Strona główna

Znamy uczestników finałów Hoop Likes Festival Game Zone Masters! Największy turniej gamingowy w Trójmieście, który odbędzie się w AmberExpo w Gdańsku w trakcie Hoop Likes Festival 2015, wkracza w fazę pucharową


Pobieranie 8.43 Kb.
Data19.06.2016
Rozmiar8.43 Kb.

Znamy uczestników finałów Hoop Likes Festival Game Zone Masters!
Największy turniej gamingowy w Trójmieście, który odbędzie się w AmberExpo w Gdańsku w trakcie Hoop Likes Festival 2015, wkracza w fazę pucharową. Cztery turnieje kwalifikacyjne do Game Zone Masters wyłoniły osiem najlepszych zespołów, które już 17 i 18 października zjawią się w Gdańsku aby walczyć o 10 000 złotych!

W czterech turniejach kwalifikacyjnych do największego turnieju League of Legends w Trójmieście wzięło udział kilkadziesiąt zespołów. Ponad trzystu graczy z całej Polski walczyło o wyjazd na finały Game Zone Masters.


Na placu boju pozostało osiem najlepszych formacji, które powalczą o mistrzowski tytuł i pulę nagród wynoszącą aż 10 000 złotych! Wśród uczestników nie zabraknie znanych i utytułowanych w Polsce graczy, takich jak PukiStyle, Ovepow czy Czaru. Zespoły, które na Summoners Rift, walczyć będą o zwycięstwo w fazie pucharowej, zostały już rozstawione w pierwszej rundzie turnieju. Zobaczcie jak wyglądają pary ćwierćfinałowe!


Obecna charakterystyka rodzimej sceny sprawia, że podczas turnieju nie zobaczymy tak naprawdę stabilnej drużyny, jeżeli chodzi o skład graczy. Z tych ostatnich mamy za to prawdziwą śmietankę - mówi Fryderyk "Veggie" Kozioł, były trener Team ROCCAT i ekspert studio LCS Europe w Polsat Sport News - Overpow na pewno chce udowodnić że jest czołowym graczem po pokazaniu dobrej gry na ostatnich Mistrzostwach Polski. Czaru to kilkuletni weteran, który przeżywał kryzys jeżeli chodzi o umiejętności, ale obecnie nie dość, że jego drużyna dobrze wyglądała w kwalifikacjach to jeszcze wrócił na poziom pretendenta, jeżeli chodzi o solo kolejkę na serwerze EUW. Widzowie powinni przypomnieć sobie jego grę podczas prestiżowej ligi LCS. Kolejny gracz zasługujący na wyróżnienie to Nzq, który grając przez długi czas z innymi graczami występującymi na turnieju, ma okazję na zemstę ze względu na nowa drużynę, której jest jednym z filarów. Zaskoczeniem ostatnich kwalifikacji była drużyna bobaski z Tabasko, grającym na pozycji junglera i to chyba jeden z najlepszych zawodników na tej pozycji w turnieju. Grał w Challenger Series podczas ostatniego sezonu i pokazał świetną grę Reksai.
Finały Likes Festival Game Zone Masters w Gdańsku wspólnie poprowadzą Filip "Testree" Mątowski i Paula “MissMinions” Zawadzka. W roli gości oraz ekspertów pojawią się m.in. Jakub "Creaton" Grzegorzewski, Fryderyk "Veggie" Kozioł, zaś spotkania komentować będą znani z transmisji LCS Europe w Polsat Sport News, Dominik "Nero Integrate" Dąbrowski oraz Arkadiusz "Radjo_Log" Popiel.


Hoop Likes Festival Gdańsku 2015 to największy Festival Ludzi Internetu w Polsce. Odbędzie się 17-18 października w gdańskim Amber Expo i podzielony jest na strefy: Music Zone (koncerty m.in. O.S.T.R., Artura Rojka, Letniego Chamskiego Podrywu, K2 fest BUKA, Chwytaka), Game Zone (turnieje i showmatche z udziałem m.in. Gimpera, Izaka, Mandzia), Food Zone (gotować tu będzie m.in. Piotrek Ogiński z Kocham Gotować, Basia Kwarc i ekipa G.F. Darwin), Fashion Zone (pokazy m.in. Michała Vendis Zielińskiego i Anomalii) oraz Likes Zone (spotkania z internetowymi twórcami, m.in. Yoczookiem i Mamiko). Więcej: www.likesfestival.comKontakt dla mediów:
Marta Szadowiak, Projekt PR, tel. 502 404 394, marta@projektpr.pl©snauka.pl 2016
wyślij wiadomość