Strona główna

Wyróżnienia: Angelina Kosiek, Gazeta Wyborcza Kielce


Pobieranie 16.21 Kb.
Data20.06.2016
Rozmiar16.21 Kb.
Konkurs Świętokrzyskie w Europie”
--------Kategoria „Słowo drukowane”-------
Wyróżnienia:
Angelina Kosiek, Gazeta Wyborcza Kielce,

Autorka tekstu „Nepalskie misy relaksują dźwiękiem”Za podjęcie nietypowego tematu i umiejętność przedstawienia efektów projektu w ludzkim wymiarze

Łukasz Zarzycki, Echo Dnia

Autor tekstu „Hobby z kapitałem”Za ukazanie Kapitału Ludzkiego jako szansy na zamianę pasji we własny biznes.

Józef Żuk Tygodnik Nadwiślański

Autor tekstów: „Praca dla aktywnych”, „Próba aktywizacji’, „Cztery przedszkola”Za konsekwencję w podejmowaniu tematyki wdrażania projektów Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w kontekście rozwiązywania problemów i zaspokajania potrzeb społeczności lokalnej.


-----Kategoria „Słowo drukowane”--------
III miejsce - Marcin Jarosz, Echo Dnia (redakcja w Staszowie)

Autor tekstu „Przełamali strach” Echo PowiślaZa udowodnienie, że pisząc o programach unijnych można przełamywać schematy, a za funduszami europejskimi kryją się historie o zwykłych ludziach, którzy zdobywają się na niezwykłe rzeczy.

II miejsce - Piotr Burda – Gazeta Wyborcza

Autor tekstów: „Bierzcie kasę, zanim to zrobi Warszawa”, „Dodatkowe lekcje to za mało” oraz „Pozyskały już prawie milion”Za ukazanie potencjału Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, na przykładzie losów autorów projektów edukacyjnych.

II miejsce - Lidia Cichocka, Echo Dnia,

Autorka tekstów: „Silna reprezentacja” i „Ma głowę pełną pomysłów”Za konsekwentne podejmowanie tematyki wdrażania POKL w woj. świętokrzyskim oraz opisywanie Programu z różnych punktów widzenia – zarówno autorów projektów, jak i ich odbiorców.

I miejsce – nie przyznano


------------Kategoria „Mikrofon”------------

Wyróżnienie - Iwona Murawska Polskie Radio Kielce S.A.

Za niekonwencjonalne podjęcie tematu wykluczenia społecznego kobiet z obszarów wiejskich regionu świętokrzyskiego.

III miejsce – nie przyznano

II miejsce - Michał Michta, Polskie Radio Kielce S.A.

Za sprawność warsztatową oraz konsekwentne ukazywanie różnych aspektów wdrażania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – począwszy od projektów związanych z rynkiem pracy, przez aktywizację społeczności lokalnych, po projekty „przedszkolne”.


I miejsce - Dorota Juchnowska, Radio Kielce,

Autorka reportażu pt. „Ona”


Za niezwykłą siłę przekazu, zawartego w pozornie prostej, ale przemawiającej do słuchacza formie. Za udowodnienie, że za „prozą projektową” zawsze kryje się ludzką twarz.

--------Kategoria „Obraz i dźwięk”-----------

Wyróżnienie - Karol Bujak TVP Oddział w Kielcach

Informacje TVP Kielce 17.07.2009 r.Za pokazanie, że Program Kapitał Ludzki odpowiada na istotne potrzeby lokalnej społeczności w zakresie edukacji przedszkolnej (za reportaż o gminie Fałków, gdzie taka placówka została uruchomiona dzięki PO KL po 20 latach przerwy)


III miejsce - Anna Ciułek, Nowa Telewizja w Kielcach

Nova Telewizja w Kielcach 29.10.2009 r.Za ukazanie projektu przedszkolnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki z perspektywy niecodziennej, bo… oczami dziecka (bohaterami jej reportażu są przedszkolaki z Brynicy, gdzie funkcjonuje placówka, dofinansowana z Europejskiego Funduszu Społecznego).

II miejsce - Marta Zięba-Konaszuk TVP Oddział w Kielcach

TVP Kielce 09.10.2009 r., 19.10.2009 r.Za ukazanie projektów PO Kapitał Ludzki jako skutecznego sposobu na wyrównywanie szans edukacyjnych świętokrzyskich uczniów (podpisanie umów 9.1.2, program stypendialny).


I miejsce – nie przyznano


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość