Strona główna

Więcej lotów British Airways z Krakowa British Airways największa brytyjska linia lotnicza zdecydowała, że połączenie Kraków-Londyn Heathrow będzie całoroczne. Początkowo loty miały się odbywać tylko w sezonie letnim


Pobieranie 6.92 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar6.92 Kb.

#BetterCountOnNumbers

Informacja prasowa Balice, 12.03.2015Więcej lotów British Airways z Krakowa

British Airways - największa brytyjska linia lotnicza zdecydowała, że połączenie Kraków-Londyn Heathrow będzie całoroczne. Początkowo loty miały się odbywać tylko w sezonie letnim.
British Airways powraca do Krakowa po sześcioletniej przerwie. Rejsy zostaną zainaugurowane 1 maja i będą realizowane w sezonie letnim cztery razy w tygodniu
(w poniedziałki, środy, piątki i niedziele),a w sezonie zimowym trzy razy w tygodniu (we wtorki, piątki i niedziele).
- Na decyzję przewoźnika o utrzymaniu połączenia zimą miały wpływ bardzo dobre wyniki sprzedaży – podkreśla Jan Pamuła, prezes Kraków Airport. – Wysokie bookingi na pierwsze miesiące pokazują, że połączenie to będzie się cieszyło dużą popularnością.

Bilety na trasie Kraków – Londyn Heathrow są dostępne w cenie od 167 zł (w jedną stronę).Kraków Airport jest największym polskim lotniskiem regionalnym. W roku 2014 obsłużył ponad 3,8 mln pasażerów.
W sezonie Lato 2015 krakowskie lotnisko będzie współpracować z 16 przewoźnikami i oferować 60 połączeń regularnych i 15 czarterowych. Nowe połączenia to Londyn Heathrow (British Airways), Amsterdam (KLM), Zurych (Swiss International Airlines), Lyon (easyJet) a w czarterach Comiso i Fuerteventura (Itaka).
Dodatkowe informacje:
Urszula Podraza

Kraków Airport

Rzecznik prasowy/Kierownik Działu PR

Tel. +48 664 404 486, 12 639 33 03

urszula.podraza@krakowairport.pl


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość