Strona główna

Youth european cup finnswimming 13-15. 05. 2005 Ostrowiec Swiatokrzyski poland


Pobieranie 121.32 Kb.
Data18.06.2016
Rozmiar121.32 Kb.

YOUTH EUROPEAN CUP FINNSWIMMING

13-15.05.2005 Ostrowiec Swiatokrzyski POLAND



* * * F I N A L R E S U L T * * *

____________________________________________________________________________

No Surname Year Club Time Points

____________________________________________________________________________


Distance: 100 m Surface


Category: B Male

1 Mixa Tomas 89 LAGUNA Novy Jicin 1 00:40.20 936.32

2 Radomski Jakub 88 KDP NAUTILIUS Jastrzkbi 00:42.56 828.95

3 Bajer Ondrej 88 LAGUNA Novy Jicin 1 00:42.88 815.30

4 Przybylski Јukasz 88 LAGUNA 24 (1) Toruc 00:43.51 789.01

5 Kaczmarek Adam 89 WKS FLOTA Gdynia 00:43.72 780.42

6 Kempa Bartosz 88 UKS REKIN (1) Wroclaw 00:43.94 771.51

7 Raila Marius 88 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:44.62 744.51

8 Wiњniewski Tomek 88 UKS REKIN (1) Wroclaw 00:46.08 689.24

9 Malatek Daniel 89 UHLOMOST-SPORT1 Most 00:46.33 680.12

10 Lukachiov Aleksandr 88 VILNUS VSM Lithuania 00:46.50 673.98

11 Sidorenko Ilja 89 AKVANAUTAS Visaginas 00:47.08 653.36

12 Reiner Radek 89 UHLOMOST-SPORT1 Most 00:47.41 641.85

13 Nebilica Artur 88 VILNUS VSM Lithuania 00:47.50 638.74

14 Jaworski Pawel 89 WKS FLOTA Gdynia 00:47.75 630.16

15 Pyzik Pawel 91 LAGUNA 24 (1) Toruc 00:48.62 600.99

16 Smaruj Mariusz 89 TAZAR Chodzieї 00:48.85 593.45

17 Homola Igor 89 NEPTUN Bratislava 00:49.83 562.11

18 Kaczmarek Bartosz 90 TAZAR Chodzieї 00:53.43 456.86

Category: B Female


1 Kononova Elena 90 Krasnoyarski edge 00:44.80 954.91

2 Koc Katarzyna 88 KADRA PZPN 00:45.94 906.40

3 Pargacova Nikola 88 LAGUNA Novy Jicin 2 00:46.26 893.21

4 Chueva Anna 90 Krasnoyarski edge 00:46.79 871.77

5 Elefantowa Lenka 88 NEPTUN Bratislava 00:47.54 842.24

6 Jankeliunaite Egle 88 VILNUS LVJC Lithuania 00:48.39 809.88

7 Saіaban Katarzyna 89 UKS REKIN (2) Wroclaw 00:48.58 802.80

8 Cigankova Lucia 88 NEPTUN Bratislava 00:50.45 735.98

9 Wencke Anger 88 TC SUBMARIN 2 Possneck 00:50.63 729.80

10 Tasz Agata 92 LAGUNA 24 (3) Toruc 00:50.77 725.03

11 Vasickova Vlasta 89 LAGUNA Novy Jicin 2 00:50.88 721.31

12 Grinkevickite Kotryna 89 VILNUS VSM Lithuania 00:51.58 697.94

13 Sadauskaite Giedre 89 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:51.70 694.00

14 Lasaite Birute 89 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:51.81 690.41

15 Zizkova Petra 89 UHLOMOST-SPORT2 Most 00:52.45 669.78

16 Osmacska Diana 91 LAGUNA 24 (4) Toruc 00:52.72 661.23

17 Fridrikaite Laura 88 AKVANAUTAS Visaginas 00:53.14 648.10

18 Rodziewicz Agata 89 KADRA PZPN 00:53.15 647.79

19 Glazer Natalia 89 UKS REKIN (2) Wroclaw 00:54.60 604.03

20 Jacczak Karolina 90 NEPTUN Gdansk 00:54.98 592.94

21 Wronkowska Nasstsia 91 LAGUNA 24 (4) Toruc 00:55.42 580.30

22 Buslapp Lisa 91 TC SUBMARIN 2 Possneck 00:56.68 545.17

23 Kwapisiewicz Agnieszka 89 NEPTUN Gdansk 00:57.73 517.06

Cerkasova Tatyana 89 Krasnoyarski edge Nie stawiі (a) sik



Category: C Male


1 Majewski Wojciech 90 LAGUNA 24 (1) Toruc 00:38.73 1100.18

2 Kaplyuk Alexander 90 TAGANROG Russia 00:43.40 874.19

3 Piechowiak Jakub 91 LAGUNA 24 (1) Toruc 00:43.56 867.31

4 Berest Mikhail 90 TAGANROG Russia 00:44.68 820.50

5 Hanzlicek Martin 90 UHLOMOST-SPORT1 Most 00:45.21 799.16

6 Vandlik Martin 90 LAGUNA Novy Jicin 1 00:45.34 794.00

7 Fiala Patrik 90 NEPTUN Bratislava 00:45.69 780.26

8 Bierж Pawel 90 UKS REKIN (1) Wroclaw 00:45.76 777.53

9 Leszczycski Michal 90 UKS REKIN (1) Wroclaw 00:46.37 754.15

10 Coufal Jan 90 LAGUNA Novy Jicin 1 00:47.49 712.78

10 Kococ Pawel 90 WKS FLOTA Gdynia 00:47.49 712.78

12 Winiarski Adrian 92 KDP NAUTILIUS Jastrzkbi 00:48.34 682.66

13 Panfilenko Anton 90 VILNUS VSM Lithuania 00:48.38 681.27

14 Elwart Pawel 90 WKS FLOTA Gdynia 00:50.20 620.32

15 Moskal Michal 92 LAGUNA 24 (1) Toruc 00:50.45 612.29

16 Szaflicski Maciej 91 TAZAR Chodzieї 00:50.75 602.76

17 Mudenas Gedyminas 91 VILNUS VSM Lithuania 00:51.74 572.09

18 Valek Libor 91 UHLOMOST-SPORT1 Most 00:52.70 543.45

19 Kwapisiewicz Krzysztof 91 NEPTUN Gdansk 00:53.99 506.58

20 Borowiec Maciej 92 TAZAR Chodzieї 00:55.90 455.10

21 Bilius Ignas 91 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:59.75 361.34

22 Birke Franz 90 TC SUBMARIN 1 Possneck 01:00.09 353.64



Category: C Female


1 Baranovskaja Valeria 90 TAGANROG Russia 00:45.32 951.46

2 Tigasheva Anastasiya 90 Krasnoyarski edge 00:46.33 908.91

3 Cherkasova Varvara 91 Krasnoyarski edge 00:46.52 901.12

4 Truszczyсska Katarzyna 90 KADRA PZPN 00:47.67 855.25

5 Kempa Sylwia 91 UKS REKIN (2) Wroclaw 00:48.12 837.91

6 Sladeckova Barbara 91 AQUA CENTRUM PRAGA 00:48.46 825.01

7 Tylova Nada 90 UHLOMOST-SPORT2 Most 00:48.84 810.81

8 Malatkova Adriana 91 LAGUNA Novy Jicin 2 00:49.54 785.22

9 Polak Justyna 92 KADRA PZPN 00:50.04 767.39

10 Pivonkova Aneta 91 LAGUNA Novy Jicin 2 00:50.22 761.05

11 Grzelak Aleksandra 90 LAGUNA 24 (3) Toruc 00:50.30 758.25

12 Streblova Nikola 90 UHLOMOST-SPORT2 Most 00:50.38 755.46

13 Rogalska Sandra 93 NEPTUN Gdansk 00:50.64 746.45

14 Schulz Theresa 91 TC SUBMARIN 2 Possneck 00:51.21 727.01

15 Lemanowicz Anna 90 LAGUNA 24 (4) Toruc 00:51.34 722.63

16 Sebastianowicz Kalina 90 LAGUNA 24 (3) Toruc 00:51.43 719.62

17 Zukauskaite Stase 90 VILNUS LVJC Lithuania 00:51.48 717.95

18 Vilimova Eliak 91 AQUA CENTRUM PRAGA 00:52.31 690.69

19 Murawska Kinga 90 UKS REKIN (2) Wroclaw 00:53.32 658.66

20 Drojecka Kamila 90 LAGUNA 24 (4) Toruc 00:54.03 636.87

21 Bliџniak Klaudia 92 NEPTUN Gdansk 00:54.15 633.24

22 Canibal Aleksandra 92 KDP NAUTILIUS Jastrzkbi 00:54.54 621.56

23 Wenig Katharina 90 TC SUBMARIN 2 Possneck 00:56.22 573.11

24 Driukaite Viktorija 90 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:59.16 494.93

Kramarova Viktoria 90 NEPTUN Bratislava Dyskwalifikacja

Distance: 100 m Immersion

Category: B Male


1 Bajer Ondrej 88 LAGUNA Novy Jicin 1 00:37.98 949.10

2 Mixa Tomas 89 LAGUNA Novy Jicin 1 00:38.28 935.72

3 Schafer Tim 88 TC SUBMARIN 1 Possneck 00:38.36 932.19

4 Poluyakhtor Alexander 89 CYSC BEREZOVSKIY Sverdl 00:41.28 812.66

5 Raila Marius 88 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:41.98 786.48

6 Nebilica Artur 88 VILNUS VSM Lithuania 00:44.39 702.65

7 Lukachiov Aleksandr 88 VILNUS VSM Lithuania 00:45.33 672.37

8 Homola Igor 89 NEPTUN Bratislava 00:50.01 538.55



Category: B Female


1 Pargacova Nikola 88 LAGUNA Novy Jicin 2 00:43.63 892.44

2 Elefantowa Lenka 88 NEPTUN Bratislava 00:45.24 833.72

3 Kovdrova Darbora 88 UHLOMOST-SPORT2 Most 00:46.95 775.76

4 Cigankova Lucia 88 NEPTUN Bratislava 00:47.15 769.26

5 Hinz Natalie 89 LAGUNA 24 (3) Toruс 00:47.30 764.42

6 Chueva Anna 90 Krasnoyarski edge 00:47.71 751.34

7 Grinkeviciute Kotryna 89 VILNUS VSM Lithuania 00:49.35 701.19

8 Wencke Anger 88 TC SUBMARIN 2 Possneck 00:49.80 688.01

9 Lasaite Birute 89 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:51.35 644.38

10 Vasickova Vlasta 89 LAGUNA Novy Jicin 2 00:52.57 611.84



Category: C Male


1 Majewski Wojciech 90 LAGUNA 24 (1) Toruс 00:35.64 1176.05

2 Pimonov Nikolay 90 CYSC BEREZOVSKIY Sverdl 00:38.22 1045.53

3 Schafer Jakob 90 TC SUBMARIN 1 Possneck 00:41.95 885.20

4 Vandlik Martin 90 LAGUNA Novy Jicin 1 00:42.55 862.04

5 Panfilenko Anton 90 VILNUS VSM Lithuania 00:50.13 617.14

Category: C Female


1 Tigasheva Anastasiya 90 Krasnoyarski edge 00:43.81 959.88

2 Tylova Nada 90 UHLOMOST-SPORT2 Most 00:44.97 915.58

3 Sladeckova Barbara 91 AQUA CENTRUM PRAGA 00:45.50 896.09

4 Zukauskaite Stase 90 VILNUS LVJC Lithuania 00:50.06 745.46

5 Schulz Theresa 91 TC SUBMARIN 2 Possneck 00:51.95 690.77

6 Kramarova Viktoria 90 NEPTUN Bratislava 00:55.86 589.40



Distance: 200 m Surface

Category: B Male


1 Mixa Tomas 89 LAGUNA Novy Jicin 1 01:34.15 884.44

2 Radomski Jakub 88 KDP NAUTILIUS Jastrzкbi 01:35.70 853.92

3 Schafer Tim 88 TC SUBMARIN 1 Possneck 01:38.39 803.23

4 Poluyakhtov Alexander 89 CYSC BEREZOVSKIY Sverdl 01:39.58 781.68

5 Bajer Ondrej 88 LAGUNA Novy Jicin 1 01:39.73 779.00

6 Kaczmarek Adam 89 WKS FLOTA Gdynia 01:40.69 762.04

7 Kempa Bartosz 88 UKS REKIN (1) Wroclaw 01:42.70 727.56

8 Raila Marius 88 SWIMM SCHOOL KAUNAS 01:44.43 698.94

9 Wisniewski Tomek 88 UKS REKIN (1) Wroclaw 01:44.44 698.77

10 Sidorenko Ilja 89 AKVANAUTAS Visaginas 01:45.14 687.46

11 Reiner Radek 89 UHLOMOST-SPORT1 Most 01:46.84 660.61

12 Malatek Daniel 89 UHLOMOST-SPORT1 Most 01:48.52 634.91

13 Smaruj Mariusz 89 TAZAR Chodzieї 01:49.49 620.42

14 Jaworski Pawel 89 WKS FLOTA Gdynia 01:49.69 617.47

15 Pyzik Pawel 91 LAGUNA 24 (1) Toruс 01:50.43 606.63

16 Homola Igor 89 NEPTUN Bratislava 01:58.27 500.13

17 Kaczmarek Bartosz 90 TAZAR Chodzieї 02:09.14 373.86

Przybylski Јukasz 88 LAGUNA 24 (1) Toruс Nie stawiі (a) siк



Category: B Female


1 Kononova Elena 90 Krasnoyarski edge 01:38.91 966.64

2 Koc Katarzyna 88 KADRA PZPN 01:41.91 908.74

3 Pargacova Nikola 88 LAGUNA Novy Jicin 2 01:43.03 887.99

4 Salaban Katarzyna 89 UKS REKIN (2) Wroclaw 01:44.87 854.87

5 Hinz Natalie 89 LAGUNA 24 (3) Toruс 01:46.53 825.96

6 Chueva Anna 90 Krasnoyarski edge 01:48.23 797.28

7 Elefantowa Lenka 88 NEPTUN Bratislava 01:49.71 773.04

8 Tasz Agata 92 LAGUNA 24 (3) Toruс 01:51.11 750.70

9 Cigankova Lucia 88 NEPTUN Bratislava 01:52.15 734.46

10 Sadauskaite Giedre 89 SWIMM SCHOOL KAUNAS 01:52.42 730.30

11 Kovdrova Darbora 88 UHLOMOST-SPORT2 Most 01:52.84 723.86

12 Jankeliunaite Egle 88 VILNUS LVJC Lithuania 01:53.07 720.35

13 Zizkova Petra 89 UHLOMOST-SPORT2 Most 01:54.03 705.87

14 Lasaite Birute 89 SWIMM SCHOOL KAUNAS 01:54.81 694.28

15 Wencke Anger 88 TC SUBMARIN 2 Possneck 01:56.65 667.55

16 Glazer Natalia 89 UKS REKIN (2) Wrocіaw 01:57.63 653.66

17 Wronkowska Nasstsia 91 LAGUNA 24 (4) Toruс 01:58.80 637.37

18 Osmaсska Diana 91 LAGUNA 24 (4) Toruс 01:59.70 625.06

19 Rodziewicz Agata 89 KADRA PZPN 02:00.15 618.98

20 Jaсczak Karolina 90 NEPTUN Gdansk 02:02.45 588.57

21 Fridrikaite Laura 88 AKVANAUTAS Visaginas 02:03.63 573.40

22 Vasickova Vlasta 89 LAGUNA Novy Jicin 2 02:06.14 542.10

23 Buslapp Lisa 91 TC SUBMARIN 2 Possneck 02:12.49 468.19

24 Kwapisiewicz Agnieszka 89 NEPTUN Gdansk 02:19.50 394.41

Cerkasova Tatyana 89 Krasnoyarski edge Nie stawiі (a) siк

Category: C Male


1 Pimonov Nikolay 90 CYSC BEREZOVSKIY Sverdl 01:34.97 952.20

2 Kaplyuk Alexander 90 TAGANROG Russia 01:36.53 920.65

3 Berest Mikhail 90 TAGANROG Russia 01:40.41 846.43

4 Piechowiak Jakub 91 LAGUNA 24 (1) Toruс 01:41.36 829.12

5 Hanzlicek Martin 90 UHLOMOST-SPORT1 Most 01:41.78 821.58

6 Bierж Pawel 90 UKS REKIN (1) Wroclaw 01:42.02 817.29

7 Schafer Jacob 90 TC SUBMARIN 1 Possneck 01:44.18 779.61

8 Coufal Jan 90 LAGUNA Novy Jicin 1 01:44.24 778.59

9 Winiarski Adrian 92 KDP NAUTILIUS Jastrzкbi 01:45.14 763.36

10 Kocoс Pawel 90 WKS FLOTA Gdynia 01:49.56 692.22

11 Moskal Michal 92 LAGUNA 24 (1) Toruс 01:49.77 688.99

12 Vandlik Martin 90 LAGUNA Novy Jicin 1 01:50.28 681.18

13 Elwart Pawel 90 WKS FLOTA Gdynia 01:50.81 673.13

14 Leszczyсski Michal 90 UKS REKIN (1) Wroclaw 01:52.55 647.27

15 Panfilenko Anton 90 VILNUS VSM Lithuania 01:52.81 643.47

16 Mudenas Gedyminas 91 VILNUS VSM Lithuania 01:54.46 619.78

17 Szafliсski Maciej 91 TAZAR Chodzieї 01:55.04 611.61

18 Valek Libor 91 UHLOMOST-SPORT1 Most 02:01.83 521.79

19 Kwapisiewicz Krzysztof 91 NEPTUN Gdansk 02:02.62 511.99

20 Borowiec Maciej 92 TAZAR Chodzieї 02:06.25 468.51

21 Bilius Ignas 91 SWIMM SCHOOL KAUNAS 02:15.20 371.30

22 Birke Franz 90 TC SUBMARIN 1 Possneck 02:18.53 338.34



Category: C Female


1 Baranovskaja Valeria 90 TAGANROG Russia 01:39.19 1025.00

2 Truszczyсska Katarzyna 90 KADRA PZPN 01:42.63 957.13

3 Tigasheva Anastasiya 90 Krasnoyarski edge 01:45.42 905.33

4 Cherkasova Varvara 91 Krasnoyarski edge 01:46.56 884.95

5 Sladeckova Barbara 91 AQUA CENTRUM PRAGA 01:48.94 843.77

6 Malatkova Adriana 91 LAGUNA Novy Jicin 2 01:49.77 829.83

7 Kempa Sylwia 91 UKS REKIN (2) Wroclaw 01:50.41 819.22

8 Streblova Nikola 90 UHLOMOST-SPORT2 Most 01:51.85 795.80

9 Pivonkova Aneta 91 LAGUNA Novy Jicin 2 01:52.45 786.22

10 Polak Justyna 92 KADRA PZPN 01:53.83 764.56

11 Grzelak Aleksandra 90 LAGUNA 24 (3) Toruс 01:53.84 764.41

12 Rogalska Sandra 93 NEPTUN Gdansk 01:54.45 755.00

13 Schulz Theresa 91 TC SUBMARIN 2 Possneck 01:55.75 735.29

14 Vilimova Eliak 91 AQUA CENTRUM PRAGA 01:56.46 724.71

15 Murawska Kinga 90 UKS REKIN (2) Wroclaw 01:56.61 722.49

16 Drojecka Kamila 90 LAGUNA 24 (4) Toruс 01:57.30 712.36

17 Sebastianowicz Kalina 90 LAGUNA 24 (3) Toruс 01:58.80 690.74

18 Lemanowicz Anna 90 LAGUNA 24 (4) Toruс 01:59.03 687.47

19 Canibal Aleksandra 92 KDP NAUTILIUS Jastrzкbi 02:02.06 645.58

20 Zukauskaite Stase 90 VILNUS LVJC Lithuania 02:04.54 612.82

21 Bliџniak Klaudia 92 NEPTUN Gdansk 02:04.70 610.75

22 Kramarova Viktoria 90 NEPTUN Bratislava 02:04.78 609.71

23 Wenig Katharina 90 TC SUBMARIN 2 Possneck 02:06.77 584.44

24 Driukaite Viktorija 90 SWIMM SCHOOL KAUNAS 02:10.43 539.98



Distance: 400 m Surface

Category: B Male


1 Radomski Jakub 88 KDP NAUTILIUS Jastrzкbi 03:34.28 791.49

2 Reiner Radek 89 UHLOMOST-SPORT1 Most 03:42.36 726.39

3 Malatek Daniel 89 UHLOMOST-SPORT1 Most 03:42.76 723.29

4 Przybylski Јukasz 88 LAGUNA 24 (1) Toruс 03:44.68 708.56

5 Wisniewski Tomek 88 UKS REKIN (1) Wroclaw 03:46.12 697.68

6 Kempa Bartosz 88 UKS REKIN (1) Wroclaw 03:47.12 690.21

7 Sidorenko Ilja 89 AKVANAUTAS Visaginas 03:47.73 685.68

8 Kaczmarek Adam 89 WKS FLOTA Gdynia 03:48.23 681.99

9 Smaruj Mariusz 89 TAZAR Chodzieї 03:56.70 621.80

10 Pyzik Pawel 91 LAGUNA 24 (1) Toruс 04:00.08 598.97

11 Jaworski Pawel 89 WKS FLOTA Gdynia 04:02.78 581.18

12 Kaczmarek Bartosz 90 TAZAR Chodzieї 04:54.53 303.36



Category: B Female


1 Kononova Elena 90 Krasnoyarski edge 03:34.71 941.41

2 Hinz Natalie 89 LAGUNA 24 (3) Toruс 03:52.85 790.17

3 Zizkova Petra 89 UHLOMOST-SPORT2 Most 03:58.68 746.44

4 Koc Katarzyna 88 KADRA PZPN 03:59.53 740.24

5 Salaban Katarzyna 89 UKS REKIN (2) Wroclaw 04:01.19 728.26

6 Jankeliunaite Egle 88 VILNUS LVJC Lithuania 04:01.33 727.26

7 Tasz Agata 92 LAGUNA 24 (3) Toruс 04:02.65 717.87

8 Sadauskaite Giedre 89 SWIMM SCHOOL KAUNAS 04:08.37 678.30

9 Wronkowska Nasstsia 91 LAGUNA 24 (4) Toruс 04:13.98 641.23

10 Glazer Natalia 89 UKS REKIN (2) Wroclaw 04:17.55 618.48

11 Osmaсska Diana 91 LAGUNA 24 (4) Toruс 04:18.67 611.47

12 Rodziewicz Agata 89 KADRA PZPN 04:28.34 553.40

13 Buslapp Lisa 91 TC SUBMARIN 2 Possneck 04:33.91 521.81

14 Jaсczak Karolina 90 NEPTUN Gdansk 04:35.51 512.98

15 Fridrikaite Laura 88 AKVANAUTAS Visaginas 04:38.18 498.45

16 Kwapisiewicz Agnieszka 89 NEPTUN Gdansk 04:49.66 439.07



Category: C Male


1 Kaplyuk Alexander 90 TAGANROG Russia 03:29.27 916.76

2 Berest Mikhail 90 TAGANROG Russia 03:34.73 868.02

3 Hanzlicek Martin 90 UHLOMOST-SPORT1 Most 03:40.14 822.11

4 Piechowiak Jakub 91 LAGUNA 24 (1) Toruс 03:43.42 795.36

5 Coufal Jan 90 LAGUNA Novy Jicin 1 03:45.64 777.70

6 Fiala Patrik 90 NEPTUN Bratislava 03:46.41 771.65

7 Winiarski Adrian 92 KDP NAUTILIUS Jastrzкbi 03:46.71 769.31

8 Kocoс Pawel 90 WKS FLOTA Gdynia 03:50.62 739.31

9 Bierж Pawel 90 UKS REKIN (1) Wroclaw 03:59.06 677.91

10 Moskal Michal 92 LAGUNA 24 (1) Toruс 03:59.26 676.50

11 Elwart Pawel 90 WKS FLOTA Gdynia 04:03.28 648.80

12 Leszczyсski Michal 90 UKS REKIN (1) Wroclaw 04:07.14 623.05

13 Szafliсski Maciej 91 TAZAR Chodzieї 04:11.21 596.75

14 Mudenas Gedyminas 91 VILNUS VSM Lithuania 04:12.12 590.99

15 Valek Libor 91 UHLOMOST-SPORT1 Most 04:17.96 554.97

16 Kwapisiewicz Krzysztof 91 NEPTUN Gdansk 04:20.97 537.03

17 Borowiec Maciej 92 TAZAR Chodzieї 04:29.48 488.50

18 Birke Franz 90 TC SUBMARIN 1 Possneck 04:45.27 406.11



Category: C Female


1 Baranovskaja Valeria 90 TAGANROG Russia 03:35.41 998.24

2 Truszczyсska Katarzyna 90 KADRA PZPN 03:43.51 925.82

3 Cherkasova Varvara 91 Krasnoyarski edge 03:43.71 924.10

4 Streblova Nikola 90 UHLOMOST-SPORT2 Most 03:53.56 842.95

5 Malatkova Adriana 91 LAGUNA Novy Jicin 2 03:54.86 832.75

6 Pivonkova Aneta 91 LAGUNA Novy Jicin 2 04:01.65 781.25

7 Polak Justyna 92 KADRA PZPN 04:06.38 747.06

8 Drojecka Kamila 90 LAGUNA 24 (4) Toruс 04:06.48 746.35

9 Kempa Sylwia 91 UKS REKIN (2) Wroclaw 04:08.21 734.18

10 Murawska Kinga 90 UKS REKIN (2) Wroclaw 04:09.10 727.98

11 Vilimova Eliak 91 AQUA CENTRUM PRAGA 04:10.44 718.74

12 Grzelak Aleksandra 90 LAGUNA 24 (3) Toruс 04:10.52 718.19

13 Sebastianowicz Kalina 90 LAGUNA 24 (3) Toruс 04:14.62 690.52

14 Lemanowicz Anna 90 LAGUNA 24 (4) Toruс 04:15.60 684.04

15 Bliџniak Klaudia 92 NEPTUN Gdansk 04:19.96 655.79

16 Rogalska Sandra 93 NEPTUN Gdansk 04:22.78 638.02

17 Wenig Katharina 90 TC SUBMARIN 2 Possneck 04:30.84 589.28

18 Canibal Aleksandra 92 KDP NAUTILIUS Jastrzкbi 04:41.44 529.42



Distance: 400 m Immersion

Category: B Male


1 Bajer Ondrej 88 LAGUNA Novy Jicin 1 03:14.86 903.09

2 Schafer Tim 88 TC SUBMARIN 1 Possneck 03:19.74 863.32

3 Poluyakhtor Alexander 89 CYSC BEREZOVSKIY Sverdl 03:24.31 827.80

4 Nebilica Artur 88 VILNUS VSM Lithuania 04:05.36 568.07

5 Lukachiov Aleksandr 88 VILNUS VSM Lithuania 04:28.11 458.38

Category: B Female


1 Kovdrova Darbora 88 UHLOMOST-SPORT2 Most 04:02.70 692.09

2 Grinkeviciute Katrina 89 VILNUS VSM Lithuania 04:05.94 673.43


Category: C Male

1 Majewski Wojciech 90 LAGUNA 24 (1) Toruс 03:02.78 1124.64

2 Pimonov Nikolay 90 CYSC BEREZOVSKIY Sverdl 03:13.31 1023.91

3 Fiala Patrik 90 NEPTUN Bratislava 03:29.24 890.79

4 Schafer Jakob 90 TC SUBMARIN 1 Possneck 03:52.95 726.37

5 Coufal Jan 90 LAGUNA Novy Jicin 1 03:58.79 690.88



Category: C Female


1 Tylova Nada 90 UHLOMOST-SPORT2 Most 03:43.52 885.88

2 Malatkova Adriana 91 LAGUNA Novy Jicin 2 03:59.10 780.94

Schulz Theresa 91 TC SUBMARIN 2 Possneck Nie ukoсczyі (a)

Distance: 4x100 m Surface

Category: B Male


1 Sztafeta chіop. Laguna 1 LAGUNA 24 (1) Toruс 02:56.62 800.34

2 Sztafeta chіopcуw LAGUNA Novy Jicin 1 02:57.24 794.30

3 Sztafeta chіopcуw UKS REKIN (1) Wroclaw 03:04.82 723.75

4 Sztafeta FLOTA WKS FLOTA Gdynia 03:08.99 687.35

5 Sztafeta chіopcуw VILNUS VSM Lithuania 03:14.50 641.65

6 Sztafeta chіopcуw UHLOMOST-SPORT1 Most 03:17.11 620.89

7 Sztafeta chіopcуw TAZAR Chodzieї 03:31.43 516.13

Category: B Female


1 Sztafeta dziewcz Krasnoyarski edge 03:06.25 913.45

2 Sztafeta dziewcz KADRA PZPN 03:15.41 827.23

3 Sztafeta dziewcz LAGUNA Novy Jicin 2 03:16.36 818.75

4 Sztafeta dziewcz UKS REKIN (2) Wroclaw 03:22.43 766.43

5 Sztafeta dziewcz UHLOMOST-SPORT2 Most 03:23.11 760.76

6 Sztafeta dziew. Laguna 3 LAGUNA 24 (3) Toruс 03:23.72 755.71

7 Sztafeta dziewcz TC SUBMARIN 2 Possneck 03:35.15 666.38

8 Sztafeta dziew. Laguna 4 LAGUNA 24 (4) Toruс 03:38.40 642.68

9 Sztafeta NEPTUN NEPTUN Gdansk 03:47.65 578.94

Distance: 4x200 m Surface

Category: B Male


1 Sztafeta chіop. Laguna 1 LAGUNA 24 (1) Toruс 06:42.38 806.30

2 Sztafeta chіopcуw LAGUNA Novy Jicin 1 06:48.55 780.14

3 Sztafeta chіopcуw UKS REKIN (1) Wroclaw 06:59.20 736.79

4 Sztafeta FLOTA WKS FLOTA Gdynia 07:13.30 682.69

5 Sztafeta chіopcуw UHLOMOST-SPORT1 Most 07:15.98 672.80

6 Sztafeta chіopcуw VILNUS VSM Lithuania 07:38.54 594.14

7 Sztafeta chіopcуw TAZAR Chodzieї 07:58.77 529.91

Category: B Female


1 Sztafeta dziewcz Krasnoyarski edge 06:59.28 896.37

2 Sztafeta dziewcz KADRA PZPN 07:29.28 774.69

3 Sztafeta dziewcz UHLOMOST-SPORT2 Most 07:29.71 773.07

4 Sztafeta dziew. Laguna 3 LAGUNA 24 (3) Toruс 07:32.38 763.04

5 Sztafeta dziewcz LAGUNA Novy Jicin 2 07:34.05 756.83

6 Sztafeta dziewcz UKS REKIN (2) Wrocl aw 07:42.95 724.48

7 Sztafeta dziew. Laguna 4 LAGUNA 24 (4) Toruс 07:56.60 677.21

8 Sztafeta dziewcz TC SUBMARIN 2 Possneck 08:11.06 630.00

9 Sztafeta NEPTUN NEPTUN Gdansk 08:25.52 585.49

Distance: 50 m Surface

Category: B Male


1 Mixa Tomas 89 LAGUNA Novy Jicin 1 00:17.88 960.85

2 Poluyakhtov Alexander 89 CYSC BEREZOVSKIY Sverdl 00:19.15 830.81

3 Schafer Tim 88 TC SUBMARIN 1 Possneck 00:19.29 817.52

4 Raila Marius 88 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:19.31 815.64

5 Kaczmarek Adam 89 WKS FLOTA Gdynia 00:19.73 776.99

6 Przybylski Јukasz 88 LAGUNA 24 (1) Toruс 00:19.75 775.19

7 Radomski Jakub 88 KDP NAUTILIUS Jastrzкbi 00:19.91 760.92

8 Kempa Bartosz 88 UKS REKIN (1) Wroclaw 00:20.65 697.82

9 Lukachiov Aleksandr 88 VILNUS VSM Lithuania 00:20.74 690.45

10 Wisniewski Tomek 88 UKS REKIN (1) Wroclaw 00:21.17 656.12

11 Nebilica Artur 88 VILNUS VSM Lithuania 00:21.22 652.21

12 Reiner Radek 89 UHLOMOST-SPORT1 Most 00:21.58 624.65

13 Homola Igor 89 NEPTUN Bratislava 00:21.64 620.15

14 Sidorenko Ilja 89 AKVANAUTAS Visaginas 00:21.67 617.90

15 Malatek Daniel 89 UHLOMOST-SPORT1 Most 00:21.70 615.67

16 Kaczmarek Bartosz 90 TAZAR Chodzieї 00:22.03 591.47

17 Jaworski Pawel 89 WKS FLOTA Gdynia 00:22.14 583.56

18 Smaruj Mariusz 89 TAZAR Chodzieї 00:22.65 547.90

19 Pyzik Pawel 91 LAGUNA 24 (1) Toruс 00:22.84 535.03

Category: B Female


1 Kononova Elena 90 Krasnoyarski edge 00:20.68 913.93

2 Pargacova Nikola 88 LAGUNA Novy Jicin 2 00:20.85 898.32

3 Elefantowa Lenka 88 NEPTUN Bratislava 00:21.10 875.83

4 Koc Katarzyna 88 KADRA PZPN 00:21.52 839.22

5 Chueva Anna 90 Krasnoyarski edge 00:21.69 824.80

6 Jankeliunaite Egle 88 VILNUS LVJC Lithuania 00:22.05 795.01

7 Salaban Katarzyna 89 UKS REKIN (2) Wroclaw 00:22.41 766.18

8 Hinz Natalie 89 LAGUNA 24 (3) Toruс 00:22.43 764.60

9 Wencke Anger 88 TC SUBMARIN 2 Possneck 00:23.07 715.65

9 Vasickova Vlasta 89 LAGUNA Novy Jicin 2 00:23.07 715.65

11 Cigankova Lucia 88 NEPTUN Bratislava 00:23.29 699.44

12 Kovdrova Darbora 88 UHLOMOST-SPORT2 Most 00:23.35 695.07

13 Tasz Agata 92 LAGUNA 24 (3) Toruс 00:23.41 690.73

14 Grinkeviciute Kotryna 89 VILNUS VSM Lithuania 00:23.48 685.69

15 Fridrikaite Laura 88 AKVANAUTAS Visaginas 00:23.73 667.93

16 Sadauskaite Giedre 89 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:23.85 659.54

17 Osmaсska Diana 91 LAGUNA 24 (4) Toruс 00:23.93 653.99

18 Lasaite Birute 89 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:24.07 644.37

19 Cerkasova Tatyana 89 Krasnoyarski edge 00:24.15 638.92

20 Jaсczak Karolina 90 NEPTUN Gdansk 00:24.25 632.16

21 Rodziewicz Agata 89 KADRA PZPN 00:24.34 626.13

22 Glazer Natalia 89 UKS REKIN (2) Wroclaw 00:24.38 623.46

23 Wronkowska Nasstsia 91 LAGUNA 24 (4) Toruс 00:25.87 529.96

24 Buslapp Lisa 91 TC SUBMARIN 2 Possneck 00:25.90 528.19

25 Kwapisiewicz Agnieszka 89 NEPTUN Gdansk 00:26.37 500.95

Zizkova Petra 89 UHLOMOST-SPORT2 Most Dyskwalifikacja



Category: C Male


1 Majewski Wojciech 90 LAGUNA 24 (1) Toruс 00:18.00 1034.44

2 Pimonov Nikolay 90 CYSC BEREZOVSKIY Sverdl 00:18.81 946.84

3 Schafer Jakob 90 TC SUBMARIN 1 Possneck 00:19.78 851.37

4 Vandlik Martin 90 LAGUNA Novy Jicin 1 00:19.88 842.05

5 Kaplyuk Alexander 90 TAGANROG Russia 00:19.97 833.75

6 Berest Mikhail 90 TAGANROG Russia 00:20.32 802.17

7 Piechowiak Jakub 91 LAGUNA 24 (1) Toruс 00:20.33 801.28

8 Hanzlicek Martin 90 UHLOMOST-SPORT1 Most 00:20.64 774.22

9 Leszczyсski Michal 90 UKS REKIN (1) Wroclaw 00:20.83 758.04

10 Bierж Pawel 90 UKS REKIN (1) Wroclaw 00:21.42 709.62

11 Kocoс Pawel 90 WKS FLOTA Gdynia 00:21.48 704.84

12 Panfilenko Anton 90 VILNUS VSM Lithuania 00:21.58 696.94

13 Fiala Patrik 90 NEPTUN Bratislava 00:21.87 674.44

14 Winiarski Adrian 92 KDP NAUTILIUS Jastrzкbi 00:22.26 645.10

15 Szafliсski Maciej 91 TAZAR Chodzieї 00:22.55 623.95

16 Moskal Michal 92 LAGUNA 24 (1) Toruс 00:23.17 580.49

16 Mudenas Gedyminas 91 VILNUS VSM Lithuania 00:23.17 580.49

18 Elwart Pawel 90 WKS FLOTA Gdynia 00:23.46 560.95

19 Kwapisiewicz Krzysztof 91 NEPTUN Gdansk 00:23.61 551.04

20 Valek Libor 91 UHLOMOST-SPORT1 Most 00:24.14 516.98

21 Borowiec Maciej 92 TAZAR Chodzieї 00:25.10 458.96

22 Bilius Ignas 91 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:26.25 395.05

Birke Franz 90 TC SUBMARIN 1 Possneck Nie ukoсczyі (a)

Category: C Female


1 Tigasheva Anastasiya 90 Krasnoyarski edge 00:20.59 984.46

2 Baranovskaja Valeria 90 TAGANROG Russia 00:21.13 933.74

3 Cherkasova Varvara 91 Krasnoyarski edge 00:21.16 931.00

4 Kempa Sylwia 91 UKS REKIN (2) Wroclaw 00:21.82 872.59

5 Truszczyсska Katarzyna 90 KADRA PZPN 00:21.91 864.90

6 Sladeckova Barbara 91 AQUA CENTRUM PRAGA 00:21.95 861.50

7 Pivonkova Aneta 91 LAGUNA Novy Jicin 2 00:22.72 798.42

8 Kramarova Viktoria 90 NEPTUN Bratislava 00:23.19 761.97

9 Rogalska Sandra 93 NEPTUN Gdansk 00:23.20 761.21

10 Lemanowicz Anna 90 LAGUNA 24 (4) Toruс 00:23.21 760.45

11 Tylova Nada 90 UHLOMOST-SPORT2 Most 00:23.27 755.91

12 Sebastianowicz Kalina 90 LAGUNA 24 (3) Toruс 00:23.37 748.40

13 Grzelak Aleksandra 90 LAGUNA 24 (3) Toruс 00:23.54 735.77

14 Polak Justyna 92 KADRA PZPN 00:23.56 734.30

15 Zukauskaite Stase 90 VILNUS LVJC Lithuania 00:23.69 724.78

16 Streblova Nikola 90 UHLOMOST-SPORT2 Most 00:23.74 721.15

17 Bliџniak Klaudia 92 NEPTUN Gdansk 00:24.15 691.93

18 Vilimova Eliak 91 AQUA CENTRUM PRAGA 00:24.24 685.64

19 Murawska Kinga 90 UKS REKIN (2) Wroclaw 00:24.65 657.61

20 Drojecka Kamila 90 LAGUNA 24 (4) Toruс 00:24.91 640.31

21 Wenig Katharina 90 TC SUBMARIN 2 Possneck 00:25.25 618.22

22 Canibal Aleksandra 92 KDP NAUTILIUS Jastrzкbi 00:25.34 612.47

23 Driukaite Viktorija 90 SWIMM SCHOOL KAUNAS 00:26.43 545.97
* * * * I N D I V I D U A L C L A S S I F I C A T I O N * * * *

Men


________________________________________________________________________

No Name Club Total

______________________________________________________________________________

1 Majewski Wojciech LAGUNA 24 (1) Toruс 4435.31

2 Pimonov Nikolay CYSC BEREZOVSKIY Sverdlovskaya 3968.48

3 Mixa Tomas LAGUNA Novy Jicin 1 Ceska RP 3717.33

4 Kaplyuk Alexander TAGANROG Russia 3545.35

5 Bajer Ondrej LAGUNA Novy Jicin 1 Ceska RP 3446.49

6 Schafer Tim TC SUBMARIN 1 Possneck Germany 3416.26

7 Berest Mikhail TAGANROG Russia 3337.12

8 Piechowiak Jakub LAGUNA 24 (1) Toruс 3293.07

9 Poluyakhtov Alexander CYSC BEREZOVSKIY Sverdlovskaya 3252.95

10 Schafer Jakob TC SUBMARIN 1 Possneck Germany 3242.55

11 Radomski Jakub KDP NAUTILIUS Jastrzкbie Zdrуj 3235.28

12 Hanzlicek Martin UHLOMOST-SPORT1 Most Ceska RP 3217.07

13 Vandlik Martin LAGUNA Novy Jicin 1 Ceska RP 3179.27

14 Fiala Patrik NEPTUN Bratislava Slovakia 3117.14

15 Raila Marius SWIMM SCHOOL KAUNAS Lithuania 3045.57

16 Kaczmarek Adam WKS FLOTA Gdynia 3001.44

17 Bierж Pawel UKS REKIN (1) Wrocіaw 2982.35

18 Coufal Jan LAGUNA Novy Jicin 1 Ceska RP 2959.95

19 Kempa Bartosz UKS REKIN (1) Wroclaw 2887.10

20 Winiarski Adrian KDP NAUTILIUS Jastrzкbie Zdrуj 2860.43

21 Kocoс Pawel WKS FLOTA Gdynia 2849.15

22 Leszczyсski Michal UKS REKIN (1) Wroclaw 2782.51

23 Wisniewski Tomek UKS REKIN (1) Wroclaw 2741.81

24 Malatek Daniel UHLOMOST-SPORT1 Most Ceska RP 2653.99

25 Reiner Radek UHLOMOST-SPORT1 Most Ceska RP 2653.50

26 Sidorenko Ilja AKVANAUTAS Visaginas Lithuania 2644.40

27 Panfilenko Anton VILNUS VSM Lithuania 2638.82

28 Nebilica Artur VILNUS VSM Lithuania 2561.67

29 Moskal Michal LAGUNA 24 (1) Toruс 2558.27

30 Elwart Pawel WKS FLOTA Gdynia 2503.20

31 Lukachiov Aleksandr VILNUS VSM Lithuania 2495.18

32 Szafliсski Maciej TAZAR Chodzieї 2435.07

33 Jaworski Pawel WKS FLOTA Gdynia 2412.37

34 Smaruj Mariusz TAZAR Chodzieї 2383.57

35 Mudenas Gedyminas VILNUS VSM Lithuania 2363.35

36 Pyzik Pawel LAGUNA 24 (1) Toruс 2341.62

37 Przybylski Јukasz LAGUNA 24 (1) Toruс 2272.76

38 Homola Igor NEPTUN Bratislava Slovakia 2220.94

39 Valek Libor UHLOMOST-SPORT1 Most Ceska RP 2137.19

40 Kwapisiewicz Krzysztof NEPTUN Gdansk 2106.64

41 Borowiec Maciej TAZAR Chodzieї 1871.07

42 Kaczmarek Bartosz TAZAR Chodzieї 1725.55

43 Bilius Ignas SWIMM SCHOOL KAUNAS Lithuania 1127.69

44 Birke Franz TC SUBMARIN 1 Possneck Germany 1098.09

Women

1 Baranovskaja Valeria TAGANROG Russia 3908.44

2 Kononova Elena Krasnoyarski edge 3776.89

3 Tigasheva Anastasiya Krasnoyarski edge 3758.58

4 Cherkasova Varvara Krasnoyarski edge 3641.17

5 Truszczyсska Katarzyna KADRA PZPN 3603.10

6 Pargacova Nikola LAGUNA Novy Jicin 2 Ceska RP 3571.96

7 Sladeckova Barbara AQUA CENTRUM PRAGA Ceska RP 3426.37

8 Koc Katarzyna KADRA PZPN 3394.60

9 Tylova Nada UHLOMOST-SPORT2 Most Ceska RP 3368.18

10 Elefantowa Lenka NEPTUN Bratislava Slovakia 3324.83

11 Kempa Sylwia UKS REKIN (2) Wroclaw 3263.90

12 Chueva Anna Krasnoyarski edge 3245.19

13 Malatkova Adriana LAGUNA Novy Jicin 2 Ceska RP 3228.74

14 Salaban Katarzyna UKS REKIN (2) Wroclaw 3152.11

15 Hinz Natalie LAGUNA 24 (3) Toruс 3145.15

16 Pivonkova Aneta LAGUNA Novy Jicin 2 Ceska RP 3126.94

17 Streblova Nikola UHLOMOST-SPORT2 Most Ceska RP 3115.36

18 Jankeliunaite Egle VILNUS LVJC Lithuania 3052.50

19 Polak Justyna KADRA PZPN 3013.31

20 Grzelak Aleksandra LAGUNA 24 (3) Toruс 2976.62

21 Cigankova Lucia NEPTUN Bratislava Slovakia 2939.14

22 Rogalska Sandra NEPTUN Gdansk 2900.68

23 Kovdrova Darbora UHLOMOST-SPORT2 Most Ceska RP 2886.78

24 Tasz Agata LAGUNA 24 (3) Toruс 2884.33

25 Lemanowicz Anna LAGUNA 24 (4) Toruс 2854.59

26 Sebastianowicz Kalina LAGUNA 24 (3) Toruс 2849.28

27 Vilimova Eliak AQUA CENTRUM PRAGA Ceska RP 2819.78

28 Wencke Anger TC SUBMARIN 2 Possneck Germany 2801.01

28 Zukauskaite Stase VILNUS LVJC Lithuania 2801.01

30 Murawska Kinga UKS REKIN (2) Wroclaw 2766.74

31 Sadauskaite Giedre SWIMM SCHOOL KAUNAS Lithuania 2762.14

32 Grinkeviciute Kotryna VILNUS VSM Lithuania 2758.25

33 Drojecka Kamila LAGUNA 24 (4) Toruс 2735.89

34 Lasaite Birute SWIMM SCHOOL KAUNAS Lithuania 2673.44

35 Bliџniak Klaudia NEPTUN Gdansk 2591.71

36 Vasickova Vlasta LAGUNA Novy Jicin 2 Ceska RP 2590.90

37 Osmaсska Diana LAGUNA 24 (4) Toruс 2551.75

38 Glazer Natalia UKS REKIN (2) Wroclaw 2499.63

39 Rodziewicz Agata KADRA PZPN 2446.30

40 Canibal Aleksandra KDP NAUTILIUS Jastrzкbie Zdrуj 2409.03

41 Wronkowska Nasstsia LAGUNA 24 (4) Toruс 2388.86

42 Fridrikaite Laura AKVANAUTAS Visaginas Lithuania 2387.88

43 Wenig Katharina TC SUBMARIN 2 Possneck Germany 2365.05

44 Jaсczak Karolina NEPTUN Gdansk 2326.65

45 Schulz Theresa TC SUBMARIN 2 Possneck Germany 2153.07

46 Zizkova Petra UHLOMOST-SPORT2 Most Ceska RP 2122.09

47 Buslapp Lisa TC SUBMARIN 2 Possneck Germany 2063.36

48 Kramarova Viktoria NEPTUN Bratislava Slovakia 1961.08

49 Kwapisiewicz Agnieszka NEPTUN Gdansk 1851.49

50 Driukaite Viktorija SWIMM SCHOOL KAUNAS Lithuania 1580.88
* T E A M C L A S S I F I C A T I O N (W O M E N) *



  1. Club: Krasnoyarski edge points 18041.47

Chueva Anna 3245.19

Tigasheva Anastasiya 3758.58

Cherkasova Varvara 3641.17

Kononova Elena 3776.89

Sztafeta dziewcz 3619.64

2 Club: LAGUNA Novy Jicin 2 Ceska RP points 15669.70

Pargacova Nikola 3571.96

Vasickova Vlasta 2590.90

Malatkova Adriana 3228.74

Pivonkova Aneta 3126.94

Sztafeta dziewcz 3151.16



3 Club: LAGUNA 24 (3) Toruс points 14892.88

Hinz Natalie 3145.15

Grzelak Aleksandra 2976.62

Sebastianowicz Kalina 2849.28

Tasz Agata 2884.33

Sztafeta dziew. Laguna 3037.50

4 Club: UKS REKIN (2) Wroclaw points 14664.20

Salaban Katarzyna 3152.11

Murawska Kinga 2766.74

Kempa Sylwia 3263.90

Glazer Natalia 2499.63

Sztafeta dziewcz 2981.82

5 Club: UHLOMOST-SPORT2 Most Ceska RP points 14560.07

Kovdrova Darbora 2886.78

Zizkova Petra 2122.09

Streblova Nikola 3115.36

Tylova Nada 3368.18

Sztafeta dziewcz 3067.66

6 Club: LAGUNA 24 (4) Toruс points 13170.87

Wronkowska Nasstsia 2388.86

Lemanowicz Anna 2854.59

Drojecka Kamila 2735.89

Osmaсska Diana 2551.75

Sztafeta dziew. Laguna 2639.78


7 Club: NEPTUN Gdansk points 11999.39

Kwapisiewicz Agnieszka 1851.49

Jaсczak Karolina 2326.65

Bliџniak Klaudia 2591.71

Rogalska Sandra 2900.68

Sztafeta NEPTUN 2328.86

8 Club: TC SUBMARIN 2 Possneck Germany points 11975.25

Wencke Anger 2801.01

Buslapp Lisa 2063.36

Schulz Theresa 2153.07

Wenig Katharina 2365.05

Sztafeta dziewcz 2592.76

9 Club: KADRA PZPN points 9253.24

Truszczyсska Katarzyna 3603.10

Rodziewicz Agata 2446.30

Sztafeta dziewcz 3203.84

10 Club: NEPTUN Bratislava Slovakia points 8225.05

Elefantowa Lenka 3324.83

Cigankova Lucia 2939.14

Kramarova Viktoria 1961.08

11 Club: SWIMM SCHOOL KAUNAS Lithuania points 7016.46

Lasaite Birute 2673.44

Driukaite Viktorija 1580.88

Sadauskaite Giedre 2762.14

12 Club: AQUA CENTRUM PRAGA Ceska RP points 6246.15

Sladeckova Barbara 3426.37

Vilimova Eliak 2819.78

13 Club: VILNUS LVJC Lithuania points 5853.51

Jankeliunaite Egle 3052.50

Zukauskaite Stase 2801.01

14 Club: AKVANAUTAS Visaginas Lithuania points 2387.88

Fridrikaite Laura 2387.88


* T E A M C L A S S I F I C A T I O N (M E N) *
1 Club: LAGUNA Novy Jicin 1 Ceska RP points 16451.92

Mixa Tomas 3717.33

Bajer Ondrej 3446.49

Vandlik Martin 3179.27

Coufal Jan 2959.95

Sztafeta chіopcуw 3148.88



2 Club: LAGUNA 24 (1) Toruс points 15556.04

Majewski Wojciech 4435.31

Piechowiak Jakub 3293.07

Przybylski Јukasz 2272.76

Sztafeta chіop. Laguna 3213.28

Pyzik Pawel 2341.62



3 Club: UKS REKIN (1) Wroclaw points 14314.85

Kempa Bartosz 2887.10

Wisniewski Tomek 2741.81

Bierж Pawel 2982.35

Leszczyсski Michal 2782.51

Sztafeta chіopcуw 2921.08


4 Club: WKS FLOTA Gdynia points 13506.24

Kaczmarek Adam 3001.44

Jaworski Pawel 2412.37

Kocoс Pawel 2849.15

Elwart Pawel 2503.20

Sztafeta FLOTA 2740.08

5 Club: UHLOMOST-SPORT1 Most Ceska RP points 13249.13

Reiner Radek 2653.50

Malatek Daniel 2653.99

Hanzlicek Martin 3217.07

Valek Libor 2137.19

Sztafeta chіopcуw 2587.38

6 Club: VILNUS VSM Lithuania points 12530.60

Nebilica Artur 2561.67

Lukachiov Aleksandr 2495.18

Panfilenko Anton 2638.82

Mudenas Gedyminas 2363.35

Sztafeta chіopcуw 2471.58

7 Club: TAZAR Chodzieї points 10507.34

Smaruj Mariusz 2383.57

Kaczmarek Bartosz 1725.55

Szafliсski Maciej 2435.07

Borowiec Maciej 1871.07

Sztafeta chіopcуw 2092.08

8 Club: TC SUBMARIN 1 Possneck Germany points 7756.90

Schafer Tim 3416.26

Schafer Jakob 3242.55

Birke Franz 1098.09

9 Club: CYSC BEREZOVSKIY Sverdlovskaya points 7221.43

Pimonov Nikolay 3968.48

Poluyakhtov Alexander 3252.95

10 Club: TAGANROG Russia points 6882.47

Berest Mikhail 3337.12

Kaplyuk Alexander 3545.35

11 Club: KDP NAUTILIUS Jastrzкbie Zdrуj points 6095.71

Radomski Jakub 3235.28

Winiarski Adrian 2860.43

12 Club: NEPTUN Bratislava Slovakia points 5338.08

Homola Igor 2220.94

Fiala Patrik 3117.14

13 Club: SWIMM SCHOOL KAUNAS (M) Lithuania points 4173.26

Raila Marius 3045.57

Bilius Ignas 1127.69

14 Club: AKVANAUTAS Visaginas Lithuania points 2644.40



Sidorenko Ilia 2644.40


©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość