym.


Z kolei wiązanie BC AUTO jest znakomite na rekreacyjne wypady. Zapięcie wiązania wymaga odpowiedniego ułożenia buta na wiązaniu i dociśniecię zestawu do ziemi. Wypięcie dzięki kijkowi jest równie łatwe. W odpowiedniem miejscu (na zdjęciu: w przedniej części czarna część o kształcie łuski) wystarczy docisnąć, by wiązanie rozluźniło i można było spokojnie wypiąć się z nart.



Buty T5 LEAR - To bardzo mocne buty słoweńskiej firmy Alpina. Buty są skórzane, co przy odpowiedniej dbałości pozwoli na trzymanie wilgoci z dala od wnętrza, a jednocześnie przy współpracy z membraną pozwalając na oddychanie stopą. Nasze poczucie zimna stóp często wywoływane jest przez pot, który występuje w czasie uprawiania sportów. Przy zastosowaniu membrany Alpitex™, skóry i izolacji Thinsulate™ w tych butach może być nam naprawdę ciepło.



Kolejny atut to wkładka, która chwalona jest przez wielu użytkowników. Jest ona tak zaprojektowana, by wraz z użytkowaniem dopasowywać się do nacisku co sprawia, że but dobrze trzyma się stopy. Podeszwa jest miękka (miękkie zgięcie) co amatorom lub początkującym narciarzom pozwala na swobodne poruszanie się w terenie. System szybkiego sznurowania wraz z systemem tasiemek pozwala na dociskanie buta nie tylko od góry, ale także z boków. To także wpłynie na dopasowanie tego modelu do naszej stopy. Buty to najważniejszy zakup, bo w wygodnych butach jesteśmy wstanie doceniać piękne zimowe otoczenie.


Narty Back Country służą do rekreacyjnego turystycznego spędzania czasu. Masa samych nart, a także rozmiary nie pozwolą na typowe bieganie na nartach, dlatego też wystarczające jest produkowanie nart co 10 cm. Każda długość odpowiada innemu zakresowi wagowemu. Masa ciała użytkownika (wraz z ekwipunkiem) jest najważniejszym czynnikiem, który należy uwzględnić przy doborze nart. Kolejnym są umiejętności. Narta krótsza będzie łatwiejsza do opanowania przez osoby nie jeżdżące wcześniej na nartach. Ostatni marginalny element potrzebny do odpowiedniego doboru nart jest wzrost. W nartach BC nie powinniśmy dobierać nart, gdzie będzie ona dłuższa od użytkownika.

  • Każda narta ma swój zakres wagowy.

  • Dłuższa narta jest trudniejsza do opanowania czasie zjazdów

  • Narty BC nie powinny być dłuższe od użytkownika początkującego.




DOBIERANIE SPRZĘTU CIĄG DALSZY
Buty w narciarstwie biegowym dobiera się bez luzu, czyli tak jak normalne buty do chodzenia. Muszą buty biegowe być wygodne, gdyż ewentualny dyskomfort nie pozwoli nam na prawdziwy odpoczynek na nartach biegowych.
Ewentualne kije biegowe powinny być dobierane do dołu pachowego. Dla łatwiejszego określenia do ramienia. Można kije dobierać dłuższe osobą, które planują wyprawy w głęboki kopny śnieg. Kijek do narciarstwa biegowego Back Country powinien mieć służy koszyk na końcu, który będzie hamował głębokie zapadanie się w śnieg. Dobrze jeśli rączka będzie korytkowa z tak zwaną półrękawiczką. Dzięki temu rękawiczka nie będzie się ślizgać oraz łatwiej będzie ogrzać korytkowy materiał. Pół rękawiczka pozwoli na lepsze dopasowanie trzymania kija i swobodniejsze trzymanie w czasie wędrowania.

DOSTĘPNE STANY MAGAZYNOWE DO ZAMÓWIENIA SPECJALNEGO
NARTA BC DISCOVERY RED

Długość narty i wiązanie

rozmiar 40-43

rozmiar 44-47

180 cm + BC AUTO

8

3

180 cm +BC MANUAL

18

9

190 cm + BC MANUAL




2



BUTY BC 5 LAER




37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

BC 5 LAER

1

3

4

2

4

3

3

6

2

1

1

2

1



Chcemy zaproponować dwa modele współpracy przy ofertach specjalnych. Pierwsza gdzie Partner Biznesowy kupuje od nas sprzęt na własną sprzedaż. Oferujemy w tedy 30% rabatu od cen netto sprzedaży detalicznej. Partner przesyła zamówienie, na podstawie której przesyłana jest proforma, a następnie po zapłacie wysyłany towar.


Drugi model jest związany ze sprzedażą pod konkretnego klienta. Partner Biznesowy przyjmuje zamówienie w sklepie od klienta i pobiera opłatę. Następnie zamówienie kieruję do MGBsport. Towar po zapłacie wysyłany jest bezpośrednio do klienta detalicznego, który towar odbiera w domu. Przy takim modelu współpracy oferujemy 25% zniżki od cen detalicznych netto.



©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość